Skocz do zawartości

kosz zmiany biegów- a'la GSG


antonioo_lpu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuje schemat, wymiary kosza do zmiany biegów na styl Kosza od GSG (Irka Górnego).Chciałbym go sobie sam wykonac lecz niestety nie mam Oryginalnych koszy żeby złapać jakieś wymiary no i otwory pod drążek zmiany biegów.Drążek mam na 2 linki+linka od wstecznego wciskana.

Z góry dziekuje.

P.S.

Może ktoś ma inny fajny patent na kosz to też chętnie przyjmę informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001312462012&viewer_id=100002847050902

Masz tu kontakt do mojego kuzyna - robi takie graty, czasem na hodze wystawia i na rajdowych grafach na FB - taniej cię wyjdzie kupić surowy kosz i pomalować niż strugać samemu - wiem z doświadczenia. Nie wiem ile Irek ceni ale u niego 9 dych surowy.

Poza tym nikt raczej nie udostępni Ci pliku w autocadzie czy corelu zwymiarowanego idealnie żebyś miał gotowca - wątpliwa sprawa, ale szukaj....może się uda...powodzenia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Potrzebuje schemat, wymiary kosza do zmiany biegów na styl Kosza od GSG (Irka Górnego).Chciałbym go

> sobie sam wykonac lecz niestety nie mam Oryginalnych koszy żeby złapać jakieś wymiary no i

> otwory pod drążek zmiany biegów.Drążek mam na 2 linki+linka od wstecznego wciskana.

> Z góry dziekuje.

> P.S.

> Może ktoś ma inny fajny patent na kosz to też chętnie przyjmę informacje.

Z tego co mi sie kojarzy to maciek_CC był pierwszy co wymyslił ten kosz a pozniej GSG zaczoł to robic. U kolegi Jordano widziałem taki koszyk jak sie przewalał, jak bys była zainteresowany to pisz do mnie na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co mi sie kojarzy to maciek_CC był pierwszy co wymyslił ten kosz a pozniej GSG zaczoł to

> robic. U kolegi Jordano widziałem taki koszyk jak sie przewalał, jak bys była zainteresowany

> to pisz do mnie na priv

Dokładnie prototyp był zrobiny przez Maćka i przezemnie. Jedna ze sztuk kupił taki mały jeden z dalekiego południa kraju i dal skopiować Górnemu 270751858-jezyk.gif

Fakt, my juz tego nie robimy, projektu w cadzie tez niestety nie posiadam.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie prototyp był zrobiny przez Maćka i przezemnie. Jedna ze sztuk kupił taki mały jeden z

> dalekiego południa kraju i dal skopiować Górnemu

> Fakt, my juz tego nie robimy, projektu w cadzie tez niestety nie posiadam.

> Pozdro.

Hmmm a nie miał takiego rogo w swoim sc ....robionym przez jakas firme pro-tuning czy jakos tak cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> już nie pamiętam od kogo kupiłem, ale nie wykluczone, że od kogoś z Twoich rejonów...

nie od kogoś tylko ode mnie. grinser006.gif

Fakt, nie pamiętam komu dokładnie sprzedałem, bo może kupiłeś przez pośrednika :d

19022009%2528004%2529.jpg

DSC_1336.JPG

ale to jest mój koszyk albo 99,9% kopia grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie od kogoś tylko ode mnie.

> Fakt, nie pamiętam komu dokładnie sprzedałem, bo może kupiłeś przez pośrednika :d

> ale to jest mój koszyk albo 99,9% kopia

masz większe foto (powinno się otworzyć):

th_DSC_0147_zpsb1d6xuoh.jpg th_DSC_0146_zpshz1hye51.jpg

i raczej przez pośrednika... smile.gif

eeee, czyli mam coś oryginalnego grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> https://www.facebook.com/profile.php?id=100001312462012&viewer_id=100002847050902

> Masz tu kontakt do mojego kuzyna - robi takie graty, czasem na hodze wystawia i na rajdowych

> grafach na FB - taniej cię wyjdzie kupić surowy kosz i pomalować niż strugać samemu - wiem z

> doświadczenia. Nie wiem ile Irek ceni ale u niego 9 dych surowy.

> Poza tym nikt raczej nie udostępni Ci pliku w autocadzie czy corelu zwymiarowanego idealnie żebyś

> miał gotowca - wątpliwa sprawa, ale szukaj....może się uda...powodzenia

Kosz od kuzyna Kolegi Rally dojechał i jest GIT. pozostało go tylko pomalować w kolor (pewnie zielony).Gorąco polecam no i cena dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> https://www.facebook.com/profile.php?id=100001312462012&viewer_id=100002847050902

> Masz tu kontakt do mojego kuzyna - robi takie graty, ....

Pytanie mam od kolegi z linka z FB - kolega Kluz: Akurat ma na stanie kosz od seicento 1.1. Teraz pytanie czy podejdzie do mojej skrzyni -> 6 biegowa od Stilo, wsteczny podciągany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.