Skocz do zawartości

Tylna lampa zbiera wodę Stilo 3D


andre1992

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam niestety prawą lampę kiedyś rozkręcałem i możliwe że coś poszło nie tak bo zauważyłem iż

> zbiera wodę .

> Ktoś ma doświadczenie jak i gdzie uszczelnić ?

wyjąc, rozkręcic jak do wymiany żarówek, sprawdzić gumkę uszczelki, poprawić ewentualnie, lekko przesmarowac uszczelkę wazelina techniczną i dokładnie złożyć.

w "tutajmie" wylać wodę, osuszyć klosz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W którym miejscu sprawdzić ? Łączenie pokrywki z kloszem ? która uszczelkę zobaczyć ?

> (zdjęcia poglądowe z google.pl)

widzę ,że to inaczej jak w 5D zrobione, myślałem że podobnie. u mnie wychodzi cała tylna cześć z żarówkami i gniazdem na wtyczkę, klosz z odbłyśnikami to osobna część, obie składając przylegają do siebie na uszczelkę która lubi popuszczać.

szukam obrazka.

od tyłu komplet:

287556741-lt1.jpg

i panel z żarówkami, po obwodzie uszczelka.

287556741-lt2.jpeg

jak widać z tablicy zdjete.

post-7259-14352523369682_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam niestety prawą lampę kiedyś rozkręcałem i możliwe że coś poszło nie tak bo zauważyłem iż

> zbiera wodę .

> Ktoś ma doświadczenie jak i gdzie uszczelnić ?

Bardzo ciężko jest złożyć ponownie klosz lampy zachowując jej szczelność. Najprostszym sposobem "na rzeźnika" smile.gif jest przewiercenie otworu w dolnej części lampy tak, aby zbierająca się w lampie woda mogła tamtędy wypływać (sposób kilkakrotnie przerobiony). Nie robiąc nic narazisz się na kompletną korozję ścieżek elektrycznych w lampie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem kiedyś podobny problem ... rozwiązałem go sylikonem bezbarwnym. Można zauważyć gdy podnosi

> się klapę bagażnika że woda sobie swobodnie spływa rowkami w nadwoziu wprost na lampy. Tak

> więc myślę że sylikon pomoże i u Ciebie

Spróbuje z silikonem jeśli nie przyniesie rezultatu to wezmę do serca radę kolegi smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat grinser006.gif

jest mozliwe zeby przez ta lampe (miedzy lampa a karoseria) dostawala sie woda do srodka auta? swoja droga tez mi lampy tylnie troche paruja blush.gif

chyba 2 lata temu wymienialem ten modul od czujnika parkowania co jest w bagazniku i byl bardzo wilgny. wtedy myslalem ze chyba nie ma takiej mozliwosci zeby lalo sie do srodka. a teraz zmieniam zdanie bo znowu komp wywala mi blad czujnika parkowania, wiec przypuszczam ze znowu modul zawilgotnial i sie zaczyna walic... oink.gif nie chce mi sie go pod kompa podlaczac ale pewn ie on jest winowajca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.