Jump to content

Wiatraczek Scenic II

Recommended Posts

Witam

Moje wozidło to Scenic II phI '04 1.6 16v

Ostatnio napotkałem problem w postaci okresowo niedziałającego wentylatora nawiewu kabiny. Czasami nie działa cały dzień czasami po jakichś 2-3h jazdy się nagle włącza. Czy ktoś miał podobny problem? Gdzie można szukać usterki? Proszę o pomoc. panic.gif

PS. czy lampy z phII (i tył i przód) pasują do phI ?

> Standard Poszukaj sobie na googlach o rezystorze dmuchawy, dużo o tym piszą i są manuale na

> różnych forach

Ok, dzięki za info, tylko teraz w ramach upewnienia się czy takie coś to pasuje do mojej francy ?

http://allegro.pl/nowy-rezystor-dmuchawy-scenic-ii-oryginal-i3666150049.html

na allegro i w googlach znalazłem od groma różnych pierdółek które niby pasowały do opisu ale ta wydaje mi się najbardziej trafiona, jeśli macie orientację jak to wygląda to proszę o potwierdzenie.

Dzięki za info Panowie, muszę z tym powalczyć... dziś franca osiągnęła szczyt bezczelności! Wychodzę z domu tu -2st. Odpalam włączam grzanie a po przejechaniu 20 metrów wiatraczek stanął a do pracy 35km !!! Jak tu się nie wkur#%@

> Dzięki za info Panowie, muszę z tym powalczyć... dziś franca osiągnęła szczyt bezczelności!

> Wychodzę z domu tu -2st. Odpalam włączam grzanie a po przejechaniu 20 metrów wiatraczek stanął

> a do pracy 35km !!! Jak tu się nie wkur#%@

No nie wiem, ja to mam tak, że jak się coś popsuje to naprawiam, a nie czekam na CUD, a jak go nie ma to się wkur#%@

> No nie wiem, ja to mam tak, że jak się coś popsuje to naprawiam, a nie czekam na CUD, a jak go nie

> ma to się wkur#%@

tongue.gif no w sumie racja, nie będę się tu rozpisywał dlaczego wcześniej się tym nie zająłem, ale suma sumarum wszystko rozkręcone rezystor sprawdzony i zamówiony nowy. Jutro jak będę składał to porobię fotki a jak się ogarnę w robocie to może jakiś manualik się zrobi zlosnik.gif (bo jak szukałem na necie to tak naprawdę porządnej instrukcji "step-by-step" to nie znalazłem)

> no w sumie racja, nie będę się tu rozpisywał dlaczego wcześniej się tym nie zająłem, ale suma

> sumarum wszystko rozkręcone rezystor sprawdzony i zamówiony nowy. Jutro jak będę składał to

> porobię fotki a jak się ogarnę w robocie to może jakiś manualik się zrobi (bo jak szukałem

> na necie to tak naprawdę porządnej instrukcji "step-by-step" to nie znalazłem)

super

u mnie niestety przy takich objawach nie wystarczyła wymiana rezystora. musiałem ściągać całą deskę i wentylator nowy założyć frown.gif a było to równo rok temu.. też mnie mrozy zaskoczyły i skrobanie szyb od środka oslabiony.gif

> Poszukałbys we francowatych dobrze i znalazłbyś drugi wcześniejszy temat o tym. Pisałem tam krok po

> kroku co trzeba zrobić.

No cóż po tematach nie znalazłem, a niestety (?) nie mam czasu siedzieć i czytać od deski do deski każdego wątku