Skocz do zawartości

Ciekawe kto się nadzieje


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

> Obawiam się, że chętnych na ten kibel nie zabraknie. Poza tym fotel kierowcy wygląda jakby auto

> miał 500 kkm.

Jak szykałem dla siebie, to był taki jeden w Rudzie Śląskiej, który na liczniku miał 106kkm. Jak go zobaczyłem to od razu mu dałem 300kkm+. Środek zniszczony, silnik w oleju, ogólnie padaka. Kilka dni po tym jak go oglądałem już nie było ogłoszenia. Zadzwoniłem z innego numeru i gość powiedział, że dobre auto było i sie sprzedało niestety grinser006.gif. Każde auto znajdzie amatora.

Ostatnio widzieliśmy Clio z 2009 roku ze stanem licznika 66kkm. Jak się w końcu zapytałem czy przed tą liczba stała jedynka czy dwójka, to nas acet wyrzucił z podwórka.

O jeszcze nikt go nie kupił grinser006.gif

CLIO

A autko świeżo po rozrządzie, nowe tarcze i klocki, nowy jeden amortyzator, wnetrze "tylko lekko zmęczone", silnik trochę klekoce ale nie myty - za to cały w oleju. Ale 67kkm tylko panie.

Aaaaa i zimóweczki panie extra. No nic, że trochę stare i popękane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak szykałem dla siebie, to był taki jeden w Rudzie Śląskiej, który na liczniku miał 106kkm. Jak go

> zobaczyłem to od razu mu dałem 300kkm+. Środek zniszczony, silnik w oleju, ogólnie padaka.

> Kilka dni po tym jak go oglądałem już nie było ogłoszenia. Zadzwoniłem z innego numeru i gość

> powiedział, że dobre auto było i sie sprzedało niestety . Każde auto znajdzie amatora.

> Ostatnio widzieliśmy Clio z 2009 roku ze stanem licznika 66kkm. Jak się w końcu zapytałem czy przed

> tą liczba stała jedynka czy dwójka, to nas acet wyrzucił z podwórka.

> O jeszcze nikt go nie kupił

> CLIO

> A autko świeżo po rozrządzie, nowe tarcze i klocki, nowy jeden amortyzator, wnetrze "tylko lekko

> zmęczone", silnik trochę klekoce ale nie myty - za to cały w oleju. Ale 67kkm tylko panie.

> Aaaaa i zimóweczki panie extra. No nic, że trochę stare i popękane.

Z tym wyrzucaniem z podwórka albo nie odbieraniem ewentualnie przerywaniem połączenia gdy pytania stają się niewygodne to ostatnio częste. A ta wymiana oleju, rozrządu przed sprzedażą jak dla mnie ściema. Niby tacy dobrzy wujkowie, wyrzucają koło tysiąca przed sprzedaniem…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obawiam się, że chętnych na ten kibel nie zabraknie. Poza tym fotel kierowcy wygląda jakby auto

> miał 500 kkm.

oj powiem ci fotel to akurat wygląda na około 200tys one niestety we wszystkich Megane i Scenic tak się wysiadują ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem scenica z 2007r który był przywieziony z Anglii ale z kierownicą niby po lewej stronie Zdjęcia były słabe więc poprosiła brata żeby podjechał zobaczyć i zrobić foty a między czasie koledzy tu z AK pomogli poszperać w serwisie i wyszło że faktycznie był to normalny Anglik ok.gif Niski przebieg ale wnętrze przekładane z jakiegoś ponad 250tys przebiegu bo tak zmęczonego jeszcze nie widziałem sciana.gif

Jak zadzwonił koleś do mnie czy jestem nadal zainteresowany bo może zejść z ceny to go zapytałem w prost co się z nim działo że taki styrany i kto przekładał zlosnik.gif to wtedy usłyszałem smutny głos no co ja mam panu powiedzieć zlosnik.gifsciana.gif prawdę ??? sciana.gif

ale widzę że ktoś go kupił i szkoda mi kogoś bo jak zaczną wychodzić klocki to się nie dokopie nie wiadomo kto i jak go przekładał sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tym wyrzucaniem z podwórka albo nie odbieraniem ewentualnie przerywaniem połączenia gdy pytania

> stają się niewygodne to ostatnio częste. A ta wymiana oleju, rozrządu przed sprzedażą jak dla

> mnie ściema. Niby tacy dobrzy wujkowie, wyrzucają koło tysiąca przed sprzedaniem…

ano też w to nie wierze ale np u mnie zmieniany był 15tys wcześniej i tak naprawdę wszystko zrobione co tylko mogło być ok.gif

przepraszam do zrobienia były dwie rzeczy których nie zdążyłem , klamka nie odbijała z lewej strony i prawa lampa była zakurzona w środku ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo ja się nadziałem na Scenica z Poznania. Opisałem całą historię na megane.com.pl. W skrócie: Przez telefon: wsio OK, jestem drugim właścicielem, wszystko działa, nie bity. W ASO Renault: Malowany nie był tylko dach, miernik pokazywał od 250 mikronów do końca skali, nie działała klima, jeden zamek się nie zawsze zamykał i nawalone 2 czujniki ciśnienia w kołach. W książce auta było już 3 właścicieli, ten był 4 (w Polsce, bo auto było z DE)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.