Skocz do zawartości

Wezwanie od SM za parkowanie za wycieraczką


k_maro

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, to tylko 100zł. Ale...

Wezwanie wystawione 8.10, dziś znalezione w stercie liści na podszybiu. Ulica na której wydarzenie miało miejsce jest bez wyjazdu. Na końcu tej ulicy, przy słupkach uniemożliwiających wyjazd jest zakaz postoju ale tylko z jednej strony. Strażnik mógł się pomylić bo 8 października stałem po tej legalnej stronie. Zdjęcia wykroczenia nie wykonał. Wizyta w siedzibie SM była ale mandatu na razie nie przyjąłem. Myślałem, że da się sprawę wyjaśnić (tym bardziej, że od 1,5 roku gdy tu mieszkam ludzie parkowali w tym miejscu i nic się nie działo) ale pani strażniczka miała zły dzień. Będzie jeszcze jedna wizyta w SM - konfrontacja z wystawiającym wezwanie.

Czy z powodu braku zdjęcia wykroczenia mogę coś ugrać czy nie? hmm.gif

Aby było śmieszniej już po mojej wizycie przyjechali strażnicy robić zdjęcia autu które ciągle stoi na zakazie i ma wezwanie za wycieraczką hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem, to tylko 100zł. Ale...

> Wezwanie wystawione 8.10, dziś znalezione w stercie liści na podszybiu. Ulica na której wydarzenie

> miało miejsce jest bez wyjazdu. Na końcu tej ulicy, przy słupkach uniemożliwiających wyjazd

> jest zakaz postoju ale tylko z jednej strony. Strażnik mógł się pomylić bo 8 października

> stałem po tej legalnej stronie. Zdjęcia wykroczenia nie wykonał. Wizyta w siedzibie SM była

> ale mandatu na razie nie przyjąłem. Myślałem, że da się sprawę wyjaśnić (tym bardziej, że od

> 1,5 roku gdy tu mieszkam ludzie parkowali w tym miejscu i nic się nie działo) ale pani

> strażniczka miała zły dzień. Będzie jeszcze jedna wizyta w SM - konfrontacja z wystawiającym

> wezwanie.

> Czy z powodu braku zdjęcia wykroczenia mogę coś ugrać czy nie?

> Aby było śmieszniej już po mojej wizycie przyjechali strażnicy robić zdjęcia autu które ciągle stoi

> na zakazie i ma wezwanie za wycieraczką

Nie ma zdjęcia ... nie ma dowodu ... Wezwanie do śmieci

Odmówiłem przyjęcia mandatu , nie podałem uzasadnienia....

Nie skierowali sprawy do sądu ... przegraliby.

Przerabiałem to smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od zawsze.

> Idziesz, wyjasniasz.

> jak Twój błąd - płacisz, jak nie - sprawa zamknięta. Co w tym skomplikowanego?

What?!

Chyba raczysz zartowac ? nono.gif Od tego jest instytucja listu poleconego zeby zainteresowany z niej skorzystal. I zwroc uwage ktora strona jest zainteresowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> What?!

> Chyba raczysz zartowac ? Od tego jest instytucja listu poleconego zeby zainteresowany z niej

> skorzystal. I zwroc uwage ktora strona jest zainteresowanym.

że tak retorycznie zapytam - wolałbyś żelazo na kole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.