Skocz do zawartości

4WD na weekend - NSW, Oz


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

A wiecold.gif - patrzac na sprzedaz to kazdego miesiaca jest takzlosnik.gif - (Mar 2014 w szt)

#3 Toyota HiLux - 3,105 szt

#6 Ford Ranger - 2,300 szt

#10 Toyota Land Cruiser Prado - 1,719 szt

Do tego dochodzi np 1,368 Jeep Grand Cherokee, Toyota Land Cruiser Wagon- 812 sztuk, Mitsubishi Triton 4WD 1,573, Holden Colorado 4WD 1,543, Nissan Navara 4WD 1,517 czy Mazda BT-50 4WD 1,270.

Obecnie ponad ok 35% sprzedawanych aut ma 4WD na pokladzie. 001.gif[...]

Nic dziwnego, ze 4WD jest popularny ... Wiec pare ikonka_photo2.gif z weekend - (sa tez na HP, ale znikna)001.gif[...]

Fire trial

gftx.jpg

Achtung! old.gif

1.zlosnik.gif Mam

8bhx.jpg

2. Achtung - ok

gceo.jpg

Cisza spokoj...

w2lr.jpg

ywt6.jpg

..dopoki innego 4WD nie spotkamyzlosnik.gif[...]

gb24.jpg

i8a4.jpg

A fuj zakurzy siepanic.gif[...] Znoww Toyota dealer wyczysci ze szmatka za 3 miesiacehehe.gif[...]

5c9d.jpg

Jeszcze tylko to - waytogo.gif - nie podmyty przez ostatnie h2o

0wpr.jpg

u3dw.jpg

... i po 2h tluczenia sie na trials - dobijamy do Camping site posrodku niczego ... (kibelek jestzlosnik.gif)

wqex.jpg

Power mozna sobie ukopaczlosnik.gif - z dobra antena na dachu mozna nawet 3G zlapaczlosnik.gifwaytogo.gif[...]

bgts.jpg

Troche naturywink.gif[...]

pxnw.jpg

5ram.jpg

.. i zblizamy sie do civilizaciiwaytogo.gif[...]

dvun.jpg

h8zk.jpg

ntnk.jpg

30.GIF National Park - Trial okreslany jako 'easy' - w sumie 6h -4h drive.gif, z 1.5h chodzenia, maly lunch pofood.gif[...]

1ycf.jpg

A tak wyglada pierwsze coffee shop po National Parkhehe.gif[...] Spokojnie z 50x 4WDzlosnik.gif[...]

hcdc.jpg

Na drodze musialem zaparkowacnono.gif[...]

ve12.jpg

No i dodatkowe - jestem dumny z Mrs Ozizlosnik.gif - 1/2 trail pokonala samazlosnik.gif - a mowilem plaskie butyhehe.gif i ... podzialalowink.gif[...]

7tux.jpg

bufi.jpg

2ylt.jpg

9qnv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wiec - patrzac na sprzedaz to kazdego miesiaca jest tak - (Mar 2014 w szt)

> #3 Toyota HiLux - 3,105 szt

> #6 Ford Ranger - 2,300 szt

> #10 Toyota Land Cruiser Prado - 1,719 szt

> Do tego dochodzi np 1,368 Jeep Grand Cherokee, Toyota Land Cruiser Wagon- 812 sztuk, Mitsubishi

> Triton 4WD 1,573, Holden Colorado 4WD 1,543, Nissan Navara 4WD 1,517 czy Mazda BT-50 4WD

> 1,270.

> Obecnie ponad ok 35% sprzedawanych aut ma 4WD na pokladzie. [...]

> Nic dziwnego, ze 4WD jest popularny ... Wiec pare z weekend - (sa tez na HP, ale znikna)[...]

> Fire trial

> Achtung!

> 1. Mam

> 2. Achtung - ok

> Cisza spokoj...

> ..dopoki innego 4WD nie spotkamy[...]

> A fuj zakurzy sie[...] Znoww Toyota dealer wyczysci ze szmatka za 3 miesiace[...]

> Jeszcze tylko to - - nie podmyty przez ostatnie h2o

> ... i po 2h tluczenia sie na trials - dobijamy do Camping site posrodku niczego ... (kibelek jest)

> Power mozna sobie ukopac - z dobra antena na dachu mozna nawet 3G zlapac[...]

> Troche natury[...]

> .. i zblizamy sie do civilizacii[...]

> National Park - Trial okreslany jako 'easy' - w sumie 6h -4h , z 1.5h chodzenia, maly lunch

> po[...]

> A tak wyglada pierwsze coffee shop po National Park[...] Spokojnie z 50x 4WD[...]

