Skocz do zawartości

Jaki kolor szerokiej stali ?


sejekEL

Rekomendowane odpowiedzi

> Może do tego jeszcze założysz szersze opony na tył? Nie ma to jak przedni napęd z szerszymi kołami

> z tyłu

Tak, właśnie myślę czy na tył nie założysz szerszego koła. A wg Ciebie dobrze by wyglądało 10j na przodzie z szerszą oponą, i 8,5j na tyle z oponą węższą ? tym bardziej przy silniku 1.3 ?... Pozdrawiam grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, właśnie myślę czy na tył nie założysz szerszego koła. A wg Ciebie dobrze by wyglądało 10j na

> przodzie z szerszą oponą, i 8,5j na tyle z oponą węższą ? tym bardziej przy silniku 1.3 ?...

> Pozdrawiam

Nie, wyglądałoby to prawie tak samo tragicznie, jak pakowanie szerszego koła na tył, w aucie przednionapędowym, chociaż i tak lepiej. Już o właściwościach jezdnych nie wspominam, no ale podejrzewam, że ten golf więcej niż 50 km/h jeździł nie będzie. Mimo wszystko taki przerost formy nad treścią jest - moim zdaniem - mocno przesadzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi się to podoba więc tak robię Bo na szczęście auto robię pod siebie a nie innych

Prawidłowo. W końcu to Ty będziesz tym jeździł ok.gif

> Ps. a dlaczego ma nie jezdzic wiecej niz 50 km/h

Założysz sobie felgi szersze niż w Veyronie, pewnie na to jakieś budżetowe oponki w rozmiarze na tyle wąskim, że będziesz miał naciąg jak w prezerwatywie, to ile chcesz tym jeździć? icon_eek.gif Poza tym takie auto będzie Ci się marnie prowadziło, na oponach szerszych z tyłu. No chyba, że lubisz ryzyko, to możesz jechać nawet 120 km/h, o ile Ci się golf zdoła rozpędzić 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To, że jeśli Tobie się nie podoba szersza felga, niekoniecznie musi oznaczać, że każdy musi myśleć

> tak samo

> Tobie się nie podoba, jemu się podoba i koniec

Fajnie, tylko nie wiem, gdzie znalazłeś, że nie podoba mi się szeroka felga icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec spamu! grinser006.gif

jeszcze mysle o zwykłym srebrnym kolorze hmm.gif

Generalnie mysle nad grafitem, kremowym i właśnie srebrnym. Czarny też jest wg mnie ok, ale chyba wizualnie zmniejszy koło smirk.gif

Może ktoś ma na stanie foto szerokiej stali w graficie ? cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ziomek

> będzie wyglądała jak zwykła stalówka

czy ten kolor czy inny to tak czy siak bedzie non stop zwykla stalowka grinser006.gif

Ale finalnie chyba trafię w ten kremowy. Felgi już oddane do poszerzenia, na dniach odbiór i będę już myślał poważnie jak je będe miał u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy ten kolor czy inny to tak czy siak bedzie non stop zwykla stalowka

> Ale finalnie chyba trafię w ten kremowy. Felgi już oddane do poszerzenia, na dniach odbiór i będę

> już myślał poważnie jak je będe miał u siebie.

ja bym widział albo kremowy albo krwisty czerwony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.