Skocz do zawartości

Zaciski hamulcowe


bart_900

Rekomendowane odpowiedzi

> Pytanie do starcych wyjadaczy jaki zestaw hamulcowy zastosować do sportowej jazdy. Dokładnie z

> czego mogę zastosować zaciski żeby mieściły się w felgach 13. Znam zestaw Uno turbo ale to

> towar deficytowy..

na przod wentylowane 240 z palio i do tego klocek od 257

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Witam. Pozwolę sobie odgrzać trochę temat choć pojawiał się już wiele razy. Czy ktoś mógłby pokazać zdjęcie tych zacisków z palio? Na alledrogo jest ich mnóstwo ale nie idzie często rozróżnić, który jest pod która tarczę. I pytanie dodatkowe czy przypadkiem w Sienie nie było takich samych? Tak przynajmniej twierdzi eper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Pozwolę sobie odgrzać trochę temat choć pojawiał się już wiele razy. Czy ktoś mógłby pokazać

> zdjęcie tych zacisków z palio? Na alledrogo jest ich mnóstwo ale nie idzie często rozróżnić,

> który jest pod która tarczę. I pytanie dodatkowe czy przypadkiem w Sienie nie było takich

> samych? Tak przynajmniej twierdzi eper.

Nie wiem czy ze zdjecia uda Ci sie wywnioskowac ktore sa ktore najlepiej byloby jechac na szrot i mierzyc smile.gif Jedynie po srednicy tloczka mozna (chyba) poznac ale tez sprawdzanie na oko nie jest najlepszym wyjsciem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy ze zdjecia uda Ci sie wywnioskowac ktore sa ktore

Czyli mówisz, że z różnymi średnicami tłoczka wyglądały identycznie? Trochę to dziwne się wydaje. Z tego co przeglądąłem to są rozróżnialne z zewnątrz dwa rodzaje:

- 1, popularniejszy na aukcjach, ma podłuzny otwór i dwa "wyrostki" przy jego końcu

[image]http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/46/52/58/04/4652580453[/image]

- 2, otwór bardziej trapezowy, bez wyrostków

[image]http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/45/79/10/34/4579103480[/image]

No i tarcze pełe mają grubość 12mm a wentylowane 20mm więc może idzie na oko poznać confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 13 nie ma za duzego wyboru zaciski z palio 1.2 240 wentyle bo byly tez 257 wentyle , tarcza z pandy 4x4

ja mam u siebie zaciski z punto 2 JTD to samo co punto HGT tyl jeszcze seria ale juz leza zaciski z 500 abarth do tego serwo punto 1 i pompa hamulcowa z korektorami sily hamowania z punto 2 , zestaw bardzo dobrze sie spisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Pozwolę sobie odgrzać trochę temat choć pojawiał się już wiele razy. Czy ktoś mógłby pokazać

> zdjęcie tych zacisków z palio? Na alledrogo jest ich mnóstwo ale nie idzie często rozróżnić,

> który jest pod która tarczę. I pytanie dodatkowe czy przypadkiem w Sienie nie było takich

> samych? Tak przynajmniej twierdzi eper.

240 i 257

th_240vs257_zpsde709759.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kurcze z tej perspektywy wyglądają identycznie poza tłoczkiem oczywiście. A z góry nie masz może

> zdjęcia?

ja jeszcze przyuważyłem, że jarzmo 240 jest delikatnie cieńsze... ale to moze tak było w tym egzemplarzu.

nie mam w tej chwili żadnych zacisków na stole i już nie pamiętam, czy sam robiłem to zdjęcie, czy ono zapożyczone zostało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To podłączę się do tematu - czy ktoś może wie, czy rozstaw mocowań w jarzmie i wielkość otworów w

> punto gt jest identyczna jak w sc? (punto gt zacisk pod 257 wentyl, chyba to samo co

> barchetta)

Rozstaw i średnica te same są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To podłączę się do tematu - czy ktoś może wie, czy rozstaw mocowań w jarzmie i wielkość otworów w

> punto gt jest identyczna jak w sc? (punto gt zacisk pod 257 wentyl, chyba to samo co

> barchetta)

Tak jak kmark napisał, pasują p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.