Skocz do zawartości

Sprzedam - Kupię, Poszukuję, Oddam ... 01.-02.2014


Maki

Rekomendowane odpowiedzi

Link do ogłoszeń z 11-12.2013

Drodzy, mili kącikowicze, userzy Asterek i nie tylko smile.gif

Chciałbym przypomnieć, że do zamieszczania wszelkiej maści ogłoszeń służy kącik G i e ł d a. Jeśli jednak chcecie coś Kupić-Sprzedać lub dokonać podobnych transakcji na rzeczach związanych z Asterkami, to jeśli już musicie, proszę ogłoszenie dopisać w niniejszym wątku.

W temacie wiadomości proszę wpisywać rodzaj transakcji i nazwę części, np:

[sprzedam] Łapa silnika X16XEL - Astra F, [Kupię] Rozpórka zawieszenia - Astra G.

Ogłoszenie o Sprzedaży MUSI ZAWIERAĆ KONKRETNĄ CENĘ - w przeciwnym przypadku, po chińskim ostrzeżeniu, wyląduje w koszu.

Proszę bez szczególnych powodów nie zaśmiecać tego wątku, a wszelkie komentarze proszę wymieniać z ogłoszeniodawcą na priv.

Uprasza się o niezamieszczanie DUŻYCH zdjęć, ktore będą powodowały rozjeżdżanie się wątków poza ekran!

Ogłoszenia zamieszczane na forum, poza szczególnie uzasadnionymi przypadkami, będą wymiecione do kosza.

Nie akceptujemy kupowania części i akcesorów niewiadomego pochodzenia, więc jeśli ktoś będzie pytał gdzie coś kupić i nie będzie mu zależało czy dana część jest kradziona czy nie, to wątki z takimi pytaniami będą usuwane.

Nowi kącikowicze proszeni są o uzupełnienie profilu w "Panelu sterowania" przed zamieszczeniem ogłoszenia!

Raz na jakiś czas będzie zakładany nowy wątek na ogłoszenia, a stary będzie blokowany. Link do starych ogłoszeń będzie widoczny w nowym wątku.

!!! UWAGA NA OSZUSTÓW !!!

!!! ZA TOWARY NIE WPŁACAJCIE KASY Z GÓRY, JEŚLI NIE MACIE ZAUFANIA DO TEGO, OD KOGO COŚ KUPUJECIE !!!

ZA TREŚĆ OGŁOSZENIA I JEGO ZGODNOŚĆ ZE STANEM FAKTYCZNYM PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ OSOBA UMIESZCZAJĄCA OGŁOSZENIE !!!

JAK WSZĘDZIE TAKŻE I TU NALEŻY STOSOWAĆ ZASADĘ OGRANICZONEGO ZAUFANIA !!!

Dziękuję za uwagę. busted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Ja z dość nietypową propozycją wymiany.

Ze względów zdrowotnych nie jestem wstanie operować pedałem sprzęgła. I w efekcie czego muszę zmienić auto na model z automatyczną skrzynią. Zastanawiam się także nad wstawieniem automatu do tego co mam.

Jeśli ktoś chce wymienić Astrę F automat na manual to jestem chętny na wymianę. Szczegóły na prw. Np zamiast męczyć się ze sprzedażą auta z automatem, to wymienić na moją i sprzedać smile.gif

Moja Astra to hatchback z 96 X16SZR LPG, szyberdach, klima, ABS, fabrycznie przyciemnione wszystkie szyby i tylne lampy, nowy wydech, nowa chłodnica,

Ew jeśli ktoś posiada zbędne elementy z automatu wyjęte z auta np przy wymianie skrzyni na manual, to także jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Jak w temacie,mam około 50 sztuk oryginalnych filtrów GM (zamiennik PP831 filtrona) do Astry F.Cena dla AK 15zł sztuka(może być wysyłka ,oczywiście jeśli ktoś potrzebuje coś jeszcze to wyśle w jednej paczce).

Orientacyjny koszt wysyłki -paczkomaty 10-12zł -zależnie od wagi,kurier wpłata na konto 15zł,pobranie 20zł.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprzedam:

Wyświetlacz do Opla Astra H, Zafira B. cena dla AK 25zł

link do ogłoszenia

Manetkę, przełącznik kierunkowskazu OPEL ASTRA H, ZAFIRA B cena dla AK -25zł

link do ogłoszenia

Kołpaki strukturalne opel 16" oryginał - cena dla AK 175zł

Link do ogłoszenia

Oryginalne GM siłowniki klapy tylnej do Opel Astra H III Hatchback pochodzącej z 2010r. - 2szt - 70zł

link do ogłoszenia

Kontakt PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania:

pompka spryskiwaczy reflektorów do opla astry F - rarytas - 100% oryginał. w 100% sprawna i działa bez problemu. Została mi po modyfikacjach auta. Dodam że pozostałych elementów z zestawu spryskiwaczy reflektorów do astry F (zbiornik, spryski, przewody, przekaźnik) już nie posiadam.

http://forum.autokacik.pl/files/287493775-CAM00551.jpg cena 80 pln

2 sprężyny na przód do opla astry F hatchback. Sprężyny były wstawione przez poprzedniego właściciela, a zaraz po kupnie je wymieniłem na obniżające i te mi zostały. Jak widać jeszcze się błyszczy oryginalna farba, jedynie są przybrudzone i zakurzone, nieco je otarłem. Sprężyny są przewidziane do astry z silnikiem 1,4 - 1,6 hatchback, sedan, kombi.

http://forum.autokacik.pl/files/287493775-CAM00547.jpg cena - 80 pln

Wiązka drzwi prawych przednich do opla astry F po lifcie na full wypasie. Wiązka obsługuje:

elektryczna szyba,

elektryczne lusterko,

głośniki,

centralny zamek.

Stan bardzo dobry, 100 % oryginał.

http://forum.autokacik.pl/files/287493775-wi%B1zka1.jpg cena - 35 pln

RARYTAS do opla astry F hatchback daszek klapy firmy IRMSCHER z trzecim światłem stop. Jestem pierwszym właścicielem od nowości, zatem jest tylko jedna warstwa lakieru. Polakierowany zgodnie ze sztuką lakierowania tworzyw sztucznych, nic nie pęka itp. Światło stopu w 100% sprawne, wszystkie diody się palą. Lakier w super stanie, jedynie (zdjęcie) są małe zdarcia lakieru od gałęzi. Do daszku daje to co było w zestawie, czyli kabel połączeniowy, taśma dwustronna przylepna, śrubki, papierologie firmy IRMSCHER. Daszek pasuje idealnie w miejsce czarnego oryginału.

http://forum.autokacik.pl/files/287493775-1.jpg

http://forum.autokacik.pl/files/287493775-5.jpg

http://forum.autokacik.pl/files/287493775-2.jpg

cena - 110 pln

Kontakt PW.

post-59679-1435252305375_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na sprzedaż komplet felg stalowych GM (otwór centrujący 56,6; 4x100) z oponami Michelin Energy Saver 175/65/14. Z tego co pamiętam to opony z 2008 roku, bieżnik ok. 5mm, ale zainteresowanym sprawdzę dokładnie, jak również wyślę szczegółowe zdjęcia na maila. Więcej szczegółów na priv. Cena 250 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.