Skocz do zawartości

Kia Cee'd do oceny


Igorek

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód od pierwszego właściciela, na firmę, malowane drzwi i klapa bagażnika z powodu jakiegoś problemu z rdzą. Szwagrowi się spodobał i pewnie będą oględziny a kawałek drogi jest. Widzicie coś niepokojącego?

kiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samochód od pierwszego właściciela, na firmę, malowane drzwi i klapa bagażnika z powodu jakiegoś

> problemu z rdzą. Szwagrowi się spodobał i pewnie będą oględziny a kawałek drogi jest. Widzicie

> coś niepokojącego?

> kiła

ogólnie auta te ają słabe zawieszenie przód, ja co 35 tysi zmieniam łączniki stabilizatora

slinka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samochód od pierwszego właściciela, na firmę, malowane drzwi i klapa bagażnika z powodu jakiegoś

Cena niska, brakuje tych samochodów na rynku (pierwszy właściciel, krajowy, serwisowany) ceny transakcyjne tego rocznika to ok 29-30 000zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ogólnie auta te ają słabe zawieszenie przód, ja co 35 tysi zmieniam łączniki stabilizatora

Za któe płacisz 140 za dwa markowe z wymianą, pomyśl co czują właściciele aut któzy co 30 tysięcy wymieniaja komplet tulei w zawiasie za ponad tysiąc złotych... czy amortyzatory co 80-90 tysięcy bo są takie auta. Tez mam ceeda poza tymi łącznikami zastrzeżeń brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samochód od pierwszego właściciela, na firmę, malowane drzwi i klapa bagażnika z powodu jakiegoś

> problemu z rdzą. Szwagrowi się spodobał i pewnie będą oględziny a kawałek drogi jest. Widzicie

> coś niepokojącego?

> kiła

Srodek wyglada tak jak u mnie. Czyli przebieg moze byc prawdziwy. grinser006.gif Uklad napedowy jeszcze na gwarancji old.gif

Do sprawdzenia:

- radio

- uszczelki w drzwiach

- czy mocowanie baku wymienione

- czy swiatla nie mrugaja

- czy klima nie ma bledow

Co do tego malowania to sprawdzic jakosc bo kumplowi drugi raz maluja bo znow rdza wyszla. Hak ma to lekko nie mial. zlosnik.gif Sprawdzic zawias.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ogólnie auta te ają słabe zawieszenie przód, ja co 35 tysi zmieniam łączniki stabilizatora

Nie widzę problemu. Mi w Alfie po 5 tysiącach poleciał jeden z nowych, oryginalnych wahaczy i to jest słabe zawieszenie. 35 na łącznik to nie tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cena niska, brakuje tych samochodów na rynku (pierwszy właściciel, krajowy, serwisowany) ceny

> transakcyjne tego rocznika to ok 29-30 000zl.

Szwagier twierdzi, że ten akurat jest droższy ale przemawia na plus cena do negocjacji. Naprawdę ten przeciętny, plastikowy samochodzik jest tyle wart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W 2008 jeszcze dawali chyba rzeczywiste 7 lat gwarancji, więc tylko brać, bo auto jeszcze na

> gwarancji

> W gadkę o malowaniu z powodu rdzy można wierzyć, bo niestety się takie przypadki zdarzały.

Nie wiem jak z tymi rzeczywistymi, pamiętam jak Kia to zaoferowała, to pisało się tutaj jaka to naprawdę gwarancja i ile ma wyłączeń. A na blachę też 7 jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Srodek wyglada tak jak u mnie. Czyli przebieg moze byc prawdziwy. Uklad napedowy jeszcze na

> gwarancji

> Do sprawdzenia:

> - radio

> - uszczelki w drzwiach

> - czy mocowanie baku wymienione

> - czy swiatla nie mrugaja

> - czy klima nie ma bledow

> Co do tego malowania to sprawdzic jakosc bo kumplowi drugi raz maluja bo znow rdza wyszla. Hak ma

> to lekko nie mial. Sprawdzic zawias.

Poproszę o więcej szczegółów smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz co było robione w aucie.. samochód ma potwierdzoną historie .... To o co tak naprawdę pytasz?

> .... Bo ze zdjęć to można wróżyć.

szczegóły, szczególiki, typowe usterki i akcje przywoławcze. Oraz np z czym się wiąże zakup na tę fakturę 0% VAT niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Panowie pozwolicie ze się podepnę bo cena/rocznik fajna, autko tez wydaje się być niczego sobie...

Pierwsze pytanie, będę szukał auta do zagazowania, ewentualnie czy oraz jaki silnik szukac w Cedzie..

Jakie są typowe bolączki tego modelu (najchętniej kombi)

Jakies szczególne defekty tego auta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma czegoś takiego...

> Jest albo VAT Marża (sprzedaż komisowa), albo VAT.

> Samochody nie podlegają stawce 0%, więc nie może być z taką sprzedany.

No to jak mam rozumiem to co w ogłoszeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To Panowie pozwolicie ze się podepnę bo cena/rocznik fajna, autko tez wydaje się być niczego

> sobie...

> Pierwsze pytanie, będę szukał auta do zagazowania, ewentualnie czy oraz jaki silnik szukac w

> Cedzie..

> Jakie są typowe bolączki tego modelu (najchętniej kombi)

> Jakies szczególne defekty tego auta??

Nie nadaja sie do gazu. Nawet w DE oficjalnie wycofali ze sprzedazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samochód od pierwszego właściciela, na firmę, malowane drzwi i klapa bagażnika z powodu jakiegoś

> problemu z rdzą. Szwagrowi się spodobał i pewnie będą oględziny a kawałek drogi jest. Widzicie

> coś niepokojącego?

> kiła

Dziwnie wyglądają dywaniki , szczególnie kierowcy jest bardzo mocno wytarty koniecznie sprawdzić jak wygląda wykładzina pod nim .

W bagazniku syf jakby materiały budowlane woził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma czegoś takiego...

> Jest albo VAT Marża (sprzedaż komisowa), albo VAT.

> Samochody nie podlegają stawce 0%, więc nie może być z taką sprzedany.

Ja odkupiłem od mojej firmy Focusa na FV właśnie z 0 vat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to jak mam rozumiem to co w ogłoszeniu?

Jest jeszcze VAT zwolnioniony - przy częściowym odliczeniu VAT, jeśli w firmie auto było dłużej na środkach trwałych niż pół roku to można je sprzedać właśnie ze stawką VAT zwolniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziwnie wyglądają dywaniki , szczególnie kierowcy jest bardzo mocno wytarty koniecznie sprawdzić

> jak wygląda wykładzina pod nim .

> W bagazniku syf jakby materiały budowlane woził

A po co sie kombi kupuje i na dodatek z hakiem? hehe.gif Wymienic zawias i bedzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jednak ludzie gazują, 122KM to nie niegazowalne GDI; jeszcze niedawno fama była że vvti toyoty

> też się nie gazuje a jednak

Wszystko mozna gazowac hehe.gif Ale nie ma doswiadoczonych gaziarzy i nie masz gwarancji, ze silnik nie kleknie po 20kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.