Skocz do zawartości

Problem z filtrami powietrza


JohnnyR

Rekomendowane odpowiedzi

ściema,

otóż problem jest wagi państwowej - w cento po prostu nie zmieszcze filtrow bez ruszania aku i nagrzewnicy a tych nie chce ruszać, wiec MUSICIE cos poradzic, jak to rozwiazac grinser006.gif

foto jest takie:

2z9b5mb.jpg

od gaznikow mam jakies 5-6 cm wolnej przestrzeli, czyli bez szału.

Jak tam zamontowac jakies filtry? zlosnik.gif moze jakies gąbkowe? moze jakis jeden gąbkowy prostokatny o ile takie sa? na alledrogo szukalem, bez zadowalajacych s(k)utków; jakies inne pomysly?

jakies sugestie inne? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobra to powiedz mi jak one są mocowane do gaźników ? i jakie masz tam wymiary tego ? to może

> poszukam czegoś u siebie ew wyprodukuje

do gaznikow w moto byl oczywiscie airbox, a jak zamontowac filtry to nie mam pojecia zlosnik.gif gdyby bylo miejsca wiecej to nie bykoby pewnie propblemu, foto tego plastikowego tałatajstwa wrzuce pozniej bo musze isc zrobic, foto filtrów fi52

e84807.jpg

czyli wychodzi na to ze musiabym miec od razu od gaznikow jakies coś wyprowadzone w góre czyli nie wiem co oink.gif

> pwinieneś użyć tamtej plastikowej płyty która jest z gaźnikami i założyć na nią taką piankę jak na

> zdjęciu w linku.

> fotka

to jest mega, tylko nie widzialem czegos takiego na alledrogo, jakies linki do sklepow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jest mega, tylko nie widzialem czegos takiego na alledrogo, jakies linki do sklepow?

pianka PIPERCROSS

ale widziałem ostatnio małe pianki na dwa gaźniki, cena około 400 grinser006.gif

Trzeba by wycustomować coś innego 270751858-jezyk.gif

albo to na cztery jest, nie wiem

ewentualnie wyciąć prostokąt z takiej gąbki filtracyjnej i zammocować go do tego plastikowego hadziajstwa grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale widziałem ostatnio małe pianki na dwa gaźniki, cena około 400

hahaha 400za filtr powietrza, masz jakis inny pomysl czy musze kupic? grinser006.gif

> ewentualnie wyciąć prostokąt z takiej gąbki filtracyjnej i zammocować go do tego plastikowego

> hadziajstwa

od razu lepiej grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ściema,

> otóż problem jest wagi państwowej - w cento po prostu nie zmieszcze filtrow bez ruszania aku i

> nagrzewnicy a tych nie chce ruszać, wiec MUSICIE cos poradzic, jak to rozwiazac

> foto jest takie:

> od gaznikow mam jakies 5-6 cm wolnej przestrzeli, czyli bez szału.

> Jak tam zamontowac jakies filtry? moze jakies gąbkowe? moze jakis jeden gąbkowy prostokatny o

> ile takie sa? na alledrogo szukalem, bez zadowalajacych s(k)utków; jakies inne pomysly?

> jakies sugestie inne?

wiem inny silnik i inne graty ale cos takiego miał zrobione karan moze sie przyga zdjecie pogladowe

DSC_0578.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.