Skocz do zawartości

Sprzedam - Kupię, Poszukuję, Oddam ... 11.-12.2013


Maki

Rekomendowane odpowiedzi

Link do ogłoszeń z 09-10.2013

Drodzy, mili kącikowicze, userzy Asterek i nie tylko smile.gif

Chciałbym przypomnieć, że do zamieszczania wszelkiej maści ogłoszeń służy kącik G i e ł d a. Jeśli jednak chcecie coś Kupić-Sprzedać lub dokonać podobnych transakcji na rzeczach związanych z Asterkami, to jeśli już musicie, proszę ogłoszenie dopisać w niniejszym wątku.

W temacie wiadomości proszę wpisywać rodzaj transakcji i nazwę części, np:

[sprzedam] Łapa silnika X16XEL - Astra F, [Kupię] Rozpórka zawieszenia - Astra G.

Ogłoszenie o Sprzedaży MUSI ZAWIERAĆ KONKRETNĄ CENĘ - w przeciwnym przypadku, po chińskim ostrzeżeniu, wyląduje w koszu.

Proszę bez szczególnych powodów nie zaśmiecać tego wątku, a wszelkie komentarze proszę wymieniać z ogłoszeniodawcą na priv.

Uprasza się o niezamieszczanie DUŻYCH zdjęć, ktore będą powodowały rozjeżdżanie się wątków poza ekran!

Ogłoszenia zamieszczane na forum, poza szczególnie uzasadnionymi przypadkami, będą wymiecione do kosza.

Nie akceptujemy kupowania części i akcesorów niewiadomego pochodzenia, więc jeśli ktoś będzie pytał gdzie coś kupić i nie będzie mu zależało czy dana część jest kradziona czy nie, to wątki z takimi pytaniami będą usuwane.

Nowi kącikowicze proszeni są o uzupełnienie profilu w "Panelu sterowania" przed zamieszczeniem ogłoszenia!

Raz na jakiś czas będzie zakładany nowy wątek na ogłoszenia, a stary będzie blokowany. Link do starych ogłoszeń będzie widoczny w nowym wątku.

!!! UWAGA NA OSZUSTÓW !!!

!!! ZA TOWARY NIE WPŁACAJCIE KASY Z GÓRY, JEŚLI NIE MACIE ZAUFANIA DO TEGO, OD KOGO COŚ KUPUJECIE !!!

ZA TREŚĆ OGŁOSZENIA I JEGO ZGODNOŚĆ ZE STANEM FAKTYCZNYM PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ OSOBA UMIESZCZAJĄCA OGŁOSZENIE !!!

JAK WSZĘDZIE TAKŻE I TU NALEŻY STOSOWAĆ ZASADĘ OGRANICZONEGO ZAUFANIA !!!

Dziękuję za uwagę. busted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie. Poszukuję sprawnego modułu zapłonowego do silnika C16NZ najlepiej oryginału lub np Beru za rozsądną kwotę. Jest to moduł bodajże 7-pinowy. Może być cały aparat jeżeli komuś zalega w garażu.

Dzięki i pozdrawiam ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam dostepu do Gieldy wiec innego wyjscia jak uzewnetrznic sie tutaj tez nie mam. do rzeczy zatem - poszukuje kilku detali do AF:

- obudowy wlacznika swiatel i lewego nawiewu

- anteny chowanej w tylny blotnik

- polki tylnej do HB3 bez dziur na glosniki

oczywiscie najpewniej wszystko dostane na szrocie ale wole wpierw zapodac sygnal tutaj, moze komus z Was zalega troche fantow.

kontaktujciez przez PW albo deejay.ftb(at)gmail.com, z gory dzieki.

pokoj,

.ftb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Po sprzedaży mojej Astry G pozostały mi:

1) oryginalna metalowa osłona pod silnik. Osłona ma kilka rys ale poza tym jest w bardzo dobrym stanie, jest prosta itd.

Cena dla AK to 30% ceny nowej czyli 120zł + ew. koszt kuriera (sądzę że ok18-20zł) w zależności od wagi bo trochę ta osłona waży.

2) Przegub zewnętrzny oczywiście do Astry G, nowy, Spidan więc wytrzymuje tyle co oryginał, pasuje do silników benzynowych 1.4, 1.6 i 1.7 diesla, komplet w pudełku z osłoną, smarem i opaskami, cena jaka mnie interesuje to 150zł, (obecnie cena nowego w hurcie po rabatach to ponad 160zł, ja dokładnie dałem 256zł ), - Uwaga - cena do negocjacji - jeżeli ktoś ma propozycje (rozsądne) to proszę pisać na PW, bo jak macie kupić na allegro jakieś dziadostwo typu metelli to lepiej kupcie ode mnie grinser006.gif

Zdjęcia dodam wkrótce.

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na sprzedaż oferuję nowy zestaw klocków hamulcowych Ferodo ds performance FDS 1293 na przednią oś do opla astry 2.Są to klocki dużo skuteczniejsze i wytrzymalsze niż seryjne,przy czym nadają się do jazdy sportowej jak i normalnego użytkowania na zwykłych drogach.

Cena bardzo promocyjna,link do allegro http://allegro.pl/klocki-hamulcowe-fds-1293-ferodo-ds-performance-i3736198154.html

Cena 360zł już z wysyłką u mnie.

Pytania oraz zdjęcia towaru na maila lub priva.

[email protected]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do sprzedania:

Cięgno klamki Astra H GTC -23zł

allegro

[image]img16.allegroimg.pl/photos/400x300/38/30/11/81/3830118110[/image]

Listwa zderzaka przedniego Astra H 5d

[image]http://img16.allegroimg.pl/photos/400x300/38/30/12/17/3830121765[/image]

allegro

jasna- 19zł

ciemna- 30zł

Ta jaśniejsza jest po prostu poharatana trochę, ciemniejszą można montować bez niczego

Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.