Skocz do zawartości

Bug '67


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałem działać od rana, ale niestety zakład pracy postanowił mi zrobić na koniec roku niespodziankę i musiałem jechać załatwiać sprawy związane z przeniesieniem do innego oddziału, że tak to określę oink.gif

Późnym popołudniem znalazłem chwile czasu by wpaść na garaż i coś posprzątać, ale to było silniejsze zlosnik.gif

Tu zdjęcia (nieregulaminowe, więc są linki!)

Bang, połowy już nie ma zlosnik.gif

Tu zdjęcia (nieregulaminowe, więc są linki!)

Stara podłoga vs nowa

Tu zdjęcia (nieregulaminowe, więc są linki!)

I już miałem jechać do domu, ale robota się kleiła, więc drugą stronę też ogarnąłem zlosnik.gif

Tu zdjęcia (nieregulaminowe, więc są linki!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Trochę Was zaniedbałem, ale brakowało czasu zlosnik.gif

Trochę fot z prac.

1535535_756114601083462_1508199830_n.jpg

1606980_756114744416781_2091635884_n.jpg

1653401_759168204111435_1750795433_n.jpg

1618411_759168344111421_1160374716_n.jpg

970608_762213877140201_45518394_n.jpg

1896939_762213917140197_81012602_n.jpg

1656315_762214003806855_52940884_n.jpg

Sporo części już mam, ale brakuje mi np tzw napoleona by skończyć spawać podłogę. Rurowisko ma wspawane 2 regulatory obniżenia i zostało wypiaskowane. Trzeba wspawać 2 nowe ceowniki by można było przykręcić rurowisko do tzw samolotu.

Jak skończę spawać podłogę to pomaluję wszystko i część tajli idzie do proszkowego malowania, a ja się zajmę składaniem układu hamulcowego i tylnym zawieszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trochę Was zaniedbałem, ale brakowało czasu

> Trochę fot z prac.

> Sporo części już mam, ale brakuje mi np tzw napoleona by skończyć spawać podłogę. Rurowisko ma

> wspawane 2 regulatory obniżenia i zostało wypiaskowane. Trzeba wspawać 2 nowe ceowniki by

> można było przykręcić rurowisko do tzw samolotu.

> Jak skończę spawać podłogę to pomaluję wszystko i część tajli idzie do proszkowego malowania, a ja

> się zajmę składaniem układu hamulcowego i tylnym zawieszeniem.

to bedzie proste jak sie tego na ramie nie spawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> imo karoseria to nic nie ma do tego, predzej by to trzeba bylo tak jak jest wrzucic na geometria z

> poskladanym zawiasem...

a to napewno.

do poskladania zawiasu jeszcze troche czasu. potem bede sie zajmowal detalami to calosc jedzie na ustawienia geometrii i na malowanie zlosnik.gif

ja tam sie sugeruje poradami zaufanych userow z forum garbusow zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie mnie zaintrygowało ostatnie zdjęcie, te części(nowa/stara) będą zespawane doczołowo? oryginalnie też tak wyglądał ten węzeł.

Jeśli w całości tworzy to część nośna nadwozia to będzie tam ładnie się to wszystko próbowało złamać. Nie wiem co to dokładnie jest ale mam takie spostrzeżenie którym się dziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> IMO poproś kogoś, kto ma oryginalną część, niech poda Ci kilka wymiarów, według których to

> zespawasz. Bo karoseria to akurat żaden wyznacznik...

wszystkie wymiary zebrane. dzis pierwszy przymiarki i zlapane pod okiem lokalnego specjalisty od garbusow zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

http://www.cultstyle.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=25124

Dla tych co nie mają konta:

Sprzedam Garbusa rocznik 63. Obecnie karoseria rozdzielona od podwozia. Podwozie na nowo wyspawane (płaty podłogi, napoleon, samolot) i zakonserwowane. Mnóstwo nowych części zawieszenia i cały nowy układ hamulcowy (posiadam na wszystko faktury).

Guidek co sie dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.cultstyle.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=25124

> Dla tych co nie mają konta:

> Sprzedam Garbusa rocznik 63. Obecnie karoseria rozdzielona od podwozia. Podwozie na nowo wyspawane

> (płaty podłogi, napoleon, samolot) i zakonserwowane. Mnóstwo nowych części zawieszenia i cały

> nowy układ hamulcowy (posiadam na wszystko faktury).

> Guidek co sie dzieje?

Zapewne kolejny projekt z motyka na slonce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.cultstyle.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=25124

> Dla tych co nie mają konta:

> Sprzedam Garbusa rocznik 63. Obecnie karoseria rozdzielona od podwozia. Podwozie na nowo wyspawane

> (płaty podłogi, napoleon, samolot) i zakonserwowane. Mnóstwo nowych części zawieszenia i cały

> nowy układ hamulcowy (posiadam na wszystko faktury).

> Guidek co sie dzieje?

Juz sprzedany. Niestety w robocie niezaciekawie (kasy coraz mniej, a zwolnic tez moga) i ogolnie garaz odwiedzam raz na miesiac :/ dochodzi jeszcze pare prywatnych spraw no i tak wyszlo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.