Skocz do zawartości

Centralny Zamek


wojtek2006

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z centralnym zamkiem przestał działać na pilota. Wymieniłem baterie w pilocie bo myślałem że to winna baterii jednak nie. Z pilota w ogóle nie reaguje natomiast z kluczyka otwiera wszystkie drzwi oprócz bagażnikowych bo zamek w drzwiach bagażnikowych (wkładka) jest uszkodzona. Nie wiem co może być przyczyną usterki.

(opis usterki dotyczy samochodu szwagierki ona ma hatchbaka

ja mam kombi )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Mam problem z centralnym zamkiem przestał działać na pilota. Wymieniłem baterie w pilocie bo

> myślałem że to winna baterii jednak nie. Z pilota w ogóle nie reaguje natomiast z kluczyka

> otwiera wszystkie drzwi oprócz bagażnikowych bo zamek w drzwiach bagażnikowych (wkładka) jest

> uszkodzona. Nie wiem co może być przyczyną usterki.

> (opis usterki dotyczy samochodu szwagierki ona ma hatchbaka

> ja mam kombi )

> Pozdrawiam

Miałem niedawno to samo. Rozkodował się kluczyk. Szukaj -Centralny zamek . Koszt w ASO coś ok.70 pln, ale potrzebna jest też karta code. Operacja 15 minutowa smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat o centralnym żeby nie rozmnażać.

Mój centralny zwariował... Najpierw myślałem, że to alarm (seo po canie) - pewnego dnia podchodzę, otwieram auto z pilota i zaczyna mi wyć... Po kilku próbach zamykania i otwierania na zmianę, rozłączam zasilanie w centralce alarmu żeby nie wzbudzać sensacji w drodze do roboty smile.gif. Obserwacje zachowania centralnego są przedziwne - np. otwieram auto pilotem, otwieram klamką drzwi - sterownik sam wszystkie rygluje w tym samym czasie. Albo wsiadam, przekręcam klucz w pozycję MAR - sterownik rygluje drzwi, tak jakbym zamknął je pilotem (mruga czerwona dioda, nie działają elektryczne szyby). sądzę, że autoalarm jest sprawny, jedynie dostawał fałszywe sygnały z centralnego. Czy to może wskazywać na padnięty moduł komfortu? Gdzie znajdę tą centralkę i czy można w prosty sposób wymienić ją na sprawną z innego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Chyba rozkodował mi się pilot w kluczyku.

Zamek centralny przestał działać a po naciśnięciu przycisku krótko mruga dioda.

Pada mi też akumulator w mojej strzale .

Czy przy odpięciu starego akumulatora coś się jeszcze rozkoduje ,poprzestawia w aucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba rozkodował mi się pilot w kluczyku.

> Zamek centralny przestał działać a po naciśnięciu przycisku krótko mruga dioda.

> Pada mi też akumulator w mojej strzale .

> Czy przy odpięciu starego akumulatora coś się jeszcze rozkoduje ,poprzestawia w aucie ?

Sprawdź baterię...potem to co napisane wyżej, FES lub ASO i kodowanie ponowne kluczyka. W Stilo to dosyć częsta przypadłość.

Odpięcie akumulatora nic nie poprzestawia i nie rozkoduje samo w sobie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.