Skocz do zawartości

kupujemy vana/busa, coś większego


chris_66

Rekomendowane odpowiedzi

takie świąteczne dumanie nad zmianą samochodu

obecnie VW T4 "kempingowy"

T5/6/7 odpada

co szanowne grono poleca - niezawodne , nierdzewne, proste w naprawach w stodole

zapewniające dużo miejsca i komfort na trasie dla czterech osób

do ciągnięcia przyczepki poniżej tony

koniecznie diesel , spalanie nieistotne (w rozsądnych granicach)

z wypasów wystarczą elektryczne szyby i A/C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bym polecił vito I-wszej generacji ale cięzko znaleźc nie zgniłego. W robocie latałem kiedyś takim

> 2.2 i całkiem przyjemnie się tym jeździło

jak jezdzi T4 to Vito niczym lepszym go nie zaskoczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> takie świąteczne dumanie nad zmianą samochodu

> obecnie VW T4 "kempingowy"

> T5/6/7 odpada

> co szanowne grono poleca - niezawodne , nierdzewne, proste w naprawach w stodole

> zapewniające dużo miejsca i komfort na trasie dla czterech osób

> do ciągnięcia przyczepki poniżej tony

> koniecznie diesel , spalanie nieistotne (w rozsądnych granicach)

> z wypasów wystarczą elektryczne szyby i A/C

co bedziesz robił z T4? sprzedajesz?

jaki masz silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co bedziesz robił z T4? sprzedajesz?

> jaki masz silnik?

2,4 D

zastanawiam się nad sprzedaniem, ale nie wiem czy chcę bo fajny jest i ma klimacik

zastanawiam się nad czymś innym + przyczepa

ale musi być duże, bo rodzina nie chce jak sardynki jeździć - ja też zresztą nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mi tez bus chodzi po głowie.

> szukam t3, t4 najlepiej w lpg

> lt / mb100 tez mógłby być.

> na nowsze duacto nie chce mi sie ładować kasy

> takiego bym przygarnął tylko że to dwu osobowy

> jakiś tekst

mb100 to raczej do kartofli nadaje się

LT trochę bardziej cywilizowany jest jeśli chodzi o komfort (pomijając fakt że siedzisz koło silnika )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a dają do skudo trzy litry - bo silniczek zacny

> w sumie skudo też w miarę jest

No nie dają niestety :/. Max co dają to 165HP w nowych z 2 litrów. Marzy mi się taki tylko i wyłącznie do camperowania, koniecznie wersja przedłużona zlosnik.gif Niestety nie ten pułap finansowy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nie dają niestety :/. Max co dają to 165HP w nowych z 2 litrów. Marzy mi się taki tylko i

> wyłącznie do camperowania, koniecznie wersja przedłużona Niestety nie ten pułap finansowy :/

ducato z 3,0 to moje marzenie - w sumie mógłbym kupić bez wysiłku ale jakoś nie widzę sensu zakupu auta za 100 tysi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> takie świąteczne dumanie nad zmianą samochodu

> obecnie VW T4 "kempingowy"

> T5/6/7 odpada

> co szanowne grono poleca - niezawodne , nierdzewne, proste w naprawach w stodole

> zapewniające dużo miejsca i komfort na trasie dla czterech osób

> do ciągnięcia przyczepki poniżej tony

> koniecznie diesel , spalanie nieistotne (w rozsądnych granicach)

> z wypasów wystarczą elektryczne szyby i A/C

Ducato 3.0 , Trafic 2,5dCi - i na tym sie w zasadzie wybory koncza, no chyba ze chcesz ciut mniejszy niz T4 to Scudo Panorama lub odpowiednik z Peugeota lub Citroena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> takie świąteczne dumanie nad zmianą samochodu

> obecnie VW T4 "kempingowy"

> T5/6/7 odpada

> co szanowne grono poleca - niezawodne , nierdzewne, proste w naprawach w stodole

> zapewniające dużo miejsca i komfort na trasie dla czterech osób

> do ciągnięcia przyczepki poniżej tony

> koniecznie diesel , spalanie nieistotne (w rozsądnych granicach)

> z wypasów wystarczą elektryczne szyby i A/C

naprawy w stodole, komfort dla czterech osób, ciąganie przyczepki, brak wyśrubowanych wymagań wyposażeniowych a jeszcze obecnie jest VW, to niech będzie Sharan smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ducato z 3,0 to moje marzenie - w sumie mógłbym kupić bez wysiłku ale jakoś nie widzę sensu zakupu

> auta za 100 tysi

ziom

Ty chcesz nówkę z salonu?

jumper 3.0 5 lub 6 osób za 36

jakiś tekst

ducato 9 osób 60 tyś

jakiś tekst

ja bym chciał mieć wersję 6 osobową, kolor srebrny, długość l3h2 lub l4h2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sharan malutki?? Uuuu, to może Viano? Trafikiem też jeździłem i w sumie nie był zły.

