Skocz do zawartości

Wyciek płynu chłodniczego - serwis Mokotów/Włochy/Ochota


bojler41

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wyciek płynu chłodniczego w Citroenie C5 kombi 2.0 HDI. Na moje oko wygląda, że gumowe rury się zestarzały i trzeba je wymienić. Cieknie (bardzo powoli kapie) z dwóch miejsc z czego jedno zlokalizowałem.

Sam tego nie ogarnę i potrzebuję namiary na serwis w Warszawie, najlepiej Włochy/Ochota, w najbliższej okolicy względem przystanku PKP WKD Jerozolimskie, ewentualnie Mokotów w okolicach Sadyba Best Mall. Chciałbym to załatwić w ciągu jednego dnia.

Gdzie polecacie wykonać taką robotę?

I czy koniecznie w serwisie zajmującym się Citroenami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam wyciek płynu chłodniczego w Citroenie C5 kombi 2.0 HDI. Na moje oko wygląda, że gumowe rury się

> zestarzały i trzeba je wymienić. Cieknie (bardzo powoli kapie) z dwóch miejsc z czego jedno

> zlokalizowałem.

> Sam tego nie ogarnę i potrzebuję namiary na serwis w Warszawie, najlepiej Włochy/Ochota, w

> najbliższej okolicy względem przystanku PKP WKD Jerozolimskie, ewentualnie Mokotów w okolicach

> Sadyba Best Mall. Chciałbym to załatwić w ciągu jednego dnia.

> Gdzie polecacie wykonać taką robotę?

> I czy koniecznie w serwisie zajmującym się Citroenami?

ZORAuto - Mościska (wiem trochę dalej, ale...)

http://www.zorauto.pl/page14.php

Człowiek lata pracował w ASO Hit-Car

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może p. Piórek ??? Włochy, okolice Szyszkowej (ma stronę WWW więc znajdziesz namiar)

AL

> Mam wyciek płynu chłodniczego w Citroenie C5 kombi 2.0 HDI. Na moje oko wygląda, że gumowe rury się

> zestarzały i trzeba je wymienić. Cieknie (bardzo powoli kapie) z dwóch miejsc z czego jedno

> zlokalizowałem.

> Sam tego nie ogarnę i potrzebuję namiary na serwis w Warszawie, najlepiej Włochy/Ochota, w

> najbliższej okolicy względem przystanku PKP WKD Jerozolimskie, ewentualnie Mokotów w okolicach

> Sadyba Best Mall. Chciałbym to załatwić w ciągu jednego dnia.

> Gdzie polecacie wykonać taką robotę?

> I czy koniecznie w serwisie zajmującym się Citroenami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.