Skocz do zawartości

Santamo 4g63


Rekomendowane odpowiedzi

Witam przeskoczyłem gościnnie z centomani z takim problemem:

W Hultaju Santamo w czasie pracy na benzynie jest mocne falowanie obrotów 1-3tyś (na biegu jałowym) w momencie próby ruszania silnik gaśnie. Jeszcze co ciekawe gdy na luzie dodamy gazu obroty rosną jednak zaraz jak odejmiemy gazu spadają do ok 500-600 lub jeśli mniej to silnik gaśnie. Spadek obrotów po gazowaniu jest przeciwnie proporcjonalny do tego na jak wysokie obroty go wkręcaliśmy. Wczoraj wymieniona została kompletna przepustnica z map sensorem i potencjometrem- nie przyniosło to żadnych efektów. Santamo ma tez intalacje gazową 2gen BINGO S-2 na gazie poza podwyższonymi obrotami chodzi bardzo dobrze. Proszę o jakieś wskazówki bo ja już wymiękam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam przeskoczyłem gościnnie z centomani z takim problemem:

> W Hultaju Santamo w czasie pracy na benzynie jest mocne falowanie obrotów 1-3tyś (na biegu jałowym)

> w momencie próby ruszania silnik gaśnie. Jeszcze co ciekawe gdy na luzie dodamy gazu obroty

> rosną jednak zaraz jak odejmiemy gazu spadają do ok 500-600 lub jeśli mniej to silnik gaśnie.

> Spadek obrotów po gazowaniu jest przeciwnie proporcjonalny do tego na jak wysokie obroty go

> wkręcaliśmy. Wczoraj wymieniona została kompletna przepustnica z map sensorem i

> potencjometrem- nie przyniosło to żadnych efektów. Santamo ma tez intalacje gazową 2gen BINGO

> S-2 na gazie poza podwyższonymi obrotami chodzi bardzo dobrze. Proszę o jakieś wskazówki bo ja

> już wymiękam.

gaz to ZŁO jest , wygląda,że Ci się mapy rozjechały, odepnij aku (reset) i pojeźdź na benzynie cirka 60-80 km. choć wątpię czy coś to pomoże, na komputer błędy sprawdzić jeździł ? tyle z "fusów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gaz to ZŁO jest , wygląda,że Ci się mapy rozjechały, odepnij aku (reset) i pojeźdź na benzynie

> cirka 60-80 km. choć wątpię czy coś to pomoże, na komputer błędy sprawdzić jeździł ? tyle z

> "fusów"

Komputer to podstawa, pojechał do jednego poddał się i odesłał do innego magika tamten się podpiął i nie mógł się skomunikować, stwierdził jednak jw (przepustnica), z chęcią zajechał by na jakąś dobrą diagnozę komp. Tylko gdzie znajdę w Bydgoszczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.