Jump to content

Seicento SCHUMACHER

Recommended Posts

> Kolejny Schumacher Spi z edycji dwustu sztuk, tym razem ostatni 200/200 podobno bezwypadkowy

> http://otomoto.pl/fiat-seicento-michael-schumacher-skora-abs-C33521951.html

> To już piąty o którym wiem:

> 1. .../200 dawno temu stał na allegro niestety nie znam nr

> 2. 9/200 rozebrany (numerki u mnie)

> 3. 51/200 rozebrany

> 4. 185/200

> 5. 200/200

walony że aż miło hehe.gifpalacz.gif

Moje wersja to była bida z nędzą grinser006.gif W mega upalne dni nawet dają radę ale pod warunkiem że nie były wystawione do słoneczka, bo przez pierwsze minuty podgrzewanie tyłka i pleców działa hehe.gif

Klimę miały wszystkie szumki spi ale w wersji do 1000 szt. natomiast edycją do 200 szt. miały skóry ale klimy brak

> Moje wersja to była bida z nędzą W mega upalne dni nawet dają radę ale pod warunkiem że nie były

> wystawione do słoneczka, bo przez pierwsze minuty podgrzewanie tyłka i pleców działa

> Klimę miały wszystkie szumki spi ale w wersji do 1000 szt. natomiast edycją do 200 szt. miały skóry

> ale klimy brak

To teraz poluj na klime smile.gif Moja mulher.gif w swoim szumku/scs'ie z 2002 z czarno-szarą tapicerką ma klime i dla czarnego autka to mistrz opcja smile.gif W ogole sprawna klima to zayebista opcja w upalne dni cool.gif

> Są to już rarytasy ciężko dostępne. Na skóry polowałem rok a na boczki drugi ale w udało się i

> wszystko w rozsądnej kwocie

A da się zaadoptować te boczki do sc gdzie nie było boczków? Tak jak np w moim zlosnik.gif

> To teraz poluj na klime Moja w swoim szumku/scs'ie z 2002 z czarno-szarą tapicerką ma klime i dla

> czarnego autka to mistrz opcja W ogole sprawna klima to zayebista opcja w upalne dni

sprawa, fakt, mega dobra, ale pamiętać trzeba, że o konkretnej glebie można zapomnieć... no.gifgrinser006.gif

> A da się zaadoptować te boczki do sc gdzie nie było boczków? Tak jak np w moim

W sensie, że chodzi Ci o długie boczki? Zastąpić te małe na takie jak mają te szumki z linków wyżej?

Wszystkie boczki sx w skórzane podchodzą bo sam przed zlotem je montowałem tylko muszą być inne trójkąty, dłuższe rygle i chyba listwa grinser006.gif wszystko powinno być w komplecie.

p.s. co do gleby i klimy pewien user w swoim szumku spi ma klimę i gwinta mocno skręconego 270751858-jezyk.gif Ale to w innym temacie