Skocz do zawartości

Kto planuje zmiane swojego francuzika??


Muzyk

Rekomendowane odpowiedzi

> Jak w temacie

> Bo ja chyba na wiosne zrobie porzadek z denerwujacymi mnie rzeczami i potem wystawie do sprzedania

Ja mógłbym planować. Tylko po co, skoro na planach się skończy?

A kusi mnie np. Twingo 1.2tce, albo Megi 2 z końca produkcji albo e46 compact z benzyniakiem pod maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

istnieje takie prawdopodobieństwo, ale im, więcej w cytryne pcham kasy, tym mniejsze. tym bardziej, że głównej uzytkowniczce jazda Xsara coraz bardziej się podoba. to ma też drugą stronę: że trzeba będzie wpakowac w nią jeszcze więcej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściu coś zaczął gadać o chęci pozbycia się Megane III Grandtour z 2009/2010 z przebiegiem 30kkm. Chyba nie będę miał wyboru i muszę odkupić grinser006.gif Gdzie znajdę lepsze?

Czyli pewnie zamienię Yarisa (made in France) na Megane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mógłbym planować. Tylko po co, skoro na planach się skończy?

> A kusi mnie np. Twingo 1.2tce, albo Megi 2 z końca produkcji albo e46 compact z benzyniakiem pod

> maską.

Ja tam stwierdziłem że zmieniam auto to chyba w 2 tyg uporalem się ze sprzedażą i kupnem nowego smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie

> Bo ja chyba na wiosne zrobie porzadek z denerwujacymi mnie rzeczami i potem wystawie do sprzedania

Zrobiłem nawet rozeznanie na rynku i kompletnie nie mam pomysłu co kupić...

A w dodatku jezdzi bezproblemowo, wiec zal sprzedawac grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze jak o nim piszesz to mi się dziwnie na sercu robi

też jestem w szoku, ale okazuje się, że podobnych do mnie jest sporo osób - niestety 80% (lub jak kto woli - zdecydowana większość) nigdy nie pisało o tym na żadnym forum grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> też jestem w szoku, ale okazuje się, że podobnych do mnie jest sporo osób - niestety 80% (lub jak

> kto woli - zdecydowana większość) nigdy nie pisało o tym na żadnym forum

Zadowolonym z czegoś, z reguły nie chce się tego wychwalać. Dużo piszą tylko ci, którzy mają problemy. Jakby człowiek siedział non stop na forach, czytał co tam piszą nt każdej marki i modelu i - co najgorsze - sugerował się tym, to chyba w życiu by żadnego samochodu nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym chciał sprzedać swoją Lagunę i kupić coś z tego:

> Vel Satis 3.5, Espace IV 2.0T, Laguna II 3.0, Scenic II 2.0T

> Ale sie nie chce zgodzic

Oddaj razem w pakiecie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Ja na dniach zamienię kangura na berlingo/partnera lub nowszego kangura

W pazdzierniku pozbylem sie Partnera a w wakacje został zakupiony nowszy francuz z rodziny 207 SW:) i jak na razie jestem zadowolony z zamiany. Żona, która sie toczy nowym wynalazkiem również. I jak na razie wiecej zmian ie przewiduję. wink.gif

pozdr.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W pazdzierniku pozbylem sie Partnera a w wakacje został zakupiony nowszy francuz z rodziny 207 SW:)

> i jak na razie jestem zadowolony z zamiany. Żona, która sie toczy nowym wynalazkiem również. I

> jak na razie wiecej zmian ie przewiduję.

> pozdr.

> M.

praktyka była u mnie taka, że zawsze jak wymieniałem w żony aucie aku na zimę, to go później sprzedawałem grinser006.gif I tak myślę nad 307. Jest rocznik 2006, wszystko gra i buczy, ale robi się staroć pomału. Tylko co kupić, żeby miało sens ? I musiałby to być rocznik około 2009-2010, żeby w kolejnego strucla się nie pchać hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> praktyka była u mnie taka, że zawsze jak wymieniałem w żony aucie aku na zimę, to go później

> sprzedawałem I tak myślę nad 307. Jest rocznik 2006, wszystko gra i buczy, ale robi się

> staroć pomału. Tylko co kupić, żeby miało sens ? I musiałby to być rocznik około 2009-2010,

> żeby w kolejnego strucla się nie pchać

kup nowe, rozmiar mniejsze ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> praktyka była u mnie taka, że zawsze jak wymieniałem w żony aucie aku na zimę, to go później

> sprzedawałem I tak myślę nad 307. Jest rocznik 2006, wszystko gra i buczy, ale robi się

> staroć pomału. Tylko co kupić, żeby miało sens ? I musiałby to być rocznik około 2009-2010,

> żeby w kolejnego strucla się nie pchać

Jak żona zadowolona z 307 to weź 308 lub C4 (B7) - mechanicznie to praktycznie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> praktyka była u mnie taka, że zawsze jak wymieniałem w żony aucie aku na zimę, to go później

> sprzedawałem I tak myślę nad 307. Jest rocznik 2006, wszystko gra i buczy, ale robi się

> staroć pomału. Tylko co kupić, żeby miało sens ? I musiałby to być rocznik około 2009-2010,

> żeby w kolejnego strucla się nie pchać

Ja tez po malu sie zaczynam rozgladac, ale jakos nie mam pomyslu co kupic niewiem.gif

Moze w ciagu roku cos mi wpadnie w oko grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak żona zadowolona z 307 to weź 308 lub C4 (B7) - mechanicznie to praktycznie to samo.

308 jest do rozważenia, podoba się też BMW 1 lub Mazda 3. Zobaczymy co żona wymyśli.

Moim zdaniem dobrym wyborem byłaby nowa 208, bo wydaje mi się, że takie auto by jej styknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.