Skocz do zawartości

Bus 9-cio osobowy do 30 tys


Broki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Co mozecie polecic do 30 tys. zl. jezeli chodzi o busa do przewozu osob?

Auto bedzie pokonywac krotkie odcinki, ok. 70 km. dziennie (dowóz dzieci do szkoły).

Zalezy mi na jak najnizszych kosztach eksploatacji (zuzycie paliwa, awaryjnosc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!

> Co mozecie polecic do 30 tys. zl. jezeli chodzi o busa do przewozu osob?

> Auto bedzie pokonywac krotkie odcinki, ok. 70 km. dziennie (dowóz dzieci do szkoły).

> Zalezy mi na jak najnizszych kosztach eksploatacji (zuzycie paliwa, awaryjnosc)

Transporter ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!

> Co mozecie polecic do 30 tys. zl. jezeli chodzi o busa do przewozu osob?

> Auto bedzie pokonywac krotkie odcinki, ok. 70 km. dziennie (dowóz dzieci do szkoły).

> Zalezy mi na jak najnizszych kosztach eksploatacji (zuzycie paliwa, awaryjnosc)

Jakaś ostatnia ładna Caravelle T4 2,5 TDI, chociaż do wożenia dzieciaków to i Transporter może być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale to multivan!!! no i ta cena

To absolutnie nie jest Multivan (dlatego też nie ma takiego oznaczenia na tylnej klapie)!!!!

To jest Westfalia, podobna do mojej, z tym że w Vito:

http://www.gumtree.pl/cp-samochody-osobo...122km-520915466

Zabudowa Westfalia występuje w:

VW T2

VW T3

VW T4

VW T5

Vito W638

Vito W638 Marco Polo (tutaj dodano jeszcze szafki i kuchnie). Cena 10-cio letnich ładnych egzemplarzy to bagatela 50-60kpln!!!

Vito W639

Vivaro

Ps.:

Jak na Westfalie w T4 cena nie jest wygórowana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie tu koledzy rozpędzili zlosnik.gif a ty chciałes tylko samochod do przewozu dzieci które pewnie i tak beda pisac po tapicerkach więc najzwyklejszy bus wystarczy ,nawet z dykta na boczkach waytogo.gif

obsługujemy w pracy firme która wozi dzieci troszke inne grinser006.gif maja kilka T5 2.5 i 1.9 t4 też im sie jeszcze uchowały i wszystkie te auta maja sie i spisuja całkiem dobrze , maja tez sprintery z zabudową AUTOCUBY i w tym wypadku większego gów... niż te zabudowy nie widziałem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To absolutnie nie jest Multivan (dlatego też nie ma takiego oznaczenia na tylnej klapie)!!!!

czyli jeszcze gorzej no i ten silnik....

> Vito W638 Marco Polo (tutaj dodano jeszcze szafki i kuchnie). Cena 10-cio letnich ładnych

> egzmplarzy to bagatela 50-60kpln!!!

80-100!!!

> Jak na Westfalie w T4 cena nie jest wygórowana...

jak na tak stare auto jest wysoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.