Skocz do zawartości

kod lakieru fsm


Rekomendowane odpowiedzi

> Dzieki za foto i info

> Btw do czarnych zdesi, lusterek i listewek na nadkolach tylnych, lepsze czarne progi czy w kolor

> budy

no zawsze mi się marzyły progi lakierowane, ale w sumie do czarności wokoło czarnym progom nic nie brakuje - też stoję przed tym dylematem, bo w czerwcu cento jedzie na blacharkę tu i ówdzie, m.in progi właśnie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no zawsze mi się marzyły progi lakierowane, ale w sumie do czarności wokoło czarnym progom nic nie

> brakuje - też stoję przed tym dylematem, bo w czerwcu cento jedzie na blacharkę tu i ówdzie,

> m.in progi właśnie

Taaaa grinser006.gif moje wlaśnie siedzi na warsztacie, i na predkosci musze dac info czy czarne progi czy w kolor budy oink.gif. Problem mam taki, ze w kolor mi sie podobaja ale nie wiem czy nie zepsuje to spasu do czarnych zdesi, czarnych blach, listew, lusterek...

Duzo rozmawialem o tym z Grzywcia, ktory twierdzi ze jak dam w kolor to wizualnie gleba sie zwiekszy bo nie bedzie czarnego odciecia.

IThankYou.gif

Musze jeszcze na vt uderzyc grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taaaa moje wlaśnie siedzi na warsztacie, i na predkosci musze dac info czy czarne progi czy w

> kolor budy . Problem mam taki, ze w kolor mi sie podobaja ale nie wiem czy nie zepsuje to

> spasu do czarnych zdesi, czarnych blach, listew, lusterek...

> Duzo rozmawialem o tym z Grzywcia, ktory twierdzi ze jak dam w kolor to wizualnie gleba sie

> zwiekszy bo nie bedzie zarnego odciecia.

> Musze jeszcze na vt uderzyc

dokładnie o tym samym myślałem, tym bardziej że moja koza póki co ma 60/40 - ano te 7 lat temu to była zacna gleba, na której zimą nie dało się poruszać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taaaa moje wlaśnie siedzi na warsztacie, i na predkosci musze dac info czy czarne progi czy w

> kolor budy . Problem mam taki, ze w kolor mi sie podobaja ale nie wiem czy nie zepsuje to

> spasu do czarnych zdesi, czarnych blach, listew, lusterek...

> Duzo rozmawialem o tym z Grzywcia, ktory twierdzi ze jak dam w kolor to wizualnie gleba sie

> zwiekszy bo nie bedzie czarnego odciecia.

> Musze jeszcze na vt uderzyc

Popatrz na zdjęcia cc centoadama z tegorocznego CZ - on ma niebieską budę (co prawda w mataliku) i pomalowane progi w kolor ok.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Popatrz na zdjęcia cc centoadama z tegorocznego CZ - on ma niebieską budę (co prawda w mataliku) i

> pomalowane progi w kolor .

były Psychikowóz, teraz Szybkowóz:

287698804-P4272503mx.jpg

na moje progi w kolorze robią robote waytogo.gif

post-15724-14352524066395_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Popatrz na zdjęcia cc centoadama z tegorocznego CZ - on ma niebieską budę (co prawda w mataliku) i

> pomalowane progi w kolor .

tak to wygląda przy niebieskim kolorze:

3511c37820df0640m.jpg


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> były Psychikowóz, teraz Szybkowóz:

> na moje progi w kolorze robią robote

Dokładnie waytogo.gif Auto optycznie wygląda tak jak powinno i widać gdzie się kończy. Barana położyć to nie problem, ale wylakierować, żeby było ładnie to już większy quest 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym zapakował progi w kolor budy a tą nakładkę na końcówce progu (przed tylnym kołem) zmienił na

> tą małą łezkę czarną i będzie malyna

to teraz pytanie za 100 punktów: gdzie kupić w nieruszonym stanie te właśnie małe łezki? u mnie pourywały się mocowania po dwóch odkręcaniach, nowych nie byłem w stanie znaleźć przez kilka ładnych lat i odpuściłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to teraz pytanie za 100 punktów: gdzie kupić w nieruszonym stanie te właśnie małe łezki? u mnie

> pourywały się mocowania po dwóch odkręcaniach, nowych nie byłem w stanie znaleźć przez kilka

> ładnych lat i odpuściłem...

To ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ?

To to, ale jak widzę napis FAST to mam przed oczami moje niegdysiejsze przeguby tej "firmy" co zaczęły stukać po 300 km jazdy na wprost, a upadek na ziemię kończył się odkształceniem jak od łyżki... oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym zapakował progi w kolor budy a tą nakładkę na końcówce progu (przed tylnym kołem) zmienił na

> tą małą łezkę czarną i będzie malyna

Jak to jest ori 92 i zmienisz mu nakladki na te male gowno to bedzie to profanacja zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.