Jump to content

oberwany gwint

GanceK006
 Share

Recommended Posts

Witam

nie wiem czy bylo czy nie wyszukiwarka nie znalazla u mnie

Mam taki otoz problem gdy wymienialem alternator w sc odkrecilem poduszke od silnika prawa wymienilem co potrzeba no i chciałem przykrecic spowrotem poduszke silnika ale dokrecajac zrobilo sie miekko sadze ze gwint poszedl sie rabac (chodzi mi o przykrecenie poduszki do podłuznicy nie do silnika) macie jakis pomysl co mozna z tym fartem zrobic bo auto stoi i nie mam pomyslu wcale. z gory dzieki za odp

> Witam

> nie wiem czy bylo czy nie wyszukiwarka nie znalazla u mnie

> Mam taki otoz problem gdy wymienialem alternator w sc odkrecilem poduszke od silnika prawa

> wymienilem co potrzeba no i chciałem przykrecic spowrotem poduszke silnika ale dokrecajac

> zrobilo sie miekko sadze ze gwint poszedl sie rabac (chodzi mi o przykrecenie poduszki do

> podłuznicy nie do silnika) macie jakis pomysl co mozna z tym fartem zrobic bo auto stoi i nie

> mam pomyslu wcale. z gory dzieki za odp

Jedziesz do ASO, mówisz że chcesz blachę pod podłużnice, do której przykręcasz tą poduszkę, płacisz bodajże 43 złote i zapominasz o problemie 270751858-jezyk.gif

> Zawsze zastanawiałem się po odkręcać poduszkę skoro altek wychodzi bez problemu

jezeli masz oryginalne sruby na klucz 16 to gorna sroba jest o 5mm zbyt dluga i nie wychodzi

> jezeli masz oryginalne sruby na klucz 16 to gorna sroba jest o 5mm zbyt dluga i nie wychodzi

Wychodzi, ciężko ale wychodzi, później trzeba jej tylko zrobić mały tuning i nie ma następnym razem problemów.