Skocz do zawartości

Sprzedam - Kupię, Poszukuję, Oddam ... 09.-10.2013


Maki

Rekomendowane odpowiedzi

Link do ogłoszeń z 07-08.2013

Drodzy, mili kącikowicze, userzy Asterek i nie tylko smile.gif

Chciałbym przypomnieć, że do zamieszczania wszelkiej maści ogłoszeń służy kącik G i e ł d a. Jeśli jednak chcecie coś Kupić-Sprzedać lub dokonać podobnych transakcji na rzeczach związanych z Asterkami, to jeśli już musicie, proszę ogłoszenie dopisać w niniejszym wątku.

W temacie wiadomości proszę wpisywać rodzaj transakcji i nazwę części, np:

[sprzedam] Łapa silnika X16XEL - Astra F, [Kupię] Rozpórka zawieszenia - Astra G.

Ogłoszenie o Sprzedaży MUSI ZAWIERAĆ KONKRETNĄ CENĘ - w przeciwnym przypadku, po chińskim ostrzeżeniu, wyląduje w koszu.

Proszę bez szczególnych powodów nie zaśmiecać tego wątku, a wszelkie komentarze proszę wymieniać z ogłoszeniodawcą na priv.

Uprasza się o niezamieszczanie DUŻYCH zdjęć, ktore będą powodowały rozjeżdżanie się wątków poza ekran!

Ogłoszenia zamieszczane na forum, poza szczególnie uzasadnionymi przypadkami, będą wymiecione do kosza.

Nie akceptujemy kupowania części i akcesorów niewiadomego pochodzenia, więc jeśli ktoś będzie pytał gdzie coś kupić i nie będzie mu zależało czy dana część jest kradziona czy nie, to wątki z takimi pytaniami będą usuwane.

Nowi kącikowicze proszeni są o uzupełnienie profilu w "Panelu sterowania" przed zamieszczeniem ogłoszenia!

Raz na jakiś czas będzie zakładany nowy wątek na ogłoszenia, a stary będzie blokowany. Link do starych ogłoszeń będzie widoczny w nowym wątku.

!!! UWAGA NA OSZUSTÓW !!!

!!! ZA TOWARY NIE WPŁACAJCIE KASY Z GÓRY, JEŚLI NIE MACIE ZAUFANIA DO TEGO, OD KOGO COŚ KUPUJECIE !!!

ZA TREŚĆ OGŁOSZENIA I JEGO ZGODNOŚĆ ZE STANEM FAKTYCZNYM PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ OSOBA UMIESZCZAJĄCA OGŁOSZENIE !!!

JAK WSZĘDZIE TAKŻE I TU NALEŻY STOSOWAĆ ZASADĘ OGRANICZONEGO ZAUFANIA !!!

Dziękuję za uwagę. busted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Szukam ładnej Astry H kombi z silnikiem Z18XE, lakier metalic, reszta do dogadania. Chodzi o bardzo ładne auto więc liczę się z ceną mogącą przewyższać średnią rynkową.

Gdyby ktoś coś słyszał wiedział proszę o PW,

Thx,

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Opla Astrę I Classic Kombi 1.4 8v (benzyna bez gazu) z 1999 roku. Wyprodukowana w Gliwicach i kupiona w polskim salonie. Auto w ciągłym użytkowaniu.

Więcej szczegółów na http://tablica.pl/oferta/opel-astra-i-classic-kombi-CID5-ID3CEi9.html#90dac58cd3

id ogłoszenia: 53540357

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania mam używany komplet opon Fulda Kristal Montero 2 185/65 15'' zimowe, felgi 15'' 6Jx15H2 ET49 4x100 pasujące np. do Opel Astra, Vectra + oryginalne kołpaki Opel 15''

Opony są w całkiem dobrym stanie i nie mają przetarć, wybrzuszeń, są równo zdarte. Koła były eksploatowane na moim poprzednim aucie Oplu Astrze II i nie zauważyłem wibracji, czy bicia w czasie jazdy.

Do kompletu są oryginalne kołpaki Opel, mocowania wszystkie sprawne, lekkie rysy, jedna sztuka ma pęknięcie na środku.

Koła ze względu na gabaryty można odebrać, tylko osobiście w województwie łódzkim w Żychlinie koło Kutna.

