Skocz do zawartości

Reperaturka zacisku 1.4


Stiluss

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam,

> Poszukują reperaturki zacisku tył do Stilo 1.4 5D.

> Ktoś może coś polecić?

> Czy to się nadaje?

> Dziękuję

Będzie dobra. Moja rada, podejdź do większego sklepu, hurtowni motoryzacyjnej i kup na miejscu. Kupiłem ostatnio taki zestaw w hurtowni po zniżkach za 22zł i jak dobrze pamiętam, to w detalu było 31zł, także taniej niż allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

> Witam,

> Czy taki zestaw pasuje na przód i tył? jakiś tekst

Tylko na tył.

> Zestaw z tłoczkiem

> Orientujecie się, jaką średnice i wysokość tłoczka ma ten zamontowany w Stilo 1.4 tył?

W każdym Stilo/NB EU (i kilku innych) masz ten sam układ hamulcowy z tyłu -> średnica tłoczka 38mm.

Przód u Ciebie 54mm.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> A jaka długość?

> 38x47mm

> 38x49mm

> Wiesz który pasuje do 1.4, bo według opisu każdy jest do 1.4.

Nie mam pojęcia, wydaje mi się, że mają różne wcięcia.

Ciekawe czy są zamienne? W sumie 2mm na wysokości tłoczka nie powinno robić tragedii.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jednym z zaprzyjaźnionych sklepów słyszałem, że w stilo montowali 2 rodzaje zacisków i dlatego właśnie są 2 wymiary tłoczków. Jak dobrze pamiętam to same tłoczki się od siebie niczym nie różniły tylko długością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w jednym z zaprzyjaźnionych sklepów słyszałem, że w stilo montowali 2 rodzaje zacisków i dlatego

> właśnie są 2 wymiary tłoczków. Jak dobrze pamiętam to same tłoczki się od siebie niczym nie

> różniły tylko długością

Bo był chyba Bendix i był Bosch, przy czym chyba wszyscy lub większość mają Bosch'a. Zaryzykowałbym i kupił pod Bosch'a.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> właśnie są 2 wymiary tłoczków. Jak dobrze pamiętam to same tłoczki się od siebie niczym nie

> różniły tylko długością

hmm jak mogą być takie same skoro "różniły tylko długością". Jak dla mnie to jednak jest różnica, która wyklucza "takie same". Swoją drogą te 2mm mogę mieć znaczenie, zwłaszcza jak będzie ich brakowało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmm jak mogą być takie same skoro "różniły tylko długością". Jak dla mnie to jednak jest różnica,

> która wyklucza "takie same". Swoją drogą te 2mm mogę mieć znaczenie, zwłaszcza jak będzie ich

> brakowało..

Nic nie będzie brakowało. To wypada po 1mm na klocek, bardzie bym się obawiał, że nie da rady włożyć nowych klocków do nowych tarcz, ale też wątpię.

Bierz te do Bosch'a.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.