Skocz do zawartości

Fiat Barchetta kupno proszę o pomoc.


takisobie1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zainteresowany jestem kupnem Fiata Barchetta - oglądałem samochody z rejonu trójmiasta, niestety wszystkie są w opłakanym stanie a nie ma ich zbyt wiele. Jedna rocznik 2000 wygladą najlepiej na tle pozostałych - cena 8900. Oglądałem, są drobne ogniska korozji, zderzaki pęknięte, dach w stanie średnim do wymiany, skrzypią drzwi od strony kierowcy.Mechanicznie wydaje mi sie że jest w dobrym stanie.

Proszę o informację co do prezentowanego samochodu oraz jego ceny.

http://tablica.pl/oferta/fiat-barchetta-2000-r-tylko-83-000km-CID5-ID3DeoP.html#196bb650ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś dobrego wyrwać.. tak naprawdę musisz sam ocenić po rozłożeniu dachu, korozji podwozia. Auto bazuje na Punto więc części nie sa drogie. Ostatnio w programie kup i zrób na TVN Turbo była barchetta .... zlosnik.gif jak widać włożyć w nią 7 i więcej tyś nie trudno wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciężko coś dobrego wyrwać.. tak naprawdę musisz sam ocenić po rozłożeniu dachu, korozji podwozia.

> Auto bazuje na Punto więc części nie sa drogie. Ostatnio w programie kup i zrób na TVN Turbo

> była barchetta .... jak widać włożyć w nią 7 i więcej tyś nie trudno

Zgadzam się - przejechałem się super autko, naprawdę fajne wrażenie, staram się znaleźć jakieź osoby użytkowników tego samochodu które potrafiłyby ocenić oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zgadzam się - przejechałem się super autko, naprawdę fajne wrażenie, staram się znaleźć jakieź

> osoby użytkowników tego samochodu które potrafiłyby ocenić oferte.

malutko ich niestety, problemy ponoc z pekajaca szyba przednia w wyniku braku sztywnosci, ale w ilu % aut??? nie wiadomoa, wariator potrafi cykac, kilkaset zlotych extra,

ale z drugiej strony jako 2,3 autko do frajdy mozna zaryzykowac.

i te 131KM w lekkiej budce niezle musi jechac palac ze 12 l/100:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> malutko ich niestety, problemy ponoc z pekajaca szyba przednia w wyniku braku sztywnosci, ale w ilu

> % aut??? nie wiadomoa, wariator potrafi cykac, kilkaset zlotych extra,

> ale z drugiej strony jako 2,3 autko do frajdy mozna zaryzykowac.

> i te 131KM w lekkiej budce niezle musi jechac palac ze 12 l/100:)

Powiem tak, wiatr we włosach i ryk silnika a obroty powyżej 4000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> He he he, a co mi tam...jeżdżę aktualnie skoda octavią nie mam nic do tego sympatycznego samochodu

> aczkolwiek bezdusznego, porównywać do Barchetty, tam przy redukcji biegu czuć ducha

> matoryzacji!!!

Myślę że tu prędzej się czegoś dowiesz o tej łódeczce:

Forum

WWW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> He he he, a co mi tam...jeżdżę aktualnie skoda octavią nie mam nic do tego sympatycznego samochodu

> aczkolwiek bezdusznego, porównywać do Barchetty, tam przy redukcji biegu czuć ducha

> matoryzacji!!!

a jeszcze jakby cos zgrzytnelo...mmm....poezja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jeszcze jakby cos zgrzytnelo...mmm....poezja:)

Zgrzytać to mogą zęby korników zlosnik.gif

Tak czy owak warto znaleźć Barchette i odbudować ... a autko na pewno będzie już tylko zyskiwać na cenie i stanie się kultowe .. niebawem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Spoko spoko, nic nie zgrzyta - nie wiedziałem, że to jest takie szybkie...

do setki toto ma jakies 9 sek ale jako ze to jak gokart to wszystko szybciej sie dzieje

Swoja droga autko bardziej kobiece wg mnie ale takie inne niz kazde deemy i mesie

Sam bym wciagnal do trzymania i nabierania wartosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.