Skocz do zawartości

Renault Grand Scenic - ocena


jupi14F

Rekomendowane odpowiedzi

Na drugim zdjęciu ten zderzak jakoś opada z lewej strony. Poprosić o vin bo nie jest podany zawsze kilka rzeczy można się dowiedzieć wink.gif Po zakupie najlepiej dla świętego spokoju wymienić rozrząd... bo sprzedający nie podaje informacji kiedy był robiony. Gaz nie wiem bo nie mam 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam, nadszedł czas zakupu "nowego" auta dla rodziny 2 + 2, jednym z wyborów może być Renault

Dla rodziny bardzo fajne autko.

> Grand Scenic np ten KLIK co o nim sądzicie ? cena ? chciałbym dołożyć do niego LPG (jakie

> byłyby koszta ?).

Lublin, zeszły rok, silnik 2.0T. instalacja BRC - 2,5 tys.

Co by trzeba było wymienić po zakupie ?

standardowo rozrząd + kfzr, płyny, oleje i co tam jeszcze u mechanika wyjdzie wink.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam, nadszedł czas zakupu "nowego" auta dla rodziny 2 + 2, jednym z wyborów może być Renault

> Grand Scenic np ten KLIK co o nim sądzicie ? cena ?

fajny ok.gif i silnik daje radę smile.gif a nie chcesz automata ? zlosnik.gif

cena chyba ok ja za zwykłego Scenica 2005r dałem 11600 smile.gif

u mnie krótki super się spisuje smile.gif

chciałbym dołożyć do niego LPG (jakie

> byłyby koszta ?). Co by trzeba było wymienić po zakupie ? pozdrawiam

w trójmieście płaciłem 2800 ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jop też na to zwróciłem i bez HF a tak to fajny

Mój 2,0i automat 2007 jest z Holandii i też nie ma ESP, HF, gniazdek zapalniczki z tyłu, skórzanej kierownicy i podświetlenia drzwi oraz lusterek w daszkach przeciwsłonecznych. Ale za to ma elektryczny szklany dach. smile.gifpalacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój 2,0i automat 2007 jest z Holandii i też nie ma ESP, HF, gniazdek zapalniczki z tyłu, skórzanej

> kierownicy i podświetlenia drzwi oraz lusterek w daszkach przeciwsłonecznych. Ale za to ma

> elektryczny szklany dach.

wolał bym wszystko powyższe niż ten szklany dach grinser006.gif

ja mam elektryczny ręczny i się nie chwalę grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... Poprosić o vin bo nie jest podany zawsze

> kilka rzeczy można się dowiedzieć ...

vin: VF1JM0UD631112984 (O czy 0 ?)

Edit: byłby za 14 000 lub z gwarancja na 12 miesięcy +1000, wymienione jest kzfr bo co kilka sekund wydawało odgłos, jeszcze mam coś sprawdzić ?

pytałem wcześniej o koszta całkowite wymiany rozrządu a nie robocizny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozrząd zrobisz i zapomnisz, pytaj o ceny np elektrycznego ręcznego i innych pierdółek

ja , ja mogę podać smile.gif elektryczny ręczny to nie duży wydatek bo zestaw naprawczy 250zł i 100zł robocizna z przeczyszczeniem wszystkiego ok.gif sonda lambda 200zł ok.gif

Licznik naprawa około 100zł ok.gif rozrząd kompletny 1263zł razem z olejem i KZFR oraz filtrem kabinowym ok.gif świece 56,39 zł ok.gif

Montaż LPG 2800zł ok.gif mam wszystko udokumentowane smile.gif Oczywisze piszę o 2.0 benzyna smile.gif Większość rzeczy kupowana u naszego organisty grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.