Skocz do zawartości

panda "paruje" i szyby zamarazają


marcin77

Rekomendowane odpowiedzi

witam po sąsiedzku, znajoma prosiła o pomoc, fiat panda 2007 r, bez klimy, wersja "bieda" chyba active , strasznie paruje środek auta, robi trasy dziennie 30km (dojazd do pracy), ogrzewanie jest bardzo dobre, pod wycieraczkami sucho (czyli raczej nie przecieka), czy ta wersja ma filtr kabinowy ?, co można jeszcze sprawdzić, poradziłem aby powietrzyła auto przed zamknięciem na noc ale nic nie pomaga, garaż jest nieogrzewany

jakieś rady hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam po sąsiedzku, znajoma prosiła o pomoc, fiat panda 2007 r, bez klimy, wersja "bieda" chyba

> active , strasznie paruje środek auta, robi trasy dziennie 30km (dojazd do pracy), ogrzewanie

> jest bardzo dobre, pod wycieraczkami sucho (czyli raczej nie przecieka), czy ta wersja ma

> filtr kabinowy ?, co można jeszcze sprawdzić, poradziłem aby powietrzyła auto przed

> zamknięciem na noc ale nic nie pomaga, garaż jest nieogrzewany

> jakieś rady

filtra brak

sprawdzic czy nie jezdzi na zamknietym obiegu (obieg wewnetrzny)

bo wg mnie tak wlasnie jezdzi i wtedy moze cuda na wianku robic i zaparuje i zamarznie - szczegolnie w taka pogode jak teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyścić szyby, panda bez klimy nie ma filtra kabinowego.

Jakie dywaniki welurowe czy gumowe ?

Najlepiej na zime gumowe grinser006.gif

Bo welur przesiąknie śniegiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyczyścić szyby, panda bez klimy nie ma filtra kabinowego.

> Jakie dywaniki welurowe czy gumowe ?

> Najlepiej na zime gumowe

> Bo welur przesiąknie śniegiem

ok.gif, dobre pytanie z dywanikami , podpytam i dam znać ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> filtra brak

> sprawdzic czy nie jezdzi na zamknietym obiegu (obieg wewnetrzny)

> bo wg mnie tak wlasnie jezdzi i wtedy moze cuda na wianku robic i zaparuje i zamarznie -

> szczegolnie w taka pogode jak teraz

ciekawa uwaga, może faktycznie zamknięty obieg ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie też za bardzo parowały szyby. Wymontowałem podszybie po uprzednim zdemontowaniu ramion wycieraczek i oczyściłem kanał wlotowy przez który jest zasysane powietrze do kabiny. Było tam sporo różnego syfu, liście a nawet błoto. Powinno na parę latek pomóc smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> filtra brak

> sprawdzic czy nie jezdzi na zamknietym obiegu (obieg wewnetrzny)

> bo wg mnie tak wlasnie jezdzi i wtedy moze cuda na wianku robic i zaparuje i zamarznie -

> szczegolnie w taka pogode jak teraz

bingo grinser006.gif, obieg zamknięty kobiecina miała cały czas włączony ok.gif, dzięki za zainteresowanie i pomoc claps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.