Skocz do zawartości

Toyka Yaris II


zdeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po sąsiedzku.

Jako, że mam dość samochodów na "F" chciałbym się zapytać o Yariskę II.

Jaki silnik benzynowy (1,3 czy 1,5)?

Miał ktoś przyjemność z automatem?

Za wskazówki będe wdzięczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik 1.3 i 5 biegowa skrzynia jest ok. silnik 1.33 i 6 biegowa skrzynia to tragedia zlosnik.gif

Automaty to jakieś dziwne tam wsadzali...

Ogólnie auto to zwykła taczka na zakupy - robię nim 35kkm/rok i szczerze go nienawidze rotfl.gif jest głosny, radio powyżej 100km/h jest niesłyszalne, ma 100KM a jedzie jakby miał 50, plecy bolą po godzinie jazdy, a w zakrętach kładzie sie na boki.

Ale skubany przez 210kkm nigdy się nie zepsuł... w ogóle - ani jednej częsci wymienianej poza elementami eksploatacyjnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zdecydowanie lepszy Yaris III

> lepiej się trzyma drogi i lepiej wykonany środek

Prowadzi się bardzo fajnie ale wykonanie to masakra. Skąd ten plastik wzięli? 270751858-jezyk.gif

> ogólnie zdecydowanie lepszy...

> silnik 99KM wystarczający na miasto słaby powyżej 100km/h

Tylko tych koni nie czuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie a co napiszecie o Yarku II lub III z silnikiem 1.0.

> Pominę fakt że zabezpieczenie antykorozyjne podwozia na oko nie wygląda zbyt dobrze

Yarka II 1,0 miałem 7 latek i po prostu jeździł... Przesiadłem się do niego z matiza więc dla mnie to był upgrade zlosnik.gif. Gdy go sprzedawałem w zeszłym roku (rocznik 2006) to nie było śladu rdzy a podwozie wyglądało wzorcowo. Jedyne co mi padło w nim to czujniki ABS i wiązki z tyłu. Poza tym reszta wzorcowo.

Nie ma co się czarować, silnik 1,0 to kosiarka i takie "turladełko". 1,33 niewiele lepiej niestety przy wyższym spalaniu o 1l.

Miałem jako zastępczaka YIII i dla mnie to tragedia (nawet nie sprawdzałem jaki silnik był ale pewno ten sam). Brak przesuwanego tylnego siedzenia (pan w salonie przekonywał mnie, że to zaleta i że dołożyli kilkadziesiąt litrów pojemności więcej), pokasowane wszystkie schowki (zostaje tylko 1 główny) i powrót do "normalnego" licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Brak przesuwanego tylnego siedzenia (pan w salonie przekonywał mnie, że to

> zaleta i że dołożyli kilkadziesiąt litrów pojemności więcej),

Pojemność bagażnika Yarisa III = pojemności bagażnika Yarisa II z maksymalnie przesuniętą do przodu tylną kanapą - czyli wtedy, kiedy z tyłu już nikt nie usiądzie.. no chyba, że w poprzek zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.