Skocz do zawartości

[kzAK] ma jakies dojscia do hurtowych cen elektronarzedzi?


wade

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje kupic (oczywiscie jak najtaniej hehe.gif )mloto-wiertarke,nie bedzie uzywana w domu(no chyba ze moja oink.gif nauczy sie wiercic dziury w scianach)

Wymagania:

1.sds (wystarczy do fi22/24)

2.kucie

3.wytrzymalosc

Platnosc gotowka/przelewem-fa nie jest mi potrzebna,wystarczy gwarancja jesli nowa

Uzytkowane dotychczas Hitachi,hilti 5 i 50 zlosnik.gif deWalt

Hilti wiem ze dobre ale drogie

Co polecicie? confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podlacze sie

> potrzebuje 3 wkretarki;)

Pamiętaj, żeby były li-ion, a nie przestarzałe nimh czy nicd.

Dwie wkrętarki dewalt:

http://allegro.pl/dewalt-18v-li-ion-wkretarka-2x-1-5ah-dcd785-xr-fv-i3841136563.html

Ewentualnie AEG, Bosch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w firmie DeWalty. 3młotki SDS, 2 szlifierki kątowe i jeden młot na sds max- wszystkie te urządzenia kupowane w tym samym czasie i w tym samym czasie poszły do roboty. W grudniu wszystkie, co do jednego się porozpadały. Posiadały silniki, mechanizmy udaru, w młocie rozpadła się przekładnia. Klątwa jakaś czy co za omen, nie wiem. Poza tym mam Boscha niebieskiego i wszystko działa już parę lat i ma się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Potrzebuje kupic (oczywiscie jak najtaniej )mloto-wiertarke,nie bedzie uzywana w domu(no chyba ze

> moja nauczy sie wiercic dziury w scianach)

> Wymagania:

> 1.sds (wystarczy do fi22/24)

> 2.kucie

> 3.wytrzymalosc

> Platnosc gotowka/przelewem-fa nie jest mi potrzebna,wystarczy gwarancja jesli nowa

> Uzytkowane dotychczas Hitachi,hilti 5 i 50 deWalt

> Hilti wiem ze dobre ale drogie

> Co polecicie?

skoro pytasz o cenę rozumiem że chcesz tanio. ok 200zł macallister w casto daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem w firmie DeWalty. 3młotki SDS, 2 szlifierki kątowe i jeden młot na sds max- wszystkie te

> urządzenia kupowane w tym samym czasie i w tym samym czasie poszły do roboty. W grudniu

> wszystkie, co do jednego się porozpadały. Posiadały silniki, mechanizmy udaru, w młocie

> rozpadła się przekładnia. Klątwa jakaś czy co za omen, nie wiem. Poza tym mam Boscha

> niebieskiego i wszystko działa już parę lat i ma się dobrze.

Też używam w pracy elektronarzędzi DeWald i sypie się na okrągło.

Przyznam że lekkiego żywota nie mają a swoje kosztowały zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> skoro pytasz o cenę rozumiem że chcesz tanio. ok 200zł macallister w casto daje radę.

to cos z casto nie daje rady....

kolega sie na to skusil kiedys i ma....

pozyczylem....oddalem i podziekowalem

pisze o prawdziwych elektronarzedziach a nie o reklamowkach z marketu,natomiast napisalem o cenie ze wzgledu na to ze moze ktos ma dojscie do lepszej ceny niz w detalu.

panial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w razie dobrej oferty wpisuję się na listę młoto wiertarki

zlapalem kontakt do goscia ktory handluje glownie boschem,daj znac jakie chcesz modele to zapytam ile za nie bedzie chcial i na kiedy to moze sciagnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z deka mnie zaskoczyles..u mnie w firmie mamy obecnie tylko wkretarke z udarem do takich drobniejszych montazy i zyje calkiem niezle ale to dopiero 8 miesiecy zlosnik.gif natomiast nie do zabicia sa u nas hilti.te50 i te7 to moje ulubione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

niestetymam problem z kontaktem do goscia.raz dodzwonilem sie i bylo ok natomiast za drugim razem mial 20005678954 problemow z odpowiedziami na podstawowe pytania wiec dalem sobie spokoj.nie wygladalo to na pewna transakcje wiec odpuscilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.