Skocz do zawartości

Seicento SCHUMACHER


PAWEL5G4C2JK1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy ktos może pomóc czy jest to wersja SCHUMAHER.Bo coś mi podpada.Przedni zderzak jagby od zwykłego sportinga i wdodatku malowany razem z kratką,siedzenia od zwykłego seicento i wnetrze pedały były chyba seryjnie metalowe i podpórka pod noge też.

http://voyagerkomis.otomoto.pl/fiat-seicento-sporting-schumacher-0357-C32507463.html

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żaden schumi jeśli już to może być ewentualnie sporting, choć obstawiam na serię do której ktoś dołożył felgi, zderzaki i kilka naklejek. Ulep i tyle

> Witam.Czy ktos może pomóc czy jest to wersja SCHUMAHER.Bo coś mi podpada.Przedni zderzak jagby od

> zwykłego sportinga i wdodatku malowany razem z kratką,siedzenia od zwykłego seicento i wnetrze

> pedały były chyba seryjnie metalowe i podpórka pod noge też.

> http://voyagerkomis.otomoto.pl/fiat-seicento-sporting-schumacher-0357-C32507463.html

> Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest pierwsze 1tys wydanie schumacher'ów.

potem było dorabianych ok 4 tys drugiej wersji ...

ale co do aukcji te fotele to raczej nie są org sick.gif powinno na zagłówku być MSchumacher..

PS.

Opaska na kluczyku mnie rozwaliła hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.Czy ktos może pomóc czy jest to wersja SCHUMAHER.Bo coś mi podpada.Przedni zderzak jagby od

> zwykłego sportinga i wdodatku malowany razem z kratką,siedzenia od zwykłego seicento i wnetrze

> pedały były chyba seryjnie metalowe i podpórka pod noge też.

> http://voyagerkomis.otomoto.pl/fiat-seicento-sporting-schumacher-0357-C32507463.html

> Pozdrawiam.

Tak jak dobrze zauważyłeś kratki w zderzaku winny być czarne. Fotele od zwykłej wersji. Brak nakładek na pedały i podstopnicy, ramki na tunelu środkowym oraz nakładki na dźwignie hamulca ręcznego(chyba, że ten pierwszy 1000 szt tego nie oferowało).

Nie powinna być przypadkiem lotka na klapie?

Mnie się nie podoba lewy przedni błotnik. Na zdjęciu wygląda jakby miał żywszy kolor niż pozostałe elementy sąsiadujące.

A tak poza tym cieknie spod pokrywy zaworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo brakuje tabliczki na wewnętrznej stronie drzwi, listwy na słupkach przyklejone krzywo, nie wiem czy panel od nawiewów nie powinien być srebrny/pseudo karbon plus to co napisali wyżej. Imo jakiś ulep i to w kiepskim stanie wizualnym.

A tak w ogóle to I edycja Schumachera nie wyszła w 2001r?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze grinser006.gif

początkowo powstało 1000 sztuk Seicento Schumacher do 2000/1 roku,

sinik 1.1 SPI, zderzaki sportingowe bez progów i lotki, pomarańczowe kierunki, karbonowe listwy drzwi, czarne słupki na których widnieje numer .../1000, na klapie napis MS limited edition, zagłówki przednich foteli również z tym napisem, fotele w kratę, aluminiowe obramowanie wajchy biegów oraz ręczny (bez alu nakładek i podstopnicy), skórzana kiera i gała biegów, dwa airbagi, panel karbon, klima, elektryka i wspomaganie, alusy sportingowe no i oczywiście białe zegary z obrotkiem. Te seje były w Niemczech ale auto okazało się takim sukcesem, że było produkowane do maja 2003 roku.

Od 2001 produkowano schumachery takie jakie każdy zna w Polsce silnik 1.1 MPI, zderzak schumacher z dużymi wlotami powietrza, lotka, progi, na progach i klapie napis MS limited edition. Wnętrze: limitowany numer na drzwiach pasażera, fotele grafitowo-szare, skórzana kiera i gałka, aluminiowe nakładki na pedały, podstopnica, ramka biegów, ręczny, jasny panel, czarny licznik i obrotek, el szyby,wspomaganie itp. Ewentualnie jak ktoś chciał klimę, skóry, poduszkę pasażera itp. to dopłata

Ten z linka to ulep sick.gif dołożone elementy schumachera spi ale zabrakło niebieskich foteli w krate bo te są seryjne, alu ramki biegów i rączki ręcznego, panelu karbonowego i listwy z klimą i halogenami bo ten jest zwykły bez nich yikes.gif

tabliczki z numerem na drzwiach pasażera były w mpi, tak samo jak nakładki i podstopnica w mpi, w szumin spi lotek nie było grinser006.gif

niektóre schumachery spi miały jeszcze malutką listewkę pomiędzy mieszkiem a popielniczką zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po pierwsze

> początkowo powstało 1000 sztuk Seicento Schumacher do 2000/1 roku,

> sinik 1.1 SPI, zderzaki sportingowe bez progów i lotki, pomarańczowe kierunki, karbonowe listwy

> drzwi, czarne słupki na których widnieje numer .../1000, na klapie napis MS limited edition,

> zagłówki przednich foteli również z tym napisem, fotele w kratę, aluminiowe obramowanie wajchy

> biegów oraz ręczny (bez alu nakładek i podstopnicy), skórzana kiera i gała biegów, dwa

> airbagi, panel karbon, klima, elektryka i wspomaganie, alusy sportingowe no i oczywiście białe

> zegary z obrotkiem. Te seje były w Niemczech ale auto okazało się takim sukcesem, że było

> produkowane do maja 2003 roku.

