Skocz do zawartości

Niedostępne akcesorium - gdzie szukać?


jimbo22

Rekomendowane odpowiedzi

Taka sytuacja.

Potrzebuję dywanik kierowcy do E38. Problem w tym, że mój kolor (lavendel grau) skończyli produktować w marcu 2011. W ASO nie mają - rozkładają ręce.

Jak ugryźć temat? kolor rzadki - na ebay/allegro nie ma, poza tym używka pewnie będzie podobnie skatowana jak moja.

Na bank taki rodzynek gdzieś leży na jakimś magazynie jeszcze. Jak do niego dotrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taka sytuacja.

> Potrzebuję dywanik kierowcy do E38. Problem w tym, że mój kolor (lavendel grau) skończyli

> produktować w marcu 2011. W ASO nie mają - rozkładają ręce.

> Jak ugryźć temat? kolor rzadki - na ebay/allegro nie ma, poza tym używka pewnie będzie podobnie

> skatowana jak moja.

> Na bank taki rodzynek gdzieś leży na jakimś magazynie jeszcze. Jak do niego dotrzeć?

Narbutta sprawdź ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyslij stary komplet do dywanikowców z allegro, dorobią Ci na wzor nowe. Wiem wiem, jakość w

> porownaniu z tymi bmw jest marna...

> Napisz do BMW do Niemiec

strzelam, że zamienniki są spokojnie dostępne a jemu zależy na oryginalnych wink.gif

Oryginalne dywaniki ze starych beemek to jakość nie do przebicia. Są grube, solidne, nie kruszą się. Nawet jak zarzucisz gnojem to po wyczyszczeniu są jak nowe. miałem oryginalne z E36 ale zgubiłem gdzieś dwa i kupiłem zamienniki (dość drogie). Nie umywały się do oryginałów. Oryginalne potrafią 20 lat wytrzymać i dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyslij stary komplet do dywanikowców z allegro, dorobią Ci na wzor nowe. Wiem wiem, jakość w

> porownaniu z tymi bmw jest marna...

nie dorobią - nikt z tych których pytałem, nie wybarwi na ten kolor materiału.

> Napisz do BMW do Niemiec

pisalem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> strzelam, że zamienniki są spokojnie dostępne a jemu zależy na oryginalnych

nie są. problem w kolorze. nie ma materiału w takim kolorze do użycia, nikt nie wybarwia. mi zależy na oryginalnym wyglądzie (sam dywanik nie musi być od BMW).

> Oryginalne dywaniki ze starych beemek to jakość nie do przebicia. Są grube, solidne, nie kruszą

> się. Nawet jak zarzucisz gnojem to po wyczyszczeniu są jak nowe. miałem oryginalne z E36 ale

> zgubiłem gdzieś dwa i kupiłem zamienniki (dość drogie). Nie umywały się do oryginałów.

> Oryginalne potrafią 20 lat wytrzymać i dłużej.

no moje są 18 latenie, i poza tym kierowcy reszta nówki sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taka sytuacja.

> Potrzebuję dywanik kierowcy do E38. Problem w tym, że mój kolor (lavendel grau) skończyli

> produktować w marcu 2011. W ASO nie mają - rozkładają ręce.

> Jak ugryźć temat? kolor rzadki - na ebay/allegro nie ma, poza tym używka pewnie będzie podobnie

> skatowana jak moja.

> Na bank taki rodzynek gdzieś leży na jakimś magazynie jeszcze. Jak do niego dotrzeć?

sprawdż w czeskim zpv KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Jak ugryźć temat? kolor rzadki - na ebay/allegro nie ma, poza tym używka pewnie będzie podobnie

> skatowana jak moja.

> Na bank taki rodzynek gdzieś leży na jakimś magazynie jeszcze. Jak do niego dotrzeć?

Sugeruje o tutaj wink.gifhttp://www.bmwusa.com/

W przypadku starszych MB czesto niedostepne u nas graty byly za oceanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sugeruje o tutaj http://www.bmwusa.com/

wiem. pisałem smile.gif juz nieaktualne

> W przypadku starszych MB czesto niedostepne u nas graty byly za oceanem.

udało mi się znaleźć komplet używanych w kolorze z dawcy o przebiegu 150tys KM. są idealne - kosztowały 100 PLN, założyłem w środę i mam w razie czego materiał dla tapicera w zapasie (bo tylko 2 z 4 wymieniłem) wink.gif

jestem przeszczęśliwy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.