Skocz do zawartości

Znowu światła ;/;/;/ :(


CCSportingTeam

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny,to już będzie chyba z 4 albo piąty raz zepsuły się światła mijania frown.gif Wcześniej wymieniane były na nowe przełączniki pod kierownicą (1 kosztuje 100 zł),pojeździłem na nich 2,3 miesiące po czym zrobiło się to samo więc tamten nowy zepsuty slinka.gif poszedł do wywalenia i założono mi kolejny za 100 zł,pochodziło ze 2,3 miesiące znowu i tak do 3 razy.Potem u innego elektromechanika założono to samo tyle,że używkę,pojeździłem trochę dłużej,ale parę dni temu siadł mi jeden reflektor,zgasła żarówka od świateł mijania.Świeciło postojowe.Ale drugie świeciło normalnie.Dopiero dziś zobaczyłem,że na włączonych światłach mijania świecą oba światła postojowe.Też tak macie,że psują się wam na potęgę te przełączniki ?W każdym był nadpalony przewód.Nie wiem co się dzieje.Czy tylko w moim się tak dzieje czy w innych CC też jest to samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po raz kolejny,to już będzie chyba z 4 albo piąty raz zepsuły się światła mijania Wcześniej

> wymieniane były na nowe przełączniki pod kierownicą (1 kosztuje 100 zł),pojeździłem na nich

> 2,3 miesiące po czym zrobiło się to samo więc tamten nowy zepsuty poszedł do wywalenia i

> założono mi kolejny za 100 zł,pochodziło ze 2,3 miesiące znowu i tak do 3 razy.Potem u innego

> elektromechanika założono to samo tyle,że używkę,pojeździłem trochę dłużej,ale parę dni temu

> siadł mi jeden reflektor,zgasła żarówka od świateł mijania.Świeciło postojowe.Ale drugie

> świeciło normalnie.Dopiero dziś zobaczyłem,że na włączonych światłach mijania świecą oba

> światła postojowe.Też tak macie,że psują się wam na potęgę te przełączniki ?W każdym był

> nadpalony przewód.Nie wiem co się dzieje.Czy tylko w moim się tak dzieje czy w innych CC też

> jest to samo ?

zaloz oryginalna uzywke i na swiatla mijania przekazniki. Nie zmienia to faktu ze masz cos nie tak, gdyz dziac sie tak nie powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przekaźnik był założony przy poprzedniej awarii,pojezdzil dluzej niz po jeszcze wczesniejszych

> awariach,ale teraz nie dziala.mozliwe,zeby jedna zarowka sie spalila od swiatel mijania,dziala

> 2,ale za pare dni i ona sie spalila??

ale ja mowie o przekaznikach przy samych swiatlach. Wtedy caly prad nie bedzie szedl przez przelacznik tylko sygnal bedzie szedl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś zakładałem podobny wątek na tym forum to każdy użytkownik pisał mi,że to jest wada fiatowska,nie było przekaźników i tak się robiło.Pisali o założeniu przekaźnika to nie będzie tego i nie było fakt dużo dłużej niż poprzednim razem,ale jednak po czasie pojawiło się znowu.Pytam się więc czy możliwe jest,żeby gdy spali się jedna żarówka od świateł mijania świeciła się druga parę dni dłużej i też po prostu się spaliła ?Byłem dziś u elektromechanika który jakimś przyrządem zmierzył coś tam wewnątrz reflektora i mówi,że spaliły się obie żarówki.Pytam czy to możliwe,żeby spaliły się obie jedna po drugiej w ciągu paru dni,powiedział,że jeżeli jedna nie świeci to 2 też nie będzie.Krótko mówiąc tylko założyć nowe żarówki i podobno ma świecić normalnie.Zobaczę jutro choć nie bardzo chce mi się w to wierzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.