> Od 2001 produkowano schumachery takie jakie każdy zna w Polsce silnik 1.1 MPI, zderzak schumacher z

> dużymi wlotami powietrza, lotka, progi, na progach i klapie napis MS limited edition. Wnętrze:

> limitowany numer na drzwiach pasażera, fotele grafitowo-szare, skórzana kiera i gałka,

> aluminiowe nakładki na pedały, podstopnica, ramka biegów, ręczny, jasny panel, czarny licznik

> i obrotek, el szyby,wspomaganie itp. Ewentualnie jak ktoś chciał klimę, skóry, poduszkę

> pasażera itp. to dopłata

> Ten z linka to ulep dołożone elementy schumachera spi ale zabrakło niebieskich foteli w krate bo

> te są seryjne, alu ramki biegów i rączki ręcznego, panelu karbonowego i listwy z klimą i

> halogenami bo ten jest zwykły bez nich

> tabliczki z numerem na drzwiach pasażera były w mpi, tak samo jak nakładki i podstopnica w mpi, w

> szumin spi lotek nie było

> niektóre schumachery spi miały jeszcze malutką listewkę pomiędzy mieszkiem a popielniczką

Tak jak kolega pisze, ja mam szumiego z przed lifta, jest wystawiony na tablicy zobacz jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.Czy ktos może pomóc czy jest to wersja SCHUMAHER.Bo coś mi podpada.Przedni zderzak jagby od

> zwykłego sportinga i wdodatku malowany razem z kratką,siedzenia od zwykłego seicento i wnetrze

> pedały były chyba seryjnie metalowe i podpórka pod noge też.

> http://voyagerkomis.otomoto.pl/fiat-seicento-sporting-schumacher-0357-C32507463.html

> Pozdrawiam.

jak dla mnie to zwykła S-ka z dołożonymi elemnentami od sportka SPI (zderzaki, felgi) i emblematami Schumachera

czyli ulep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podsumowując:

schumacher spi 1000 szt.

schumacher mpi 5000 szt.

schumacher DVAG 100 szt. (niedostępne)

oraz znalazłem schumachera spi ale wersję .../200 szt. icon_eek.gif

nigdy z takim się nie spotkałem oraz nigdzie nie ma info o wersji z dwustoma sztukami... Były takie czy to zwykła ściema? Interesuję się szumkami ale o takim nie słyszałem grinser006.gif

przykład http://otomoto.pl/fiat-seicento-sporting-schumacher-limited-C32656865.html

p.s. może ktoś coś wie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niedostępne w PL, czy jak ?

w PL ich w ogóle nie było natomiast kilka lat temu był na allegro po dzwonie przód i tył za dużą kasę grinser006.gif dawniej widziałem wystawionego w niemcowni za ponad 10 tys. i nie zł biglaugh.gif graniczy z cudem żeby kupić takiego chociaż znalazłem spi...

http://www.ebay.de/itm/Fiat-Seicento-rot...=true&rt=nc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, czy u mnie jest wszystko w porządku z oświetleniem ?

Podświetlenie licznika mam bursztynowe i obrotomierza też.

A panel z przyciskami / przełącznikami mam podświetlony na zielono tak było w Schumacherach może ktoś powiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze jedno pytanie, czy u mnie jest wszystko w porządku z oświetleniem ?

> Podświetlenie licznika mam bursztynowe i obrotomierza też.

> A panel z przyciskami / przełącznikami mam podświetlony na zielono tak było w Schumacherach może

> ktoś powiedzieć ?

W sportingu na pewno tak miałem ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W szumkach/sportingach/abarthcie Spi podswietlenie karbonowego panelu było zielone natomiast w MPI

> panel był kremowy/biały z bursztynowym podświetleniem mam już zmodzony karbonowy panel żeby

> pasował do licznika i obrotka

To git czyli nie grzebane zlosnik.gif Co masz na myśli zmodzony? Nie wystarczy włożyć innych żaróweczek tam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trzeba zamówić na allegro wkładkę panelu z bursztynowym podświetleniem ale problem zaczyna się przy

> rozklejaniu zgrzewów bo łatwo uszkodzić panel...

> Co do obrotków to można zmodzić go żeby był zielony

To dziękuję zostaję przy oryginale zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odnośnie edycji 200 sztuk, doszukałem się 3 egzemplarzy,

stylistyka ta sama tylko brak klimy ale w zamian ze skórami ok.gif

niedawno był przywieziony taki z niemiec i zabrałem z niego boczki sx w skórze oraz listwy słupków i progów niestety bez listwy drzwi bo te są jednorazowe 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odnośnie edycji 200 sztuk, doszukałem się 3 egzemplarzy,

> stylistyka ta sama tylko brak klimy ale w zamian ze skórami

> niedawno był przywieziony taki z niemiec i zabrałem z niego boczki sx w skórze oraz listwy słupków

> i progów niestety bez listwy drzwi bo te są jednorazowe

Na allegro czy gdzie? Ja widze tam takiego jednego zlosnik.gifzlosnik.gif

Ten na allegro nie ma listew na drzwiach icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Kolejny Schumacher Spi z edycji dwustu sztuk, tym razem ostatni 200/200 angryfire.gif podobno bezwypadkowy spy.gif

http://otomoto.pl/fiat-seicento-michael-schumacher-skora-abs-C33521951.html

To już piąty o którym wiem:

1. .../200 dawno temu stał na allegro niestety nie znam nr

2. 9/200 rozebrany (numerki u mnie)

3. 51/200 rozebrany

4. 185/200

5. 200/200

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.