Żona wracała ostatnio z kolegą z pracy i mówi że on ma tski mały samochodzik że siedziała jak w maluchu, nisko ciasno i w ogóle nie bardzo - tak oceniła superb'a hehe.gif

Mercadesy troche za bardzo gniją. Ale fajnie jeżdzą cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ducato 3.0 , Trafic 2,5dCi -

Przy porównaniu Trafica a T5 po lifcie to wygodniej jeździło mi się tym pierwszym. Silników nie porównuję, w VW był 2.0 140 KM TDi, w Renaulcie 2.5 dCi 147KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> towarowo osobowej , pewnie była z tyłu trójka to wsadził jeszcze jeden rzad siedzeń - w sumie

> miejsca nie brakuje...

> toć to tylko l2h2. długa to by była l5 / l4

osobowa wersja to jest cala przeszklona i wystepuje tylko w 2 wersjach nadwozia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> T4 mam - i chcę coś innego , chociaż nie wiem po co i dlaczego

> chyba że zmienię koniki na 2,5 tdi

Wczoraj przy łiskaczu z kumplem gadałem o T4 i ich silnikach, mówił, że najlepsze TDI są 2,5 102 KM, takie jakie ma policja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj przy łiskaczu z kumplem gadałem o T4 i ich silnikach, mówił, że najlepsze TDI są 2,5 102

> KM, takie jakie ma policja.

tyle to wiem hehe.gif

ino skąd wyrwać coś ze znanym przebiegiem i w jakimś sensownym stanie

i skąd wziąć resztę zabawek do przekładki - mam policial.gif zajumać spod komendy hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żona wracała ostatnio z kolegą z pracy i mówi że on ma tski mały samochodzik że siedziała jak w

> maluchu, nisko ciasno i w ogóle nie bardzo - tak oceniła superb'a

wiesz co, a może rzeczywiście kup Malucha na jakiś czas, a później cokolwiek innego kupisz to będzie duże.

No ale się już teraz ludziom w dupie przewraca - rozumiem, ze żona ma lat maks. 16 i nigdy nie wiedziała i nie jeździła 126p?

Jak czytam takie teksty to mi się nóż w kieszeni otwiera - co za kretynizm czerwona.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiesz co, a może rzeczywiście kup Malucha na jakiś czas, a później cokolwiek innego kupisz to

> będzie duże.

> No ale się już teraz ludziom w dupie przewraca - rozumiem, ze żona ma lat maks. 16 i nigdy nie

> wiedziała i nie jeździła 126p?

> Jak czytam takie teksty to mi się nóż w kieszeni otwiera - co za kretynizm

wiesz, jak nie jeździłeś dużym to możesz tego nie zrozumieć , ale dla mnie 99% "osobówek" to małe i niewygodne pierdzidełka z okropną widocznością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiesz, jak nie jeździłeś dużym to możesz tego nie zrozumieć , ale dla mnie 99% "osobówek" to małe i

> niewygodne pierdzidełka z okropną widocznością

Ja też mam busa jako jedno z aut, ale służy mi głównie do cięzkiej roboty. Na co dzień wolę auto, które przyspiesza, trzyma się drogi i ma komfortowe wyposażenie. Pozycji jak na stołku przy barze też nie lubię.

Ale rozumiem, że o gustach się nie dyskutuje.

Ps.

Ale właśnie przypomniało mi się jak w firmie, w której pracowałem w latach 90 siątych, była nowa Caravelle vr6. Jak na tamte czasy całkiem fajnie to jeździło i wielu młodym gniewnym przytarła nosa smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiesz, jak nie jeździłeś dużym to możesz tego nie zrozumieć , ale dla mnie 99% "osobówek" to małe i

> niewygodne pierdzidełka z okropną widocznością

Skoro wielkość ma znaczenie to nie rozdrabniaj się...tył przerobisz na salonkę i masz fajną brykę na wypady, gdzie w czasie jazdy na każdego będziesz patrzył z góry, a i żona nie przymarudzi

5249786900_1388162468.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwsze dwa lata po zrobieniu prawka jeździłem tylko busami ( w pracy) prywatnie mając malucha przez 4 lata.

Obecnie jeżdżąc Astrą kombi nie raz zastanawiałem się parkujac obok jakiegoś malucha, jak ja tam wogóle wsiadalem ?

Obecnie mam w pracy nowe vito i też lepiej mi się jeździ niż Astrą, ale z całym szacunkiem nigdy nie powiedziałbym że superb jest pokroju malucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.