Skocz do zawartości

zatkany mixer biały nalot


leszekb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam ostatnio takowy problem j.w. temacie po około 1000 km na gazie zatyka mi się mixer oraz wydziela się na silniczku krokowym taki biały nalot zmywalny całkowicie wodą. W silniczku to nie przeszkadza ale mixer zatyka się całkowicie tj. otwory w zwężce przez które gazy wypływa, a skutek wiadomy czy ktoś spotkał się z takowym problemem ? proszę o odpowiedź czy to wina gazu ? a jeśli tak to co to w gazie takiego jest, że takie cyrki się dzieją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odma dochodzi przed mixerem ale co dzień jeżdżę ok 100 km więc masła niema. Tylko ta substancja jest zmywalna całkowicie wodą nie jest tłusta więc nie pochodzi od oleju. Mam koncepcję że to jest środek dodawany do gazu by wyeliminować wodę z niego tj by gaz związał ją w sobie i ona nie trafia do cylindra tylko wytrąca się na zimnych częściach układu zasilającego (mixer, sil krokowy) i zatyka te części, czy jest to moja trafna diagnoza ? proszę o podpowiedzi jeśli ktoś miał podobny przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odma dochodzi przed mixerem ale co dzień jeżdżę ok 100 km więc masła niema. Tylko ta substancja

> jest zmywalna całkowicie wodą nie jest tłusta więc nie pochodzi od oleju. Mam koncepcję że to

> jest środek dodawany do gazu by wyeliminować wodę z niego tj by gaz związał ją w sobie i ona

> nie trafia do cylindra tylko wytrąca się na zimnych częściach układu zasilającego (mixer, sil

> krokowy) i zatyka te części, czy jest to moja trafna diagnoza ? proszę o podpowiedzi jeśli

> ktoś miał podobny przypadek

Nie wiem,gdzie tankujesz lpg, ale na twoim miejscu zmieniłbym stacje.

Może ktoś słyszał o takim czymś,bo przyznam szczerze, że ja pierwszy raz.

A jest możliwość zrobienia zdjęcia tego nalotu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak oto i on to z popsutego silniczka krokowego ale te coś białe bardzo skutecznie zakleja mixer tylko co to jest ? :-) sory ze rar ale nie mogłem dodać zdjęć do wiadomości :-)

ps czy pobiera się załącznik czy coś z forum jest nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak oto i on to z popsutego silniczka krokowego ale te coś białe bardzo skutecznie zakleja mixer

> tylko co to jest ? :-) sory ze rar ale nie mogłem dodać zdjęć do wiadomości :-)

> ps czy pobiera się załącznik czy coś z forum jest nie tak ?

Wyskakuje blad.Zdjecia brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.