Skocz do zawartości

Gdzie wymienić nagrzewnice w Golfie4


krysy

Rekomendowane odpowiedzi

> Jeśli chodzi o konkretny namiar to nie poratuje ale szukałbym warsztatu, który zajmuje się

> przekładkami z anglików. Powinni mieć bdb opanowaną taką rozbiórkę.

Dzięki Robert, to jest jakiś pomysł.

Bardzo mi zieje smrodkiem z nawiewów jak przełączę na grzanie.

Mam podejrzenie minimalnego wycieku płynu na niej chociaż ubytku w zbiorniczku nie zauważam.

Jak przełączę na klimę to jest ok. Została wyczyszczona chemią i ozonowana. Więc trza się tam dostać i wybadać temat bo chyba innego sposobu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Dzięki Robert, to jest jakiś pomysł.

> Bardzo mi zieje smrodkiem z nawiewów jak przełączę na grzanie.

> Mam podejrzenie minimalnego wycieku płynu na niej chociaż ubytku w zbiorniczku nie zauważam.

> Jak przełączę na klimę to jest ok. Została wyczyszczona chemią i ozonowana. Więc trza się tam

> dostać i wybadać temat bo chyba innego sposobu nie ma.

Jak długo trwało ozonowanie?

Płyn chłodniczy ma charakterystyczny zapach i wątpię aby to właśnie jego był czuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozonowanie klimy 30 minut plus ozonowanie nagrzewnicy na 18 stopniach 20 minut i nic.

Rozebraliśmy z kolegą schowek i zapsikaliśmy pianką cały parownik i ile się dało rurką w stronę nagrzewnicy oraz kanały i kratki. Jest zdecydowanie lepiej. Ale i tak minimalnie czuć jak załączę na ogrzewanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ozonowanie klimy 30 minut plus ozonowanie nagrzewnicy na 18 stopniach 20 minut i nic.

> Rozebraliśmy z kolegą schowek i zapsikaliśmy pianką cały parownik i ile się dało rurką w stronę

> nagrzewnicy oraz kanały i kratki. Jest zdecydowanie lepiej. Ale i tak minimalnie czuć jak

> załączę na ogrzewanie.

To ozonowanie przez parę minut to nic nie daje, żeby było skuteczne powinno się robić ze 2 godz.

U mnie też czasami zapaszek poleci jak się na ciepłe przełączy, parownik kilka razy dezynfekowany różnymi środkami i nie wiele to zmieniło.

Widać to taka przypadłość VWowych nagrzewnic tongue.gif

Zastanawiam się czy nie dobrać się bardziej do nagrzewnicy i całego wnętrza nie zapiankować. Albo wybrać się na 2 godzinne ozonowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.