Skocz do zawartości

Zakup alfy 166 Gdynia proszę o rade.


takisobie1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, zamierzam kupić 2 samochód trochę dla zabawy a trochę jako 2 samochód w rodzinie. Zawsze myślałem o alfie romeo -ostatnio wpadła mi propozycja alfy 166. Obejrzałem samochód, wnętrze ok, silnik rakieta zagazowany, trochę rdzy na progach i cena 10000 zł. Silnik był naprawiany podobno pękł pasek.Proszę o ocenę samochodu prezentowanego

http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-166-super-1999-CID5-ID4Vzyz.html#14c9f5aa96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekac od tego jak najdalej skoro juz w 2006 mial cofniete na 180kkm. Dodatkowo skoro juz napisal, ze pasek poszedl to zrobione po kosztach. Takiego auta nie kupuje sie zeby 8kkm zrobilo rocznie.

Jak 10k to dla Ciebie nieduzo. To ja bym kupil i nawet oleju nie zmienil. Pojezdzil dwa lata i sprzedal za 8k. Chyba, ze bedziesz mial pecha i sie popsuje. Jak masz zamiar dbac i jezdzic dlugo to sugeruje inny egz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam serdecznie, zamierzam kupić 2 samochód trochę dla zabawy a trochę jako 2 samochód w rodzinie.

> Zawsze myślałem o alfie romeo -ostatnio wpadła mi propozycja alfy 166. Obejrzałem samochód,

> wnętrze ok, silnik rakieta zagazowany, trochę rdzy na progach i cena 10000 zł. Silnik był

> naprawiany podobno pękł pasek.Proszę o ocenę samochodu prezentowanego

> http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-166-super-1999-CID5-ID4Vzyz.html#14c9f5aa96

Znajomy niedługo będzie chciał sprzedać za ok 13 tyś 156 (2004r r.)sportwagon 1.9 16v 150KM 4x4 całkiem fajna zabawka jakbyś był zainteresowany daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam serdecznie, zamierzam kupić 2 samochód trochę dla zabawy a trochę jako 2 samochód w rodzinie.

> Zawsze myślałem o alfie romeo -ostatnio wpadła mi propozycja alfy 166. Obejrzałem samochód,

> wnętrze ok, silnik rakieta zagazowany, trochę rdzy na progach i cena 10000 zł. Silnik był

> naprawiany podobno pękł pasek.Proszę o ocenę samochodu prezentowanego

> http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-166-super-1999-CID5-ID4Vzyz.html#14c9f5aa96

A ja bym odpuścił to auto ze względu na blachy, w sensie ogólnie ten model. Kolega ma w pracy i progi przestają powoli istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja bym odpuścił to auto ze względu na blachy, w sensie ogólnie ten model. Kolega ma w pracy i

> progi przestają powoli istnieć.

Przecież 166 ma pancerne blachy. Sam właśnie rozbebeszam taką z 2001 roku i grama rdzy na niej nie ma gdzie połowa 147 jest bez progów i podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja bym odpuścił to auto ze względu na blachy, w sensie ogólnie ten model. Kolega ma w pracy i

> progi przestają powoli istnieć.

Co jak co, ale blachy ten samochód ma bardzo dobre.

Jeśli koledze zgniły progi to może to świadczyć o kolizyjnej przeszłości samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uciekac od tego jak najdalej skoro juz w 2006 mial cofniete na 180kkm. Dodatkowo skoro juz napisal,

> ze pasek poszedl to zrobione po kosztach. Takiego auta nie kupuje sie zeby 8kkm zrobilo

> rocznie.

> Jak 10k to dla Ciebie nieduzo. To ja bym kupil i nawet oleju nie zmienil. Pojezdzil dwa lata i

> sprzedal za 8k. Chyba, ze bedziesz mial pecha i sie popsuje. Jak masz zamiar dbac i jezdzic

> dlugo to sugeruje inny egz.

znasz się na motoryzacji jak pastuch na astronomii. Jeżeli się za takowego uważasz to po kolei obalaj to co sprzedawca napisał 270751858-jezyk.gifok.gif

Jeżeli jest tak jak gość opisuje i rzeczywistość nie wiele odbiega od ogłoszenia to imo ciekawa propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podobno zawiecha w tym aucie bardzo droga. 5KPLN. Cięzko o zamienniki. Prawda to?

mój ojciec taką jeździł swego czasu, brat także od kilku lat się kula. nie narzekali. nawet jakieś poliuretany są dostępne, bo brat coś tam wrzucał. ze 166 problem jest taki, że to bardzo tania limuzyna, w stosunku do tego co dostajemy. no i jednak sporo z nich jest zaniedbanych. często widać, tak jak w załączonym egzemplarzu, jakieś drutowane wydechy, bo zamiennik kosztuje ok. 1200-1500,- (środkowy i końcowy) i trzeba było zamiawiać z niemiec. przynajmniej tak było z 6 lat temu jak ojciec taką jeździł...podobnie ze 3 lata temu, kiedy brat kupił i też wymieniał wydech. poza tym, mimo pięknego designu i nawet jako takiej bezawaryjności, te auta nie są jakoś super wykonane. ojciec miał jeszcze w miarę świeżą, więc było dość ok, ale brata alfa już ma 14 lat i niestety po wnętrzu to trochę widać...do tego lubią skrzypieć plastiki w środku. tworzywa środkowej konsoli (srebrne lub imitacja drewna) oraz przyciski tejże są tak okrutnie beznadziejnie plasticzane, że głowa mała. sama deska, boczki drzwi, są z fajnego materiału. do tego skórzana tapicerka wydaje się być zrobiona z młodych warchlaczków...sprawia pozytywne wrażenie.

kiedyś bardzo chciałem wejść w posiadanie takiej alfy...ogromnie mi się podobały. ale jednak jak widzę, jak szybko się te auta starzeją, to już mi przeszło...mimo, że nadal wizualnie jest wg mnie świetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.