> Na drodze musialem zaparkowac[...]

> No i dodatkowe - jestem dumny z Mrs Ozi - 1/2 trail pokonala sama - a mowilem plaskie buty i ...

> podzialalo[...]

Już miałem zazdrościć i płakać w głos, że masz tak pięknie a wokół mnie taka nuda. Ale potem sobie przypomniałem, że co rano zaglądasz do buta, żeby wytrzepać pająki a siadając na klozecie ryzykujesz ukąszenie przez 200 różnych gatunków węży więc moje ego jakoś to zniosło hehe.gif

Bardzo miły wypad ok.gifok.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no dobra, ale gdzie bloto, gdzie wymagajace gorki i trawersy?

a jak mam ikonka_photo2.gif robichehe.gif?

bo takimi ubitymi piaskowymi

> drogami to nawet 9-latek da rade pojechac i naped 4x4 nie potrzebny .. sam wiesz

Jak na drugi raz dla missus wystarczy - za tydzien bedzie 'medium' zlosnik.gif[...]

Plany na tutajlizak.gif[...]

w9754a.jpg

Aust4X4DriverTrainingLg.jpg

fraserisland4wds-420x0.jpg

Fraser%20Island%204WD%201.jpg

Mimo ze nie wyglada zle.. to widzialem ludzi konczacych tam takhehe.gifzlosnik.gif[...]

FFC_14-12-2009_EGN_02_MVA_Fraser_Island_13122009_005_fct465x286x21_t460.jpg

IMG_0713_gallery__560x400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już miałem zazdrościć i płakać w głos, że masz tak pięknie [...]że co rano zaglądasz do buta, żeby wytrzepać pająki a siadając na klozecie

> ryzykujesz ukąszenie przez 200 różnych gatunków węży więc moje ego jakoś to zniosło

hehe.gifzlosnik.gif - a ten co w FJ mieszka od jakis dwoch miesiecy sie liczyzlosnik.gif - mam pozytecznego huntsman lizak.gif - o innych robali - gdzie dokladnie mieszka to niewiem.gif, jak te wszystkie km ze mna przezywa tez niewiem.gif - ale normalnie z dwa miesiace juz ze mna zyjezlosnik.gif

spider.jpg

> Bardzo miły wypad

waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oglądam Twoje foto i jeszcze nie widziałem (poza przeprawą przez rzekę) ani jednego które wymaga

> napędu 4WD

tez mam takie same wrazenia, ale .. majac wybor auta 4WD a 2WD zawsze wybrał bym wersje 4WD .. zwlaszcza gdy ceny w stosunku do zarobkow sa u nich tak smieszne grinser006.gif

nam sie 4x4 przydaje .. a czasem to i ciagnik nie da rady, a jezdzimy lajtowo bez katowania aut wink.gif tu akurat kolega przeskakuje przez rowek ... wink.gif

287688062-IMG_1357.JPG

post-53479-14352524032756_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oglądam Twoje foto i jeszcze nie widziałem (poza przeprawą przez rzekę) ani jednego które wymaga

> napędu 4WD

Track okrslany w stanowej klasyfikacji jako 'easy'. Oprocz paru kamieni gdzie 2wd zostawi ci wiekszosc komponentow podwozia to 4wd ci nie potrzebny 001.gif, awd ci wystarczy...min 150 clearance.

To jest.lokalna specyfika, w EU sie wydaje ze wszystko od razu ma byc hardcore hehe.gif, nie stary, Oz jest troche wieksza a gestasc drog troche nizsza niz w EU hehe.gif, ja spedzam weekend z piaskownica.gif.i zona.gif z daleka od wszystkich a.nie ide hardocore 4WD, to.mam na co dzien w pracy, i za to.mi.placa duzo $$$hehe.gif, wy to.dla przyjemnosci robicie i ssmi.za to placicie zlosnik.gif...

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w sumie to u nas nawet w parku miejskim nie da sie posiedziec na trawie z kocem bo sie dostanie

> mandat ..

O mandat, mniejsza! W PL w parku koca nie mozna rozłożyć, bo ciężko znaleźć 3x3m trawy bez psiej miny. sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie popadało parę dni ale jak jest piach to wiele to nie zmieni.

tam to raczej glinę widać wink.gif

akurat na co dzień też używam 2wd do jazdy po bezdrożach (koleiny po czteroośkach i koparkach to std)

wiele z plastików pod spodem nie zostało, mimo że staram się uważać

vitarą trochę po terenie jeździłem nigdy problemów nie było, raz gałąź zrzuciła pasek od klimy i wspomagania wink.gif

ale auto ma solidne osłony pod spodem i osprzęt tak pochowany że błoto szkód nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.