Skocz do zawartości

dolot Gorny Sport Garage


stepniakp

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mnie ciekawi czemu przy budowie tego typu dolotow nie stosuje sie kolanek gotowych tylko spawa sie z prostych kawalkow. Rozumiem gdy sie kombinuje bo nie ma miejsca a standardowe kolanko zajmuje go wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze mnie ciekawi czemu przy budowie tego typu dolotow nie stosuje sie kolanek gotowych tylko

> spawa sie z prostych kawalkow. Rozumiem gdy sie kombinuje bo nie ma miejsca a standardowe

> kolanko zajmuje go wiecej.

bo dla niektórych pewno wygląda bardziej profi .... i taniej jest pociąć prostą rure oink.gif

szczerze nie widzę żadnego sensu takiego dziobania 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie :

jak macie rozwiązany dolot powietrza do odmy (numerek 1. na foto) i małego wężyka do przepustnicy (numerek 2.)

758f9b67464a5e27med.jpg

W serii jest to podpięte do puszki filtra, a teraz jak mam dolot GSG to jak to rozwiązać ? Na odmę starczyłby mały stożkowy filterek, a co zrobić z tymi przewodami od przepustki ?

Jak macie to chętnie zobaczę zdjęcia jak to u Was wygląda smile.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam jeszcze jedno pytanie :

> jak macie rozwiązany dolot powietrza do odmy (numerek 1. na foto) i małego wężyka do przepustnicy

> (numerek 2.)

> W serii jest to podpięte do puszki filtra, a teraz jak mam dolot GSG to jak to rozwiązać ? Na odmę

> starczyłby mały stożkowy filterek, a co zrobić z tymi przewodami od przepustki ?

> Jak macie to chętnie zobaczę zdjęcia jak to u Was wygląda

> Pozdrawiam

od odmy wężem na spąg. reszte zaslepic ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupilem taki maly filterek na odme... Dobrze czy nie?

Pewnie będzie czuć spalinami, ale dobrze... wink.gif

Można odmę podpiąść pod dolot(GGs-a) akurat nie bardzo-kupujesz ori odmę od Lublina 2.4d(silnik Andoria)i przedłużasz fabryczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo dla niektórych pewno wygląda bardziej profi .... i taniej jest pociąć prostą rure

> szczerze nie widzę żadnego sensu takiego dziobania

Moim zdaniem nie chodzi o wygląd, raczej brak cienkościennych stalowych kolanek tej średnicy (chyba, że o czymś nie wiem).

Mam na półce dolot Pana Węglarskiego i jest ona złożony z kawałków cienkiej, walcowanej blachy spawanych na zakładkę.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e7309fde826fae05.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokładnie...spawy masakra ale będzie wszystko ładnie oszlifowane na gładko i pomalowane

> prawdopodobnie w kolor nadwozia.

> Ciekawe jak będzie to działało

Nie zeszlifujesz tego na gładko, bo blacha prawdopodobnie jest spawana na zakładkę, ale zawsze można spróbować lekko liznąć smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.