Jump to content

nie pali...

przemoc84
 Share

Recommended Posts

... problemów ciąg dalszy pomijam fakt że przy wilgoci nie pali ale z tym się nauczyłem żyć - gazety, wazelina techniczna...

ale teraz jest mega problem... parę dni stał jako że nie było potrzeby go ruszać no i więcej się już nie dał ruszyć... kręcić kręci nawet tak jakby próbował zaskoczyć tak jakby zakaszleć ale nie zapala. kable nowe, świece nowe, paliwo podaje aż miło. błędów brak (poza standardowym 1500 no ale klimy brak u mnie)

ostatni pomysł do spr jutro czy aparat zapłonowy nie jest przestawiony no i czy palec nie jest walnięty... chyba, że macie jakieś inne pomysły...

To jak będziesz czyścił to wyczyść klemy

Aura za oknem pomaga śniedzeniu

Ja to powtarzam jak mantrę ale fabryczne klemy są o kant tej części ciała nazwać co plecy kończą swą szlachetną nazwę

> To jak będziesz czyścił to wyczyść klemy

> Aura za oknem pomaga śniedzeniu

> Ja to powtarzam jak mantrę ale fabryczne klemy są o kant tej części ciała nazwać co plecy kończą

> swą szlachetną nazwę

fabryczną mam tylko "-" plusowa już dawno zmieniona bo nie szło podłączyć audio czy alarmu inaczej więc trza było ją wymienić

> ale to juz jutro bo po ciemku to ja nic nie zobaczę... ale czy czyszczenie coś da czy raczej szykować się na nowe?

Przeczyść najpierw, chociaż czasem niby czyste, piękne itp. a i tak auto nie odpali. Z drugiej strony - wymieniłem kiedyś nowy palec na stary (dobrze, że go nie wyrzuciłem...), bo styk nowym się wyłamał po kilkunastu kilometrach wink.gif )...

> Przeczyść najpierw, chociaż czasem niby czyste, piękne itp. a i tak auto nie odpali. Z drugiej

> strony - wymieniłem kiedyś nowy palec na stary (dobrze, że go nie wyrzuciłem...), bo styk

> nowym się wyłamał po kilkunastu kilometrach )...

poczyszczone i dalej nic... dziś oddaję do elektryka bo mnie już pomysły się pokończyły... a spr choćby czy zapłon jest ok nie da rady bez lampy błyskowej i porządnych narzędzi... a nie wkrętak B&D z kompletem bitów i zmarznięte ręce

edit. oddany wczoraj czekam na telefon z informacją co i jak