Skocz do zawartości

Pozbycie się nakładek progowych i powstały po nich problem


julianos

Rekomendowane odpowiedzi

> Pany były sobie nakładki progowe.Po ściągnięciu nakładek wygląda to tak.Zwykła pasta polerska sobie

> nie poradzi mniemam.Jak to ugryźć,żeby było ''dobrze'' ? Był kiedyś podobny temat,że ktoś to

> jakimś środkiem chemicznym chyba ściągał ale jakoś nie mogę tego tematu znaleźć.

standardowo, zacząłbym od denaturatu, prawdopodobnie wystarczy waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pany były sobie nakładki progowe.Po ściągnięciu nakładek wygląda to tak.Zwykła pasta polerska sobie

> nie poradzi mniemam.Jak to ugryźć,żeby było ''dobrze'' ?

Kup sobie środek do usuwania pianki montażowej. Bardzo dobrze sobie radzi z klejem, ale jak pryśniesz to szybko wycieraj biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprecyzuj czy to jest klej do szyb bo na taki wyglada czy silikon

To jest silikon.Zresztą w ''oryginale'' nie kleili przecież na kleju do szyb (??) - więc silikon.

Quote:

Kup sobie środek do usuwania pianki montażowej. Bardzo dobrze sobie radzi z klejem, ale jak pryśniesz to szybko wycieraj


Na silikon też mogę prysnąć tym środkiem?

Na razie tak wypytuje tylko - jak się zrobi tylko cieplej to będę się brał za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzony srodek firmy Tytan do usuwania silikonu sanitarnego Nakladasz najlpiej na noc rano stary silikon robi sie miekki i scierasz zwykla szmata nasaczona rozpuszczalnikiem czy beznyna .Jest tez rzopuszczalnik ja uzywalem novola do usuwania silikonu Ale wystarczy Ci Tytan Ja mialem misje do usuniecia silikon z niemal calego auta po oklejeniu go przez kogos materialem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to nie silikon a klej do szyb, dlatego że masz pod nim takie czarne zlewki - a to jest primer do kleju do szyb żeby zwiększyć przyczepność kleju.

Ale jak usuniesz daj info czy to działa - mam ten sam problem tylko u mnie ktoś przykleił jakimś bezbarwnym klejem, żadne rozpuszczalniki czy gumowe krążki nie dają rady - tylko usunięcie mechaniczne pewnie mi zostaje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wg mnie to nie silikon a klej do szyb, dlatego że masz pod nim takie czarne zlewki - a to jest

> primer do kleju do szyb żeby zwiększyć przyczepność kleju.

> Ale jak usuniesz daj info czy to działa - mam ten sam problem tylko u mnie ktoś przykleił jakimś

> bezbarwnym klejem, żadne rozpuszczalniki czy gumowe krążki nie dają rady - tylko usunięcie

> mechaniczne pewnie mi zostaje :/

To był Abarth w oryginale więc nie sądze,żeby ktoś te nakładki na kleju montował.

Ten klej do szkła jak wyschnie to w dotyku jest twardy czy miękki ?

''Silikon'' zamówiony - czekam tylko jak temperatura będzie dodatnia i zabieram się za to.

Jak się nie uda osiągnąć zamierzonych efektów to nakładki niestety pewnie wlecą sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> abarth to był oryginalnie montowany na taśmę dwustronną i plastikowe spinki do zgrzewu progu.

> u ciebie wygląda to jak klej do szyb. myślę że bez skrobanki się nie obejdzie.

Mam abartha i nie zgadzam się z Tobą, żadna taśma dwustronna tylko klej i to taki jak do szyb albo coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.