Skocz do zawartości

Wspoma do CC


Mars_wrc

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

sprawiłem sobie CC do KJS i chciałbym dołożyć sobie wspomę, bo kręcenie 4 obroty od opory do oporu to trochę męczące bez wspomy wink.gif

Czy ten zestaw z aukcji to WSIO co potrzebuje? Czy montaż jest P&P? Rozumiem, ze magiel od wersji ze wspomą jest krótszy od mojej serii?

http://allegro.pl/fiat-seicento-wspomaganie-kierownicy-pompa-i3868387671.html

Dziękuję za rady.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> sprawiłem sobie CC do KJS i chciałbym dołożyć sobie wspomę, bo kręcenie 4 obroty od opory do oporu

> to trochę męczące bez wspomy

> Czy ten zestaw z aukcji to WSIO co potrzebuje? Czy montaż jest P&P? Rozumiem, ze magiel od

> wersji ze wspomą jest krótszy od mojej serii?

> http://allegro.pl/fiat-seicento-wspomaganie-kierownicy-pompa-i3868387671.html

> Dziękuję za rady.

> Pozdrawiam

Dokładnie, maglownica w wersji ze wspomaganiem ma mniej obrotów tzn jest "krótsza", ale wspomaganie z powodzeniem można założyć na seryjną maglownicę. Nie widzę tutaj czujnika prędkości do skrzyni - bez niego o ile dobrze pamiętam wspomaganie nie będzie działać w pełni prawidłowo - tzn nie będzie się odłączać przy określonej prędkości (tak powinno działać)... Do pełnego zestawu wspomagania są też inne poduszki, zmieniają kąt wyprzedzenia, ale i bez nich da się żyć zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie, maglownica w wersji ze wspomaganiem ma mniej obrotów tzn jest "krótsza", ale wspomaganie

> z powodzeniem można założyć na seryjną maglownicę. Nie widzę tutaj czujnika prędkości do

> skrzyni - bez niego o ile dobrze pamiętam wspomaganie nie będzie działać w pełni prawidłowo -

> tzn nie będzie się odłączać przy określonej prędkości (tak powinno działać)... Do pełnego

> zestawu wspomagania są też inne poduszki, zmieniają kąt wyprzedzenia, ale i bez nich da się

> żyć

A przy jakiej prędkości się powinno odłączać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> sprawiłem sobie CC do KJS i chciałbym dołożyć sobie wspomę, bo kręcenie 4 obroty od opory do oporu

> to trochę męczące bez wspomy

> Czy ten zestaw z aukcji to WSIO co potrzebuje? Czy montaż jest P&P? Rozumiem, ze magiel od

> wersji ze wspomą jest krótszy od mojej serii?

> http://allegro.pl/fiat-seicento-wspomaganie-kierownicy-pompa-i3868387671.html

> Dziękuję za rady.

> Pozdrawiam

musisz przespawac mocowanie kolumny na to z sc lub cos podrutowac z seryjnym z cc

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> musisz przespawac mocowanie kolumny na to z sc lub cos podrutowac z seryjnym z cc

> pozdr

to ja się dołączę do tematu i zapytam:

Czy ktoś przerabiał takie mocowanie dużo drutowania jest?

Czy ktoś wie ile impulsator w cc daje impulsów na jeden obrót linki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to ja się dołączę do tematu i zapytam:

> Czy ktoś przerabiał takie mocowanie dużo drutowania jest?

Ja przerabialem w sc 98 ktore jest identyko jak w cc.

Trzeba troche podzialac szlifierka i wejdzie wink.gif

> Czy ktoś wie ile impulsator w cc daje impulsów na jeden obrót linki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.