Skocz do zawartości

sej 1.1 mpi czy to łożysko wału skrzyni biegów??? sprzęgło??


Deestrroyer

Rekomendowane odpowiedzi

auto jedzie biegi zmieniają sie ok? gdy dodaje gazu to słychac taki dzwięk jakbyście jechali po tych liniach białych na drodze z ząbkami:) taki wyrkot jade zmieniam biegi raz słychac raz spokój, większe objawy przy dodawaniu gazu wchodzeniu na obroty, silnik na luzie pracuje równo dodaje gazu na maxa pracuje bez zarzutu łożysko w kole to nie jest aha z pół oski z prawej strony skrzyni widac wyciek!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> auto jedzie biegi zmieniają sie ok? gdy dodaje gazu to słychac taki dzwięk jakbyście jechali po

> tych liniach białych na drodze z ząbkami:) taki wyrkot jade zmieniam biegi raz słychac raz

> spokój, większe objawy przy dodawaniu gazu wchodzeniu na obroty, silnik na luzie pracuje równo

> dodaje gazu na maxa pracuje bez zarzutu łożysko w kole to nie jest aha z pół oski z prawej

> strony skrzyni widac wyciek!!!!!

bardzo możliwe, że masz poprostu przegub uwalony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> boje sie ze to skrzynia albo łożysko na wale skrzyni biegów skrzynia raczej jest ok biegi chodza ok

> jak to łożysko jest to lepiej żeby sie nie rozpadło bo po skrzyni!!!!

U mnie biegi wchodziły jak w masło i skrzynia pracowałą w sumie bez zarzutu, ale reszta objawów taka sama. Wymieniłem skrzynie problem ustąpił.

Podejrzewam dyfer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem u mechanika wariant 1:

-łożysko wału głównego skrzyni biegów

-mechanizm różnicowy

-przegób od strony skrzyni biegów

- mówił tez cos o sprężynach sprzęgła

w poniedziałek rozbiera wygląda mu to na mechanizm różnicowy początkowe fazy na dużym biegu jest dużo lepiej niż na małym nie tyrkoli tak na biegu z dużej góry też to tyrkolenie jest może to będzie strzał w dziesiątkę!!!!silnik wykluczył pracuje równo bez zastrzerzeń na loozie dostał przegazówke nie ma tyrkolenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> skrzynia do mpi pasuje z innego roocznika np 2002 do 2003 roku

pasuje ok.gif

u mnie podobne objawy, tylko bez wycieku.

Łapa skrzyni była przyczyną .. po dzwonie, "mechanicy" ją naprostowali i jak właśnie dodawałem gazu to wyrczało jak fiks.

Po zmianie skrzyni było to samo, a po zmianie łapy sprawa ucichła wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanior dzwonił wyciągnął skrzynie iwszystko ładnie główne łożysko ok olej ok mechanizm różnicowy ok znaczy koła zębate nie połamane mówi że są luzy na łożysku mechanizmu różnicowego jutro ma wymienic kazałem tez zając sie uszczelniaczami pół osi sprzęgło tez jest ok zobaczymy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.