Skocz do zawartości

Sprzedaż auta - nowy bajer...


Adaźko

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedź sprzedawcy na zapytanie o samochód:

"Przede wszystkim przepraszam za tak pózna odpowiedz, ale bylem bardzo zajety praca.

Nazywam sie Sebastian Larsen, mieszkam w Brønderslev, w Danii.

Dziekuje za zainteresowanie moim samochodem 2006 Honda Civic 2.2i-CTDi Comfort.

Cena samochodu to zaledwie 22 200 PLN. Auto jest w bardzo dobrym stanie, nie ma z nim zadnych problemów natury technicznej czy mechanicznej.

W silniku nie wystepuja zadne usterki, samochód nie ma wgniecen, zadrapan, ani zadnych ukrytych wad.

Auto zarejestrowane zostalo w Polsce, ma polskie tablice rejestracyjne. Pracuje dla BP w Danii. Na rok zostalem wyslany przez firme do Polski, aby zrealizowac projekt dla BP Polska, a teraz wrócilem do domu, wiec jestem zmuszony do sprzedazy samochodu. W zwiazku z brakiem czasu i moja praca, musze sprzedac auto za posrednictwem Allegro. Wynika to z faktu, ze proponuja oni Ochrone Kupujacych. Samochód znajduje sie w Polsce w posiadaniu Allegro, które bedzie posredniczyc w sprzedazy, co oznacza, ze platnosc za auto i jego rejestracja w Pana imieniu beda realizowane przez nich. Jesli jest Pan zainteresowana zakupem, prosze dac mi znac, a wyjasnie szczególowo jakie czynnosci wykonac, aby zrealizowac transakcje. Wszystko zostanie przeprowadzone bardzo szybko i wejdzie przyjac w posiadanie auta w przeciagu 3 dni. Jednoczesnie, aby uniknac jakichkolwiek watpliwosci dotyczacych przedmiotu sprzedazy, bedzie mial do dyspozycji 48 godzin oraz limit 150 km, aby przetestowac samochód i sprawdzic dokumenty. Podczas tego okresu bedzie mozna zdecydowac, czy nabyc samochód, czy tez zrezygnowac z zakupu. Bede czekal na Pana decyzje!"

Dobre, nie? rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mega Szkoda że tylu łosi się na to nabiera, mimo że na prawo i lewo trąbią żeby zaliczek nie

> płacić.

ale gdzie tu mowa o zaliczkach?

nie wiadomo jakie szczegolowe kroki nalezy podjac, zeby "wejsc przyjac w posiadanie auta".

ale tak czy owak to czy allegro bawi sie w takie rzeczy? - pierwsze slysze szczerze mowiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale gdzie tu mowa o zaliczkach?

Czyli jednak nie znasz tematu smile.gif To jest bardzo bardzo bardzo typowy email, w dodatku z błędem w języku Polskim - i tak że tylko jednym. Na "bezwypadkowym" forum ostatnio jak śledziłem, temat "zostałem oszukany/na na zaliczkę" miał ponad 60 stron żalów "jaki byłem głupi...".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odpowiedź sprzedawcy na zapytanie o samochód:

Temat zaliczkowców stary jak świat, ale tak jak ktoś napisał, jeleni nie brakuje...

ty pewnie też napisałeś jedynie "z ciekawości" bo oczywiście nie byłeś zainteresowany samochodem o kilkanaście tyś tańszym? alien.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odpowiedź sprzedawcy na zapytanie o samochód:

> "Przede wszystkim przepraszam za tak pózna odpowiedz, ale bylem bardzo zajety praca.

> Nazywam sie Sebastian Larsen, mieszkam w Brønderslev, w Danii.

> Dziekuje za zainteresowanie moim samochodem 2006 Honda Civic 2.2i-CTDi Comfort.

> Cena samochodu to zaledwie 22 200 PLN. Auto jest w bardzo dobrym stanie, nie ma z nim zadnych

> problemów natury technicznej czy mechanicznej.

> W silniku nie wystepuja zadne usterki, samochód nie ma wgniecen, zadrapan, ani zadnych ukrytych

> wad.

> Auto zarejestrowane zostalo w Polsce, ma polskie tablice rejestracyjne. Pracuje dla BP w Danii. Na

> rok zostalem wyslany przez firme do Polski, aby zrealizowac projekt dla BP Polska, a teraz

> wrócilem do domu, wiec jestem zmuszony do sprzedazy samochodu. W zwiazku z brakiem czasu i

> moja praca, musze sprzedac auto za posrednictwem Allegro. Wynika to z faktu, ze proponuja oni

> Ochrone Kupujacych. Samochód znajduje sie w Polsce w posiadaniu Allegro, które bedzie

> posredniczyc w sprzedazy, co oznacza, ze platnosc za auto i jego rejestracja w Pana imieniu

> beda realizowane przez nich. Jesli jest Pan zainteresowana zakupem, prosze dac mi znac, a

> wyjasnie szczególowo jakie czynnosci wykonac, aby zrealizowac transakcje. Wszystko zostanie

> przeprowadzone bardzo szybko i wejdzie przyjac w posiadanie auta w przeciagu 3 dni.

> Jednoczesnie, aby uniknac jakichkolwiek watpliwosci dotyczacych przedmiotu sprzedazy, bedzie

> mial do dyspozycji 48 godzin oraz limit 150 km, aby przetestowac samochód i sprawdzic

> dokumenty. Podczas tego okresu bedzie mozna zdecydowac, czy nabyc samochód, czy tez

> zrezygnowac z zakupu. Bede czekal na Pana decyzje!"

> Dobre, nie?

brak mowy o zaliczce wiec temat mozna pociagnac co za problem

jak bedzie chciałzaliczke to go mozna wysłavc na drzewo,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.