Cena: 550PLN

IMG_9483aa.jpg

IMG_9491aa.jpg

IMG_9515aa.jpg

IMG_9494aa.jpg

IMG_9500aa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ojciec kupuje Astrę sedan tą ostatnią z silnikiem benzynowym 1,6L

Ma możliwość "wydębić" od dilera w sensownej cenie 4-ry felgi stalowe

Ktoś byłby chętny na 4 sztuki za powiedzmy 480zł + ewentualna wysyłka (chętniej osobiście Trójmiasto) nowych oryginalnych felg 16'' (pasują ponoć także do Cruza)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam instrukcję obsługi samochodu Opel Astra H wydrukowaną z tej strony. Instrukcja jest wydrukowana dwustronnie i zbindowana po węższym boku. Stan oceniam na BDB-, niewiele z niej korzystałem a nowemu nabywcy zapomniałem przekazać sciana.gif Chętnych zapraszam na priv. Kto pierwszy ten lepszy busted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania trochę części od Astry F.

Oryginalna GM OPEL osłona zimowa do grilla (pasuje z pewnością do wersji po 95r.) Prawdopodobnie patent na Skandynawię.

Montowana wewnątrz atrapy, zasłania 3/4 wlotu powietrza do chłodnicy.

Stosowałem przez kilka lat w każdym sezonie zimowym. Zero problemów z nagrzaniem się auta nawet przy -20 stopni. POLECAM.

Kiedyś kupiona za ciężkie pieniądze, ale zwróciło się w paliwie waytogo.gif

Proponuję cenę 79zł

-----------------------------

Komplet lamp od GSI. Stan idealny. Pasuje do każdej Astry w wersji HB

Cena 150zł

----------------------------

Lampka wewnętrzna dymiona z bocznymi lampkami na przełącznik.

Pochodzi z Vectry lub Omegi.

Zamontowałem w niej Polskiej produkcji układ ściemniający. Światło w aucie gaśnie po ok. 13 sek. po zamknięciu drzwi. Aktualnie standard w najnowszych autach.

Dokładam gratis nowe żarówki lub diody LED (do wyboru).

Cena 50zł

----------------------------

Zbiorniczek spryskiwaczy + fabrycznie nowy czujnik poziomu płynu + fabrycznie nowy korek. Jest to kolejny nie zrealizowany projekt, którego nie zdążyłem wprowadzić w życie. Dokładam również bardzo mocną pompkę spryskiwaczy o wydajności 2200 ml/min. do wersji HB. Czyli przód + tył.

Cena 99zł

---------------------------

Skrzynia biegów do silnika 1,4. Krótko i na temat: IDEALNA.

Cena 199zł

---------------------------

Drzwi z wersji 3D (GSI). W zestawie: Szyby w elektryce z mechanizmami oraz silniczkami, centralny zamek, głośniki,wiązki elektryczne kpl. Jedynie bez tapicerki. Ta jest dostępna w kpl. z fotelami i tylną tapicerką. Gotowe do montażu. Stan bardzo dobry. kolor biały.

Cena 350zł kpl.

---------------------------

Wygłuszenia wewnętrzne w bogatych wersjach montowane nad nogami. Rewelacyjny efekt wyciszenia auta, porównywalny z montażem wygłuszenia komory grodziowej i maski. Prawa strona była w oryginale, lewa kupiona w serwisie GM praktycznie nówka.

Cena za kpl lewa + prawa 89zł

--------------------------

Półosie kompletne, czyli z przegubami oryginalnymi.

Jak coś stuka podczas skrętu, to nie warto kupować Chińszczyzny za 80zł. I tak padnie po kilku miesiącach.

Cena za szt. 150zł

W kpl. przegub wewnętrzny, zewnętrzny i półoś.

--------------------------

Alternator BOSCH 100A na wąski pasek.

Kupiłem kiedyś nówkę. Przebieg tego cudeńka to jakieś 6-8 kkm. Prawie nieużywany wink.gif

Kółko można przełożyć na szeroki pasek.

Fantastyczna sprawa. Gwarantuję potęzny zapas prądu. Nawet pod wspomaganie elektryczne grinser006.gif

230zł

--------------------------

Długo się zastanawiałem nad tymi rzeczami bo miałem w zamiarze zakup kolejnej astry.

Do Warszawy i okolic mogę dostarczyć osobiście.

Dla zainteresowanych mogę zrobić zdjęcia.

Ceny podlegają rozsądnej negocjacji.

Poza tym mam wiele innych "ciekawych" rzeczy do Astry.

Pozdrawiam

/zielik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje zakupić kompletną obudowe rozrządu do mojego opla, najlepiej taka z śrubkami (nowsze wersje chyba - było ich więcej zlosnik.gif ) moja już zakończyła żywot, jest cała popękana i pokrecona wkrętami, ważne aby była calutka i w stanie nieuszkodzonym, cena do dogadania palacz.gif

PS Jakby ktoś posiadał przekaźnik 90494187 do regulacji pracy wycieraczek to też go odkupie 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.