Skocz do zawartości

Co zrobiłeś dla swojej Francy czyli bieżące wydatki nasze


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

> skoro ma napisane w profilu Laguna to chyba Lexii nie kupował

A może bratu, koledze kupował? grinser006.gif

Zasugerowałem się tym:

> przyszło już ?

> bo ja zamówiłem Lexię i chiński pajac wysłał ją do Częstochowy

> tak przyszło o dziwo w 7 dni - wiec wszystko okej

Także, że tak powiem to przez Ciebie wpysk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ST-B. Kiedyś używałem Boscha ale wg mnie spadli z jakości, w drugim aucie z mocowaniem ST-A mam

> Valeo Silencio XTRM i sprawują się bardzo dobrze od ponad 2 lat.

ooo właśnie ja mam ST-A zlosnik.gif

wycieraczki Bosch flat coś tam coś tam,

jak kupiłem to przez okno zaglądałem czy cygany nie ukradno,

swoje kosztowały frown.gif nigdy takich drogich nie miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i autobus wyłapał wczoraj dużego minusa. W czasie jazdy zaczął się dusić, dziwnie pracować i w końcu zdechł.

Po raz pierwszy w swojej historii motoryzacji wróciłem lawetą. Dzisiejsza diagnoza: padnięty zawór EGR. Mogę tylko dać na mszę, że nie stało się to we Włoszech na urlopie.

Zawór wymieniony, portfel wyczyszczony, autobus dostał żółtą kartkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ta, mam dobrego nauczyciela Gregs0Na - prezesa

No to zacznij coś od siebie smile.gif a nie powielaj innych.

Nie uzasadniłeś swoich krzaczków. Domyślam się że nie masz pojęcia na temat EGRa w silnikach HDI - RHR smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj wysprzątałem całe wnętrze, łącznie z przepraniem tapicerki, bo z praniem to nie miało wiele wspólnego. Użyłem K2 Tapis, o dziwo środek dosyć skuteczny ok.gif

Dziś zamówiłem olej do skrzyni biegów - Total Transmission BV 75W80 2L, miałem brać Fuchs Sintofluid, ale trochę obawiałem się kombinowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 135kkm na liczniku: Linki (obie) hamulca ręcznego powiedziały nowe już kupione

właśnie zmieniam.... sciana.gif co za mózg wymyślił ori mocowanie pancerza linki do konstrukcji pojazdu angryfire.gif namęczyłem się z tym. W zamienniku jest już kulturalnie - tuleja + 2x oringi. Przy następnej wymiana (jeśli w ogóle taka będzie) będzie to łatwizna

edit: zaraz Jagu przyleci i powie, że nic nie umiem hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem drugie felgi za 500zł z oponami zlosnik.gif

Opony Michelin Energy 2x7mm i 2X6mm hmm.gif

Dziś wyważyłem je i założyłem na auto zlosnik.gifok.gif koszt 40zł

Hf5Jzpb.jpg

Teraz stare trzeba przelecieć pastą tempo żeby je odświeżyć i założyć zimówki smile.gif zanim się ludzie rzucą zlosnik.gif co by nie stać w październiku w kolejkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak też nieśmiało odczytałem ja bym nie kupił Sam wiesz jaka jestem maruda opniarska

> może Łysy chce na tym dojechać do listopada

wiem, wiem wink.gif

micheliny fajne są jak są nowe, potem robią się śliskie. Ja swoje wyrzuciłem choć miały jeszcze 50% bieżnika, ale samochód zachowywał się jak na lodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiem, wiem

> micheliny fajne są jak są nowe, potem robią się śliskie. Ja swoje wyrzuciłem choć miały jeszcze 50%

> bieżnika, ale samochód zachowywał się jak na lodzie...

a co powiesz na dębica navigator 2 ? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Cytrynie strategię mam taką:

- z tyłu cały czas jeżdżą całoroczne Vadersteiny

- z przodu obecnie nowe Conti na lato, na zimę zakupiłem za 155 zł/szt Sava Eskimo S3+ (miałem je w lanosie, bdb wspominam) ok.gif

Do Yariska licytuję Navigatory 2 - 2011 rok 6.5mm bieżnik hmm.gif 200 zł za 4szt dam zlosnik.gif jak wejdzie to ok zlosnik.gif

2014-09-04-314.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w Cytrynie strategię mam taką:

> - z tyłu cały czas jeżdżą całoroczne Vadersteiny

> - z przodu obecnie nowe Conti na lato, na zimę zakupiłem za 155 zł/szt Sava Eskimo S3+ (miałem je w

> lanosie, bdb wspominam)

savy całkiem przyjemne oponki, chociaż chybabym wolał Debicę

> Do Yariska licytuję Navigatory 2 - 2011 rok 6.5mm bieżnik 200 zł za 4szt dam jak wejdzie to ok

waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wziąłem dziś i napsikałem K2 KLIMA DOKTOR w doloty i do pojemnika z filtrem kabinowym

wypsikałem całą butlę, odczekałem 30 minut i przestało śmierdzieć.

a nawet i elektronika działa wbrew niektórym twardym opiniom podawanym tu jak mantra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłem drugie felgi za 500zł z oponami

> Opony Michelin Energy 2x7mm i 2X6mm

> Dziś wyważyłem je i założyłem na auto koszt 40zł

> Teraz stare trzeba przelecieć pastą tempo żeby je odświeżyć i założyć zimówki zanim się ludzie

> rzucą co by nie stać w październiku w kolejkach

update , doszła wymiana uszczelki , pod zaworami bo jednak ona przepuszczała ok.gif koszt 170zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się wziąłem za wymianę oleju, już 16 tysi nastukałem od stycznia. Korek w misce jakoś tak dziwnie wychodził. No i okazało się, że gwint zerwany panic.gif Ostatecznie przegwintowałem na jakiś gwint calowy i dałem nowy korek. Dobrze, że miałem dwóch pomocnych człowieków w pobliżu i sporo przydatnych narzędzi. Czas zmiany oleju = 5 godzin, koszt poniżej 80zł zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zakupiłem tarcze przednie Mikoda i klocki hamulcowe Mintex, do tego olej przekładniowy Total

> Transmission BV. W sobotę wymiana tego wszystkiego

Zabrałem się za wymianę tarcz i klocków w weekend ale szybko musiałem to złożyć do kupy, bo zabrakło torxa T55 angryfire.gif jak na złość miałem T50 i T60 facepalm%5B1%5D.gif

Poprawiłem za to mocowanie prawej strony przedniego zderzaka. Wymieniłem cały ślizg na nowy i teraz nic nie odstaje. W starym jeden zaczep słabiej trzymał, strasznie mnie to drażniło smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.