Skocz do zawartości

auto z car outlet ...


Leski

Rekomendowane odpowiedzi

> Miał ktoś już styczność z komisem Car Outlet z Jawornika k/ Myślenic?

> Szukam Astry w benzynie i widzę tam kilka sztuk wartych zainteresowania / np. tutaj /, może było

> by z czego wybrać ...warto się w to pchać? Wie ktoś jakie pochodzenie mają samochody tam

> sprzedawane..?

Auta prawdopodobnie z flot z europy, stan zapewne różny, więc musiałbyś sobie zweryfikować. Co mi się rzuciło na szybko:

+ za fakturę vat 23%

- za gwarancję bo możesz sobie takową w buty włożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdania własnego nie mam.

Ani nie polecam, ani nie przestrzegam.

No może tyle, że jak w komisie, można kupić "uczciwy" egzemplarz, jak i auto po przygodach blacharsko - lakierniczych.

Z internetu można wysnuć tyle, że za wyszykowanie do sprzedaży każą sobie zapłacić... extra

zlosnik.gif

Jak wystawiają FV Vat, to przynajmniej przyznają się do samochodu i do jego pochodzenia (w sensie, że nie powinno się trafić na ulepa ani na samochód kradziony).

Ale techniczno - mechaniczno - elektrycznie - nie liczyłbym na ich pomoc. Raczej będą się starać, aby auto im zeszło.

jakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsunę Ci jeszcze 3 strony, może coś tam wypatrzysz...

http://www.bre-leasing.otomoto.pl/

Mają 2 astry ze sprawdzonym silnikiem 1,7 Isuzu Tychy

(ople i kie - samochody najprawdopodobniej po PH farmaceutycznych, takimi koreańczykami przemieszczali się pracownicy Polpharmy)

http://www.g2.pl/index.php

Taki dilerski "second hand" pod patronatem GM

"oplów astrów" zatrzęsienie

I jeszcze http://www.pewneuzywane.pl/

kiedyś w chorzowskim Japan Motors pewien kącikowicz pracował i twierdził, że fajne auto można tam znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak wystawiają FV Vat, to przynajmniej przyznają się do samochodu i do jego pochodzenia (w sensie,

> że nie powinno się trafić na ulepa ani na samochód kradziony).

Na kradziony u nich nie trafisz, ale na ulepa jak najbardziej... Faktura jest taka, że nie daje Ci żadnych podstaw do reklamacji. Byłem u nich kilka razy, raz nawet kupiłem auto (ale to dlatego że byłem zaślepiony blaskiem plaka i zdesperowany, że auto którego szukałem było trudno dostępne w okolicy). Auta są po naprawach blacharskich, większych lub mniejszych, z kręconymi przebiegami.

Fakt - są super wizualnie przygotowane do sprzedaży (mój pachniał w środku tak jakby dopiero co wyjechał z fabryki), a niestety mechanicznie w nie najlepszym stanie. Zalecam szczególną ostrożność w kupnie auta u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miał ktoś już styczność z komisem Car Outlet z Jawornika k/ Myślenic?

> Szukam Astry w benzynie i widzę tam kilka sztuk wartych zainteresowania / np. tutaj /, może było

> by z czego wybrać ...warto się w to pchać? Wie ktoś jakie pochodzenie mają samochody tam

> sprzedawane..?

Przeszukaj GM, nie tak dawno pytałem o to samo- generalnie większość odradzała oslabiony.gif

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miał ktoś już styczność z komisem Car Outlet z Jawornika k/ Myślenic?

> Szukam Astry w benzynie i widzę tam kilka sztuk wartych zainteresowania / np. tutaj /, może było

> by z czego wybrać ...warto się w to pchać? Wie ktoś jakie pochodzenie mają samochody tam

> sprzedawane..?

generalnie ta firma ma w środowisku ... "średnie" opinie,

dodam, że nazwa jest wymawiana jako "kotlet" zlosnik.gif

ZTCW to można kupić u nich ładne auto ale trzeba dooobrze oglądać i przebierać,

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nawet nie przypuszczałem, że tak ciężko znaleźć konkretne w miarę pewne autko...

Bardzo ciężko. Jeśli szukasz czegoś konkretnego i nie chcesz zbytnio odbiegać od swojej "specyfikacji" możesz szukać kilka miesięcy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki wszystkim za opinie ...raczej odpuszczę więc sobie wyjazd pod Myślenice .

> Nawet nie przypuszczałem, że tak ciężko znaleźć konkretne w miarę pewne autko...

Bardzo ciężko, ja szukałem kilka miesięcy, w gre wchodziło P307 1.6/2.0 z końca produkcji, Astra H 1.8 (125KM), ew. Focus 1.8/2.0, z racji tego że fajnie się jeździ i mi się podoba Citroen C4 Picasso (nie grand) 1.8 i nie znalazłem takich samochodów przez ten czas, tzn jak znalazłem to było za daleko i zanim zdążyłem pojechać to już mnie ubiegli.

Skończyło się na wyszukaniu na mobile.de takiej Astry jak chciałem od prywatnej osoby w Niemczech i samemu przywiezieniu jej do PL,

brat

Ps. Mój przykład pokazuje też, że z kolei bardzo łatwo jest sprzedać zadbane auto - o moje miałem kupę telefonów od znajomych, gdybym miał pięć takich to bym sprzedał pięć sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.