Skocz do zawartości

[E46] Reflektory xenonowe polift-LHD=>RHD


Prozaq

Rekomendowane odpowiedzi

> Jak w temacie,czy reflektory xenonowe na soczewce z angola da się przełączyć na nasz ruch

> prawostronny?Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

raczej tak,

bo w moich zenonach jest specjalne pokretlo do przestawiania na ruch lewostronny i odwrotnie smile.gif

z tym ze ja mam przed liftowe wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie da sie tylko przelaczyc ale mozna przerobic co potrzebujesz??

Właściwie to już nic,dzisiaj zapodałem oba,podłączyłem przesłonę bixenonową pod przewód od świateł drogowych i wsio działa po przekodowaniu włącznika świateł tylko na razie nie mam regulacji wysokości świateł(przekodowane było DIS-em,myślę,że po korekcie pliku NCS-em ruszy regulacja wysokości. smile.gifok.gifObecnie bez sprysków reflektorów,ale chyba docelowo ich nie będzie.Temat wyczerpany bo reflektory,które zanabyłem w okazyjnej cenie(dwa w cenie jednego)okazały się być reflektorami europejskimi.Teraz jeszcze docelowo ringi do dziennych na diodach SMD i będzie komplet. smile.gif Małe foto po założeniu lewej sztuki. cool.gif

qz0n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny że chcesz ringi na SMD ? Widziałem parę BMW na takich ringach i szczerze powiem kaszana..... Raz pod hipermarketem podleciał koleś i pytał co mam za ringi że tak świecą (ccfl) bo on ma SMD i tak "fajnie" nie wygląda. Polecam jednak ccfl do xenonu barwy białej zimnej fajnie się komponują smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jesteś pewny że chcesz ringi na SMD ? Widziałem parę BMW na takich ringach i szczerze powiem

> kaszana..... Raz pod hipermarketem podleciał koleś i pytał co mam za ringi że tak świecą

> (ccfl) bo on ma SMD i tak "fajnie" nie wygląda. Polecam jednak ccfl do xenonu barwy białej

> zimnej fajnie się komponują

Myślałem,że docelowo odpalę na nich światła dzienne rezygnując z dotychczasowych dziennych z drogowych.W tej sytuacji będę musiał się mocno zastanowić nad ccfl. smile.gif

Zapodasz jakąś linką gdzie kupowałeś? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślałem,że docelowo odpalę na nich światła dzienne rezygnując z dotychczasowych dziennych z

> drogowych.W tej sytuacji będę musiał się mocno zastanowić nad ccfl.

> Zapodasz jakąś linką gdzie kupowałeś?

Powiem ci że montowałem chyba 5 czy 6 kompletów tych CCFL każdy kupiony od innego allegrowicza, każde w innym opakowaniu ale każde made in skośnooki przyjaciel smile.gif wszystkie działają bardzo dobrze i nie było żadnej różnicy w wyposażeniu zestawu itp.

Nie wiem jak u ciebie z władzą ale u mnie nie akceptowali tych ringów jako DRL smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i spoko smile.gif chyba podawalem wszystko co robilem tutaj na AK wink.gif

Takie rozwiazanie jak masz teraz jest bardzo fajne i proste smile.gif mozna tez inaczej robic ale wiecej kabli i kabelkow trzeba ciagnac wink.gif

Kiedy sprzedajesz e46?? zlosnik.gif

ojciec chyba bedzie szukac czegos nowszego niz e39 co ma teraz bo rdza wgryza sie w klape i trzeba by troche porobic przy niej a sie niechce smile.gif

Ja dalej walcze z moja 335d juz mam fajnie dpf wywalonego , caly nowy zawias z przod ale zastanawiam sie czy nie wsadzic innych springow np eibach... i jeszcze jakies pare drobiazgow ale zaczyna mnie wnerwiac ze bez kompa nie mozna nawet akumulatora zmienic wink.gif

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> Powiem ci że montowałem chyba 5 czy 6 kompletów tych CCFL każdy kupiony od innego allegrowicza,

> każde w innym opakowaniu ale każde made in skośnooki przyjaciel wszystkie działają bardzo

> dobrze i nie było żadnej różnicy w wyposażeniu zestawu itp.

> Nie wiem jak u ciebie z władzą ale u mnie nie akceptowali tych ringów jako DRL

Odgrzewam kotleta jeszcze... grinser006.gif Czy jak podepnę ringi ccfl pod żarówkę postojową W5W rezygnując z niej to wywali mi błąd przepalonej żarówki?Czy ringi podpinam niezależnie,a żarówka w5w musi być swoją drogą?Bo montując ringi nie chce mieć żółtej poświaty od żarówki postojowej. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wywali blad.zalezy jaki pobor beda mialy te ledy smile.gif

Nie zakladaj ringow smile.gif zaloz sobie porzadna zarowke i bedzie ladnie smile.gif Philips i osram robia LEDowe w5w w barwach od 3400K do 7K z tego co widzialem... Ja mialem kiedys zwykle blue vision i tez byly spoko smile.gif

Jakos ringi mi do e46 niezbyt pasuja wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przetwornice posiadają chyba jakiś rezystor, więc wyciągasz żarówkę i tam się wpinasz i jest bez

> błędów. Btw. swoje ringi mam do sprzedania.

Rozumiem,szkoda,że te swoje masz żółte bo ja poszukuję tych białych. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.