Skocz do zawartości

Poszerzenia od fiata strada!


wieszakms

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Nie spotkal się ktoś gdzieś przypadkiem na jakimś złomie z fiatem strada? wiem że to rzadkość w pl ale może akurat. Poszukuje poszerzeń plastikowych w dobrej cenie.

Ponieważ glupia sprawa ale mi alusy wystają poza auto i kombinuje co by tu zrobić żeby kiedyś przypadkiem dowodziku nie zabrali jak założę te koła frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie

> Nie spotkal się ktoś gdzieś przypadkiem na jakimś złomie z fiatem strada? wiem że to rzadkość w pl

> ale może akurat. Poszukuje poszerzeń plastikowych w dobrej cenie.

> Ponieważ glupia sprawa ale mi alusy wystają poza auto i kombinuje co by tu zrobić żeby kiedyś

> przypadkiem dowodziku nie zabrali jak założę te koła

To rozwiąże twój problem

http://img507.imageshack.us/img507/3509/06ob2zl7.jpg

> ile wystaja ?? moze wystarczy troche blotniki wypchnac ?:) od strady bedzie ciezko, wiem ze duzo

> osob stosuje poszerzenia od nissana 200 sx w roznych autach

W sienie/palio poszerzenia od sx'a to będzie przeogromny stylistyczny stolec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To rozwiąże twój problem

> http://img507.imageshack.us/img507/3509/06ob2zl7.jpg

> W sienie/palio poszerzenia od sx'a to będzie przeogromny stylistyczny stolec.

Racja od sx to trochę słabo będzie wyglądało slinka.gif

Ale zaciekawiło mnie to urządzenie do wypychania, skąd coś takiego wykombinować? Blacharze to mają? nie uszkodzi to błotników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiem, dlatego uwazam ze najlepsza opcja jest zrolowanie nadkoli ja mam tylne blotniki poszerzone o

> ok 2 cm na strone i zmiescily sie fele 16" o szerokosci 9"

no to poszalałeś konkretnie z tymi felami, nie obciera Ci jak skręcasz?

Bo u mnie jest z pół cm do amorka i już by tarło od wewnątrz. Wrzuć foto na tych alu tak z ciekawości, chętnie bym zobaczył jak się prezentuje, bo swojego czasu też 15" miałeś?

Wiesz co nie dużo mi wystaje może z cm, może nawet mniej, a boje się żeby się nie doczepili niebiescy. Myślisz że do ogarnięcia to wyciągnięcie błotnika? tzn to samo masz na myśli pisząc rolowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz podzwonic po blacharzach i sie spytac smile.gif moj nie wiem jaka metoda to robil ale wyszlo mu to bardzo fajnie smile.gif w Łodzi znam jeden zaklad ktory ma taka maszynke i koszt to 100 zł za parę błotników. Ja u siebie miałem najpierw 2 komplety 15 a ostatnie 2 sezony przejeździłem na 16" które miały et 37 a szerokość 7". Teraz mam 16" szerokość przód 7,5 i ET50 natomiast tył szerokość 9" i ET 45. O ile tył dzięki poszerzonym błotnikom wszedł idealnie to na przód potrzeba dystansu bo ET jest na wysokie i koło ociera o amor smile.gif Zamówiłem już dystanse 6 mm i dłuższe śruby które załatwią problem smile.gif Prezentuje się to tak:

abf2c22230df.jpg

5584492c3ede.jpg

7041cb33ad9b.jpg

smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.