Skocz do zawartości

Pompa czy nie pompa?


kamilmm

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem bezawaryjny tysiąc km i znowu... Sprawa wygląda tak - odpalam, jadę sobie, nagle zaczynają falować obroty, traci moc i stoję jak zwykle na środku skrzyżowania sick.gif. Ale do rzeczy - podłączyłem kompa - błędów brak, przekręcam kluczyk i istna cisza - nie słychać pompy. Zastanawiam się czy przekaźnik się wypstrykał (ale podczas jazdy przecież nie pstryka... i chyba wywaliłoby błąd gdyby nie działał?) czy pompa się zawiesza (jest to w ogóle możliwe?)? Powiesiłem wszystkie psy na nim, odpalił, pojeździłem i znowu szarpanie i bum. Jeszcze jakoś tak dziwnie trzeszczy... Ładnie słychać między 3 a 6 sekundą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja po moich doświadczeniach z przekaźnikiem najpierw pożyczyłbym przekaźnik na 1 dzień od kogoś i

> sprawdził jak się uniak wtedy zachowuje.

> pozdrawiam

wiadomo że jak ma się na podmiankę to sprawdzamy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiadomo że jak ma się na podmiankę to sprawdzamy

Przekaźnika nie mam, ale pompę mam. Sprawdzę pompę - ona chodzi tak jakby miała jakieś obciążenie - jakoś tak głośniej, dźwięk o wyższej częstotliwości dochodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli pompa wyje, to już pewnie daje za małe ciśnienie.

Dobra, jednak nie sprawdziłem, bo pompa od stilo mi nie podeszła :/. Jutro od rana posiedzę w miernikiem w łapce i zobaczę co tam się dzieje. Ogólnie lepiej kupić oryginalną używkę za 70 PLNów czy nówkę-podróbkę za 43 PLNy? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobra, jednak nie sprawdziłem, bo pompa od stilo mi nie podeszła :/. Jutro od rana posiedzę w

> miernikiem w łapce i zobaczę co tam się dzieje. Ogólnie lepiej kupić oryginalną używkę za 70

> PLNów czy nówkę-podróbkę za 43 PLNy?

U mnie bez zniżek od Lanosa bodajże 1.5 pasowała - kupiona nowa za 99zł. Oczywiście 3 barowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobra, jednak nie sprawdziłem, bo pompa od stilo mi nie podeszła :/. Jutro od rana posiedzę w

> miernikiem w łapce i zobaczę co tam się dzieje. Ogólnie lepiej kupić oryginalną używkę za 70

> PLNów czy nówkę-podróbkę za 43 PLNy?

podłącz żarówkę halogenową o mocy min 55W przy wtyczce w zbiorniku. jeśli zapali się normalnym światłem układ elektryczny jest sprawny ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podłącz żarówkę halogenową o mocy min 55W przy wtyczce w zbiorniku. jeśli zapali się normalnym

> światłem układ elektryczny jest sprawny

Podłączyłem żarówka świeci, wymieniłem wsuwki na przewodach i zobaczymy smile.gif. Dzięki za podpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.