Skocz do zawartości

nieczytelny VIN


gwozdziu114

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam takie pytanie grinser006.gif

Z tyłu diagnosta stwierdził że mam nieczytelny numer VIN i jak się dowiedziałem wyszło by mnie to tak:

200zł rzeczoznawca + do 50zł w urzędzie + 63zł nabicie numerów + 86zł dowód rejestracyjny

i tu moje pytanie bo mam budę w nie za dobrym stanie

Nie lepiej przełożyć wszystko do nowej budy ? I jeszcze jedno jak to jest z załatwianiem jak bym robił przekładkę do innej budy.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć mam takie pytanie

> Z tyłu diagnosta stwierdził że mam nieczytelny numer VIN i jak się dowiedziałem wyszło by mnie to

> tak:

> 200zł rzeczoznawca + do 50zł w urzędzie + 63zł nabicie numerów + 86zł dowód rejestracyjny

> i tu moje pytanie bo mam budę w nie za dobrym stanie

> Nie lepiej przełożyć wszystko do nowej budy ? I jeszcze jedno jak to jest z załatwianiem jak bym

> robił przekładkę do innej budy.

> Dzięki

jezeli masz juz nabite nowe numery to w zasadzie mozesz budy przekladac jak chcesz. Kolega tak mial. Nowe numery mial wybite na przednim pasie najzwyklejszymi numeratorami ktore mozna kupic na allegro + tabliczka znamionowa przy zanitowana. Taki zestaw mozesz przekladac. Trzeba jedynie pamietac o odpowiednim zaopiekowaniu sie fabrycznym numerem innej budy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przede wszystkim to co masz takiego w tej swojej budzie, że chcesz to przekładać?

parę miesięcy temu robiłem kompletny remont silnika i wymieniłem inne podzespoły co łącznie przekroczyło wartość auta boje_sie.gif

> jezeli masz juz nabite nowe numery to w zasadzie mozesz budy przekladac jak chcesz. Kolega tak

> mial. Nowe numery mial wybite na przednim pasie najzwyklejszymi numeratorami ktore mozna kupic

> na allegro + tabliczka znamionowa przy zanitowana. Taki zestaw mozesz przekladac. Trzeba

> jedynie pamietac o odpowiednim zaopiekowaniu sie fabrycznym numerem innej budy

czyli zeby zrobic przekladkę to dalej potrzebuje vin z starej budy slinka.gif ?

Chciałem tak zrobić że przekładam wszystko do nowej budy a starą wyrejestrowywuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chciałem tak zrobić że przekładam wszystko do nowej budy a starą wyrejestrowywuje.

Nie można ot tak sobie pójść do WK i wyrejestrować... Tylko złomowanie, a jak oddasz samą budę to za każdy brakujący kilogram dopłacisz... zlosnik.gif

Chyba że masz dobre znajomości na stacji demontażu i wystawią Ci kwit zezłomowania za odpowiednią opłatą czy coś wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie można ot tak sobie pójść do WK i wyrejestrować... Tylko złomowanie, a jak oddasz samą budę to

> za każdy brakujący kilogram dopłacisz...

> Chyba że masz dobre znajomości na stacji demontażu i wystawią Ci kwit zezłomowania za odpowiednią

> opłatą czy coś

a gdyby dalej był na mnie zarejestrowany a wypowiedziałbym tylko umowe OC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jezeli masz juz nabite nowe numery to w zasadzie mozesz budy przekladac jak chcesz. Kolega tak

> mial. Nowe numery mial wybite na przednim pasie najzwyklejszymi numeratorami ktore mozna kupic

> na allegro + tabliczka znamionowa przy zanitowana. Taki zestaw mozesz przekladac. Trzeba

> jedynie pamietac o odpowiednim zaopiekowaniu sie fabrycznym numerem innej budy

znam ten numer...czerwone cento mialo nadane nowe numery ze wzgledu na nie czytelne fabryczne...teraz czarny ma te same numery...byl rzeczoznawca z pzu, robil foti, jak we mnie koles udezyl, zadnych zastrzezen. na przegladzie tez zadnych zastrzezen...ja mam w bagazniku wybite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znam ten numer...czerwone cento mialo nadane nowe numery ze wzgledu na nie czytelne

> fabryczne...teraz czarny ma te same numery...byl rzeczoznawca z pzu, robil foti, jak we mnie

> koles udezyl, zadnych zastrzezen. na przegladzie tez zadnych zastrzezen...ja mam w bagazniku

> wybite

a nie jest czasami kolor zakodowany w VINie ?

czyli jak mi to radzicie zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przecież nie masz koloru auta w dowodzie, a przemalować zawsze można więc zakodowany kolor nic nie

> daje

no wiem ale jak sie potem ktos dopierdzieli to sie skonczyc w sadzie moze ? ze przebijanie VINu czy cos bo np. po VINie wynika ze auto ma byc czarne a ono jest czerwone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no wiem ale jak sie potem ktos dopierdzieli to sie skonczyc w sadzie moze ? ze przebijanie VINu czy

> cos bo np. po VINie wynika ze auto ma byc czarne a ono jest czerwone

gdyby to byla poszukiwana fura za setki tysiecy moze i komus by sie chcialo gdybac i szukac...ale nie w przypadku CC, ktore jest warte tyle co slaby rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ten vin w cc jest naniesiony chodzi mi o to ze np liczba 4 to jedno wybicie ? czy np dziurki jedna kolo drugiej i to daje kszalt czworki bo pomyslalem ze jak odrdzewiacz cos da i zobacze kszalt to moze gwozdziem by sie dalo te numery jakos polepszyc wizualnie i ew farbe gwozdziem w te wybite rowki naniesc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 stacje przejechałem na każdej po przeglądzie auta który przeszedłem zaczęli sprawdzać numery no i się kończyło to dobre slinka.gif próbowałem budy innej poszukać ale na Śląsku cieżko dorwać :/ (Górny)

a co do sprawdzania vinu to patrzą na ostatnią pieczątke jak nie oni robili przegląd to sprawdzają ten vin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.