Skocz do zawartości

Niesprzedawalne chevrolety


Aragorn

Rekomendowane odpowiedzi

> Doskonale zrozumiałem.

> Lanosa wystawiłem za 8500 pln. Kupiec stargował na 7500 a ja chciałem za niego uzyskać 7 kpln. On

> zadowolony bo stargował, ja że 500 więcej też zadowolony A na AK to by wzięli ale za 3500,

> nie więcej

To bardzo dawno lanosa sprzedawales widac grinser006.gif teraz max 3.5k-4k ten rocznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja się przesiadłem na Xsarę Picasso i poza bardziej dynamicznym i oszczędnym silnikiem Rezzo dużo

> lepsze.

> > Kolega z pracy parę miesięcy temu kupił właśnie Rezzo i jest bardzo zadowolony

W czym ze tak spytam Rezzo lepsze od xsary picasso smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No patrz, a o nowe to się biją.

No nie potwierdzam. Ostatnio w ASO, kiedy powiedziałem, że mam dość Cruza i oddam za niewiele więcej niż połowa oficjalnej ceny cennikowej w rozliczeniu za Insignię lub Civica Tourera (Hondę też sprzedają), to mimo różnych deklaracji do dzisiaj cisza a mówimy o Cruze rocznik 2013 czyli takim jak dziś na wyprzedażach, kupionym mniej niż rok temu. Jeśli by był sprzedawalny, to chociaż ze względu na możliwość opchnięcia nowego dużo droższego auta spreparowaliby jakąś ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nie potwierdzam. Ostatnio w ASO, kiedy powiedziałem, że mam dość Cruza i oddam za niewiele

> więcej niż połowa oficjalnej ceny cennikowej w rozliczeniu za Insignię lub Civica Tourera

> (Hondę też sprzedają), to mimo różnych deklaracji do dzisiaj cisza a mówimy o Cruze rocznik

> 2013 czyli takim jak dziś na wyprzedażach, kupionym mniej niż rok temu. Jeśli by był

> sprzedawalny, to chociaż ze względu na możliwość opchnięcia nowego dużo droższego auta

> spreparowaliby jakąś ofertę.

Daj ogłoszenie i się sprzeda.

Sam bym chętnie takiego kupił, gdybym nie miał swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Daj ogłoszenie i się sprzeda.

Podejrzewam, że sprzeda się i to dość szybko. Ludzie szukają takich aut. Jakbyś wcześniej napisał, to może byśmy się dogadali. Teraz już kupiłem coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nie potwierdzam. Ostatnio w ASO, kiedy powiedziałem, że mam dość Cruza i oddam za niewiele

> więcej niż połowa oficjalnej ceny cennikowej w rozliczeniu za Insignię lub Civica Tourera

> (Hondę też sprzedają), to mimo różnych deklaracji do dzisiaj cisza a mówimy o Cruze rocznik

> 2013 czyli takim jak dziś na wyprzedażach, kupionym mniej niż rok temu. Jeśli by był

> sprzedawalny, to chociaż ze względu na możliwość opchnięcia nowego dużo droższego auta

> spreparowaliby jakąś ofertę.

Cos z nim nie tak czy po prostu sie znudzil? Ile bys za niego chcial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cos z nim nie tak czy po prostu sie znudzil? Ile bys za niego chcial?

1. Od nowości klekocze dwumasa (podkreślam - od nowości), ostatnio wymęczyłem, że wymienią mi to.

2. Padł MyLink - całkiem, na śmierć - też mi wymienią w tym tygodniu.

3. Padł mikrostyk w klamce kierowcy - już wymienili.

W zasadzie, to będę miał auto z nowym sprzęgłem i nowym radiem, więc z powrotem sprawne ale jestem zawiedziony awaryjnością tych samochodów i faktem, że nie będzie wsparcia technicznego. Tak wiem, będzie serwis ale np. oprogramowania do MyLinka już nikt rozwijał nie będzie. Docelowo samochód straci na wartości, więc chciałem uprzedzić fakty i zmienić na coś, co mi bardziej odpowiada charakterem i jest solidniejsze. Dałem za niego jakieś 78 tys. (cennikowo ponad 80), zatem 45 to nie jest chyba chciwość z mojej strony? Oczywiście tyle chciałem przy zamianie za nowe auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.