Skocz do zawartości

Lakierowanie lusterek i klamek ???


Hans15336

Rekomendowane odpowiedzi

@lo!

Ja w aso usłyszałem 280+koszt wymiany lusterek bo te które są w FUN-ie nie nadają się.Tamte do lakierowania mają"inną strukturę plastiku" i niestety trzeba je wymienić jeśli chcę mieć lakierowane(ASO viamot w Krakowie).Niestety pana potraktowałem wybuchem hahaha.gif a później po odebraniu auta zlosnik2.gif jakieś 15 km jak jechałem do domu.Więc podsumowując chyba niedrogo jeśli to tylko 100 i bez wymiany lusterek i klamek biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tylko 100zł ze starymi lusterkami i klamkami ( ten Pan w ASO chyba nie wie że można nałożyć specjalny poodkład na plastki zlosnik.gif ) a co do lakieru to będe miał prosto z ASO ( bo mam tam kolegę lakiernika ) , jak dobrze pójdzie to jeszcze będe miał lakier prawie identyczny co na autku ( no bo BLUE CAPRI to zmora lakiernika ) i możliwość dokupienia go na lotkę i progi które zamierzam sobie też sprawić ale narazie nigdzie nie moge zastać z plastiku frown.gif .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>ten Pan w ASO chyba nie wie że można nałożyć specjalny

>poodkład na plastki

Ten pan nie musi się znać tuk.gif on jest mistrzem na lakierni i ma autoryzację....to wystarczy?? pupa.gif

kiedy confused.gif qr....kończy mi się ta jeb...gwarancja???aaaaa już niedługo........ yay.gif

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wlasnie za 100zł mam lakierowanie klamek i lusterek ( tak jak w sportingu ) tanio czy drogo ?? Bo jutro je zdaje do lakiernka , oczywiście z

> materiałami i wszystkim i najpierw podkład na plastik itp itd. Prosze o opnie ???

Ja mialem to i jeszcze progi, zdesie za 250, takze sam osadz ale mnie sie wydaje ze drogo, bo to w koncu malo lakieru i innych materialow crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wlasnie za 100zł mam lakierowanie klamek

> i lusterek ( tak jak w sportingu ) tanio

> czy drogo ?? Bo jutro je zdaje do

> lakiernka , oczywiście z materiałami i

> wszystkim i najpierw podkład na plastik

> itp itd. Prosze o opnie ???

Stary, lakierung caaaałej fury to wydatek rzędu 1.000 max. 1.200 zyla i nie mowię tu o CC/SC a o troszkę większej budzie icon_eek.gif

Pozdrawiam piwo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam waytogo.gif a tyle ze za 2500zl plus 500zl za uzbrojenie. screwy.gif Pozniej dowiedzialem sie ze za 2000 pub2.gif mozna malnac - pod wrocławiem. Jednak uważam ze ten za 2500 bardzo dobrze lakieruje i za 500zl nieryzykowalbym brawo.gif. A za 1200 to mozesz oplakierowac srednio 3-4 elementow a nie cale autko hahaha.gifhahaha.gifwpysk.gifhahaha.gifhahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> @lo!

> Ja w aso usłyszałem 280+koszt wymiany lusterek bo te które są w

> FUN-ie nie nadają się.Tamte do lakierowania mają"inną

> strukturę plastiku"

Nie maja innej struktury plastiku tylko sa juz od razu w podkladzie i roznia sie ze na karwedzi maja gumke wystajaca, a nie tak jak w tych seryjnych plastik frown.gif

I koles w ASO mial racje ze lepiej jest wymienic na te lusterka

Pozdro cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak , ale w cholerę roboty z lusterkami bo ja mam zwykłe i tam trzeba kombinować aby nie zamalowac tego rowka i czarnego "jajka".

MI to lakiernik tanim kosztem zrobil i jest OK, wogole nie sciagal lusterek tylko poobklejal i komorze polakierowal i nie mial z tym duzo roboty smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to ująć confused.gif abyś odebrał to ironicznie??mam jeszcze gwarancje i z kazda pierdola jezdze do aso screwy.gif.nie zmienia to faktu ze pomimo dyplomow na scianach wiekszosc pracownikow aso to pupa.gifjeb...kaszaniarze........i w dodatku za jaka boje_sie.gifkase.......przeglad ktory musze zrobic w aso zeby utrzymac gwar. to wydatek ok.500 pln(durna pieczatka)a na wyjazd do lubina nie mam ochoty......... sciana.gif

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak to ująć abyś odebrał to ironicznie??mam jeszcze gwarancje

> i z kazda pierdola jezdze do aso .nie zmienia to faktu ze

> pomimo dyplomow na scianach wiekszosc pracownikow aso to

> jeb...kaszaniarze........i w dodatku za jaka

> kase.......przeglad ktory musze zrobic w aso zeby utrzymac

> gwar. to wydatek ok.500 pln(durna pieczatka)a na wyjazd do

> lubina nie mam ochoty.........

