Skocz do zawartości

Lewarek ciezko chodzi i ma luz.


uxon

Rekomendowane odpowiedzi

W moim sportingu lewarek zmiany biegów chodzi dosc ciezko i ma spory luz. Do tego biegi czasem wchodza ze zgrzytem. Co nalezy wymienic, zeby poprawic precyzje dzialania tego mechanizmu? Sa jakies zestawy naprawcze? Jesli nie, to moglby ktos podac konkretne numery czesci, ktore nalezy wymienic?

Druga sprawa, to czy da sie we wlasnym zakresie wyregulowac ciegna zmiany biegow (moglo by to pomoc na pojawiajace sie czasem zgrzytniecia przy wrzucaniu niskich biegow?)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak sam napisałeś są zestawy. Wpisz w google czy gdzie bądź "Zestaw naprawczy lewarka/dźwigni

> zmiany biegów Seicento" to wyskoczy. Cena od 30 do 40zł.

> Co do linek to w 1,1 regulowana jest chyba tylko jedną przy wybieraku na skrzynia biegów.

Na allegro są zestawy kupowałem na wiosne jak mi lewarek w ręku został bez problemu można samemu wymienić ale warto by mieć kanał bo bezpiecznie i wygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy drazek ma taki sam mechanizm w cc i sc? Czy wersje 1.1 i 0.9 maja taki sam, a jedynie

> siedemsetka ma inny?

Nie wiem jak CC ale w SC zestaw pasuje do każdego modelu nawet tu masz sprzedawcę od którego ja kupowałem i wszystko jest OK

http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-lewarka-biegow-fiat-seicento-w36-i3890851340.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jak CC ale w SC zestaw pasuje do każdego modelu nawet tu masz sprzedawcę od którego ja

> kupowałem i wszystko jest OK

> http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-lewarka-biegow-fiat-seicento-w36-i3890851340.html

Orientuje sie ktos czy w cc jest to samo co w sc? Mi akurat potrzebny zestaw do ccs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najlepiej kup koszyk z linkami od seja z podciaganym wstecznym. ja tak zrobilem, bo tego w CCS sie

> nie regeneruje.

Cenna wskazowka. Czyli trzeba kupic caly uzywany kosz (czyli ten metalowy element wraz ze wszystkimi czesciami)? No chyba ze oplaca sie nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale ich bebechy nie sa wzgledem siebei wymienne? Juz mam coraz wiekszy metlik, poradzcie co zrobic:

> mam ccs, i mechanizm jest wyrobiony, co kupic i wymienic?

Niestety ale nie da sie zamontowac zestawu naprawczego z sc do ccsa , sam przez to przechodzilem i bylem zmuszony szukac typowo do cc i znalazlem a ostatnio nawet kupilem w aso te dwie glowne tulejki za cale 3,50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety ale nie da sie zamontowac zestawu naprawczego z sc do ccsa , sam przez to przechodzilem i

> bylem zmuszony szukac typowo do cc i znalazlem a ostatnio nawet kupilem w aso te dwie glowne

> tulejki za cale 3,50

Moglbys pokazac o ktore elementy dokladnie chodzi? O te trzymajace galke od gory i od dolu? CHodzi Ci o to:

link1 ? Czy moze o to: link2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.