> pozdrawiam

zrezygnuj poprostu z gwarancji i po problemie , jak dobrze pamietam to np. szary tak zrobil i jest zadowolony

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na wiosne prawdopodobnie bede musial go popchnac do ludzi i mysle

> ze te wszystkie pieczateczki dadza mi mozliwosc

> bezproblemowego sprzedania za jakas rozsadna cene bez

> wiekszych dociekan..........

napewno nie dostaniesz ekstra 600PLN, ktore bys zaoszczedził jakbys sam zmienił olej + filtry waytogo.gif (licze , ze przynajmniej juz dwa przeglady miales)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem że Twoje auto stało przynajmniej z dwa dnia w komorze ?? - no bo najpier podkład ( i czekać aż wyschnie ) a potem lakier i czekac aż wyschnie , - no chyba że kolega jeżdził najpierw z niewyschniętym podkładem a potem lakierem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To rozumiem że Twoje auto stało przynajmniej z dwa dnia w komorze ?? - no bo najpier podkład ( i czekać aż wyschnie ) a potem lakier i czekac aż

> wyschnie , - no chyba że kolega jeżdził najpierw z niewyschniętym podkładem a potem lakierem ??

Stało pare dni bo jakis pijaczyna wjechal mi w tylek i jak dostalem kasiore z PZU to jeszcze na drobiazgi starczylo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TP (tele pizza) na ul. Grabiszynskiej 126a - za taka reklame powini mi płacic hahaha.gif. ALe zapraszam jaknajbardziej tyle ze jak ja sam sobie nie robie to nie jem wiec moze - przyjdz jak ja bede to Ci zorbie odpowiednia pizze pub2.gif. A w ramach rabaciku proponuje ksiazeczke dla firm z dobrymi promocjami brawo.gif

(mam ich kilka ) jump.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> TP (tele pizza) na ul. Grabiszynskiej 126a - za taka

> reklame powini mi płacic . ALe zapraszam

> jaknajbardziej tyle ze jak ja sam sobie nie robie

> to nie jem wiec moze - przyjdz jak ja bede to Ci

> zorbie odpowiednia pizze . A w ramach rabaciku

> proponuje ksiazeczke dla firm z dobrymi promocjami

> (mam ich kilka )

claps.gifok.gifyay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> potwierdzam a tyle ze za 2500zl plus 500zl > za uzbrojenie. Pozniej dowiedzialem sie ze

> za 2000 mozna malnac - pod wrocławiem.

> Jednak uważam ze ten za 2500 bardzo

> dobrze lakieruje i za 500zl

> nieryzykowalbym .

Już wyjaśniam:

W zeszłym tygodniu miałem okazję gadać ze znajomym lakiernikiem i nie omieszkałem zapytać jak kształtują się ceny lakierowania całej budy samochodu typu Astra Classic. Chodziło mi o całkowitą zmianę koloru nie o połozenie takiego samego i co mnie zdziwiło - nie ma znaczenia czy jest to lakier mat ili metalic. Gość kupuje wybrany przez klienta kolor (nie mówię tu o droższych lakierach typu "mica"... noo takich z głębią nie pamiętam jak to nazwać), przygotowuje autko i po 2 tygodniach odbierasz od niego polakierowaną furkę kładąc na stół 1200 zyla. Sam niejednokrotnie korzystałem z jego usług i nie moge powiedzieć złego słowa.

Nie jest to odosobniony przypadek, dzień później przeprowadziłem wywiad, gadałem z kumplem którego znajomy lakierował Asterkę w innym zakładzie i zapłacił - tu faktycznie po znajomości aczkolwiek musiał sam rozbroić autko - 1000 zyla. Według zeznań mojego kumpla samochód polakierowany lepiej jak fabryka.

> A za 1200 to mozesz oplakierowac srednio 3-4 elementow a nie cale autko

Rozumiem, że w różnych miastach różnie kształtują się ceny lakierowania w każdym bądź razie w Bydzi (a dokładniej pod Bydgoszczą) tak się to prezentuje.

Pozdrawiam piwo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.